Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך בסיסי למתחיל בתחום האנדרואיד

m_c_ofer
שימו לב! השרשור הזה בן 4817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לצערי, יש שם רק קישור אחד לפורום XDA שמסביר איך לשנות את הריקוברי וההסבר כל-כך מסובך שלא ממש הבנתי מה רוצים ממני שם:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=839621

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לצרוב רום אני יודע אבל:

1. במידה ולא שמת לב, הריקוברי אצלי בעייתי אז המכשיר לא מצליח להחליף רום.

2. הלינק שצרפת מדבר על מכשירי סמסונג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תעצור ותיקח נשימה ארוכה.

המון אנשים פה מציעים הצעות וכולן למרות שנשמעות זהות, יכולות להוביל לתוצאות אחרות ולא רצויות

מה שאתה צריך, זה להתחיל מהתחלה והפעם לעשות את זה כמו שצריך.

לך לליניק הבא http://iandroid.co.il/forum/topic16620.html ורד למטה בהודעה הראשונה עד שתראה את השורה הזאת: הוראות התקנה בסיסיות למכשיר דיזייר שנקנה בחו"ל (אם הוא נקנה בארץ, סביר שתוכלו לדלג על סעיף 1):

ותתחיל לקרוא, יש שם שני לינקים, אחד מביא אותך לאתר שנותן לך להוריד דביירים לטלפון והשני שלוקח אותך לדף שכתוב שם בגדול Unrevoked. תעקוב אחרי ההוראות באתר.

אחרי שעשית את זה. לך ללינק הבא http://iandroid.co.il/forum/post137732.html#p137732 . תוריד את הקובץ שאתה רוצה (אני מציע לך את a2sd אם אתה לא רוצה להתעסק יותר מידיי) ותמשיך לעקוב אחרי ההוראות בלינק הראשון.

אם כל זה לא מצליח לך צור איתי קשר בה"פ. אם הבנתי נכון אתה גר בחיפה, גם אני, נראה מה אפשר לעשות בשבילך 8)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי מתחיל מ- unrevoked במצב שלך. הוא גם אמור לצרוב לך CWM חדש.

עופר, הלינק שנתת הוא לריקוברי של amon-ra שאמור להיות יותר טוב מ-CWM אבל כרגע עזוב את זה.

ההצעה שנתן לך spire נשמעת הכי טוב.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תעצור ותיקח נשימה ארוכה.

המון אנשים פה מציעים הצעות וכולן למרות שנשמעות זהות, יכולות להוביל לתוצאות אחרות ולא רצויות

מה שאתה צריך, זה להתחיל מהתחלה והפעם לעשות את זה כמו שצריך.

לך לליניק הבא http://iandroid.co.il/forum/topic16620.html ורד למטה בהודעה הראשונה עד שתראה את השורה הזאת: הוראות התקנה בסיסיות למכשיר דיזייר שנקנה בחו"ל (אם הוא נקנה בארץ, סביר שתוכלו לדלג על סעיף 1):

ותתחיל לקרוא, יש שם שני לינקים, אחד מביא אותך לאתר שנותן לך להוריד דביירים לטלפון והשני שלוקח אותך לדף שכתוב שם בגדול Unrevoked. תעקוב אחרי ההוראות באתר.

אחרי שעשית את זה. לך ללינק הבא http://iandroid.co.il/forum/post137732.html#p137732 . תוריד את הקובץ שאתה רוצה (אני מציע לך את a2sd אם אתה לא רוצה להתעסק יותר מידיי) ותמשיך לעקוב אחרי ההוראות בלינק הראשון.

אם כל זה לא מצליח לך צור איתי קשר בה"פ. אם הבנתי נכון אתה גר בחיפה, גם אני, נראה מה אפשר לעשות בשבילך 8)

תודה אבל לצערי ניסיתי כבר להתקין את הרום המדובר בדיוק לפי המדריך בלינק הראשון. ROOT אומנם לא עשיתי לפנ הלינק המדובר אבל עדיין, ההקתנה של הרום נכשלה (משהו לגבי הקובץ UPDATE.ZIP לא היה תקין).

אחת הבעיות הייתי שמאחר וכבר מותקן אצלי CWM (כנראה בצורה לא תקינה), הרום מנג'ר לא מצליח לעדכן אותו ואז בעצם התהליך משתבש.

הכנסתי היום את המכשיר למעבדה לתיקון וזהו. אני מקווה שהם ייסדרו הכל ושאני אוכל להתחיל להנות מהמכשיר.

נ.ב. האם זה משנה באיזו צורה עושים למכשיר ROOT?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובץ update.zip נמצא על המחיצה הראשית של הכרטיס זיכרון. ניתן למחוק אותו ואז דרך רום מנג'ר להוריד חדש. שים לב שרום מנג'ר מכניס אותך ל-fake recovery כי אם תכנס אחרי כיבוי המכשיר לריקוברי או דרך הרום מנג'ר, הגרסאות יהיו שונות.

היות ואני נמצא בחו"ל אין לי דרך לסייע לך אבל אשמח לשמוע מה הייתה הבעיה ואיך נפתרה.

נ.ב.

אם להיכנס לריקוברי היה לוקח לך 10 דק' (להתחיל לנווט בו) אז הוא בוודאות תקול וכנראה עם שגיאות שיכלו לקרות מכל מיני סיבות.

דיזייר הוא מכשיר מצוין אבל לא מומלץ לכל אחד להתעסק עם ה-system שלו כי הדבר יכול להביא למכשיר תקול שלא שווה כלום.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון: הכנסתי את המכשיר למעבדה לצורך תיקון הבעיה.

הריקברי הוחלף (אומנם נשאר באותה גירסא אבל אחת תקינה) והרום הוחלף על הדרך.

עכשיו נראה שהכל תקין ובהזדמנות אני כנראה אחליך לרום אחר.

נ.ב. איך אנייודע איזה רום מותקן לי עכשיו? זה רשום איפשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי אני מקווה בשבילך שהבעיה היתה יותר חמורה ממה שאני חושב, כי הפתרון שאני מכיר הוא נורא פשוט, היית צריך בתוך תוכנת ה- ROM MANAGER לרדת למטה בתפריט וללחוץ על האפשרות האחרונה שמופיעה ולאחר מכן לבחור גרסה ישנה יותר של CWM.

בבעיה הזו גם אני ניתקלתי אחרי צריבת רום, עודכן לי ה- CWM לגרסה האחרונה שלא מכירה בקבצי הזיפ שרציתי להשתמש בהם

ונסיון להריץ אותם נתן לי את ההודעה הזו:

http://www.siz.co.il/my/io2lofntft2q.jpg

שים לב לתפריט בצבע כתום ולאחר שינמוך גרסה )אצלי ל 2.5.1.3( התפריט חזר לצבע ירוק ואיתו כבר אפשר היה להתפנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הבעיה הייתה יותר חמורה ממה שאתה חושב.

התפריטים אצלי היו בצבע ירוק כרגיל ולא ניתן היה לבצע שינוי של גירסאת CWM דרך ROM MANAGER.

בכל מקרה, כרגעו מותקן לי רום של לידריוד. מישהו מכיר? שווה משהו?

אני חשבתי להחליף לרום פשוט בסיסי עם תמיכה בעברית (ׂHebEnabledׂ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומים של leedroid מצוינים. איזו גרסה מותקנת ? (כנס להגדרות ושם about the phone - software info) בעבר היה מותקן אצלי עד שעברתי לרום של HD.

אף פעם לא השתמשתי ברומים עם Hebrew ebabled והעברית (וגם רוסית, גרמנית ואנגלית) נתמכות מצוין על המכשיר).

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגירסא היא 2.3d

הסיבה שחשבתי לעבור לרום HebEnabled היא שזהו רום הכי קרוב לסטוק של HTC שאפשר להגיע רק ששיפרו קצת את התמיכה שלו וכל הסקרפטים השונים של ישור עברית וכ'ו כבר נמצאים בפנים.

במידה ואני לא אחליף לרום הזה, אני עדיין רוצה לסדר את העברית (יישור לימין + היפוך מס').

נ.ב. זה שם הרום וא אומר שום דבר על השפה העברית (כל התפריטים עדיין באנגלית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...