Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי עסקת טרייד אין מאלבר -החלפת הונדה סיוויק במאזדה 3

colauti 9
שימו לב! השרשור הזה בן 4990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי עם אבי היום באלבר באחד מסניפי הצפון.

ברשות אבי הונדה סיוויק 2005,שנקנתה מאלבר לפני כ- 4 שנים.

הרכב הגיע לכמעט 100,000 '"מ ואבי החליט,שזהו- נמאס לו והוא רוצה כלה חדשה.

אני לחצתי על מאזדה 3 ספיריט והוא התעקש על הונדה סיויק מתקדמת.

ערכנו סיבוב ב-5 מגרשים ולאחר שראינו את הזוועות באוטו סנטר (עשו בכלל טובה שהורידו כסף על רכב שנת 2009 שהיה בהשכרה ועבר 52,000 ק"מ ורצו לשחוט את הרכב שלנו כי "על ליסינג לשעבר מורידים לפחות15%" ).זה הספיק לנו כדי לנסוע לאלבר.

בתחילה נציג המכירות לא היה מוכן לשמוע על לקיחת ההונדה בטרייד אין בטענה שהוא מפסיד על הרכב.

כאן,הפעלתי את כח הלחץ והשכנוע שלי והזכרתי לנציג המכירות,שאבי הוא לקוח חוזר ובכל זאת כדאי לשקול עסקה.

לאחר שהתאכזבנו לשמוע,שהמאזדה 3 ספיריט 2008 שלו נמכרה הוצעה לנו כלה משודרגת: מאזדה 3 ספיריט שנת 2007 ישירות מאדם שסיים עסקת EASY PAY והחליט משום מה לא לקנות מהם את הרכב.

הכלה עברה 43,500 ק"מ ליסינג מימוני כאמור ולאחר מו"מ מתיש מול נציג המכירות שלהם שארך כ- 20 דקות וכלל טלפונים לסניף המרכזי של אלבר, אושרה עיסקת טרייד אין ולפיה אבי יוסיף 37,000 במזומן על ההחלפה.

אבי שילם 500 ש"ח כדי,שיעלו את הרכב על מובילית מת"א לחיפה,המוכר מתחייב שהרכב נקי לגמריי מתאונות.

וכאן שאלה מרכזית: האם העיסקה משתלמת ?

אשלים גם פרט נוסף- קיבלנו מימון בתשלומים של 20,000 מתוך ההפרש ל-18 תשלומים (1,111 לחודש ללא ריבית,

ללא צורך לשעבד את הרכב).נשאלת השאלה,האם העיסקה משתלמת ?

אני טוען שכן,כי לדעתי אבי לא יקבל מחיר כזה באף טרייד אין גם לא של הונדה (הלוואי שאני טועה אבל הסברתי לו שזו בעיה)

השאלה היא לא מה אני חושב אלא מה דעתכם?(אני יכול לומר שהמחיר הנדרש על המאזדה היה 81,500 וזה אומר שעל שלנו קיבלנו 44,500)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם העסקה אכן משתלמת כיון שאתה מציג את אופציית התשלומים על הרכב: אם זה נוח לך ומקל עליכם כספית אז ייתכן וזה שווה.

בהתייחסות נטו לרכבים אני חושב שזו טעות - ההונדה טובה בכל מדד מהמזדה 3 ולדעתי זו ירידה ברמת הנוחות ואיכות הנסיעה.

בהצלחה.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהוא דיבר על ה-3 ספיריט (מנוע 2.0 ליטר 150 כ"ס)

זה רכב שונה מ-3 קצת פחות נוחה בנסיעות ארוכות, אבל הרבה יותר מהנה לנהיגה.

על פניו עסקת התשלומים נשמעת טוב אם כי שקלול המחיר להונדה שלכם הוא בסביבות ה-48000 ש"ח.

אבל אם העסקה מתאימה לכם כספית אז לך על זה .

אל תשכח לבדוק טוב את המזדה לפני הקניה כי הספיריטים האלה מועדות לפורענות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם העסקה אכן משתלמת כיון שאתה מציג את אופציית התשלומים על הרכב: אם זה נוח לך ומקל עליכם כספית אז ייתכן וזה שווה.

בהתייחסות נטו לרכבים אני חושב שזו טעות - ההונדה טובה בכל מדד מהמזדה 3 ולדעתי זו ירידה ברמת הנוחות ואיכות הנסיעה.

בהצלחה.

מדובר על הונדה סיויק 2005, הדגם הישן אל מול מאזדה 3 מהדגם החזק והמפואר, במה בדיוק ההונדה עדיפה?

אגב העיסקה נשמעת מעולה והמחיר ממש נמוך ביחס לנתונים של הרכב. אני גם בהתקשרות על אלבר מספר ימים, בנוגע לרכישת מאזדה 3, דווקא התעניינתי בספיריט אבל לא נמצאה אחת בשבילי.

באיזה סניף בוצעה הרכישה?

תתחדש ושתהיה נסיעה בטוחה ונעימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך

כפי איך שאתה מציג את התמונה, העיסקה כדאית מאוד, בטח אתה גם מקבל אחריות מאלבר, חברה שמכבדת את עצמה בנושא ההתחייבויות שלהם, שיהיה לך במזל טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מחירון יד 2 משוקלל

הונדה אתם יד שניה יד ראשונה היה ליסינג מימוני ולא תפעולי כלומר החישוב הוא גבוה יותר

LS 48500

ES 51500

מזדה ספיריט ליסינג מימוני נהג יחיד 82500 עם אחריות לשנה על מנוע וגיר 84000

שילמת תוספת של 37000 ש"ח

קיבלת על פי מחירון וקצת פחות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה שלנו היתה דגם LS והיא יוצרה בטורקיה.

הכלה המשודרגת נרכשה בסניף לב המפרץ (הסניף,בו נרכשה גם ההונדה).

המכשול העיקרי היה לשכנע את נציג המכירות,שלא היה להוט לבצע טרייד אין כי לאבא שלי לא היה כח למכור את הרכב בעצמו (אין לו עצבים להסתובב עם אנשים במכון בדיקה ולעבור את הכאב ראש הזה -לקח שלמדנו לאחר מכירת הלאנטיס שקדמה להונדה).

אני חושב,שבביל כמה אלפים ממש בודדים וזניחים לכאן או לשם זה היה שווה את הכאב ראש.יחסית לטרייד אין לא נשחטנו יותר מידי

במחיר,מצאנו רכב שמור מאוד בהזדמנות (אפילו רכבים פרטיים עם נתונים כאלו קשה מאוד למצוא-יש ספר טיפולים)

וצריך לזכור,שקיבלנו גם שוברי הנחה בסך 500 ש"ח לטיפול הבא והם עשו טיפול על חשבונם.

טיפול הבא- רק שנה הבאה או ב-60,000 המוקדם מבין השניים.

המינוס היחיד- נתנו רכב עם טסט לשנה ובעוד חודשיים נצטרך לעשות טסט למאזדה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שזו ירידה ברמה... הונדה סיויק של השנתונים 2007 ומעלה (הצורה החדשה יותר) לדעתי עולה כמעט בכל פרמטר על המאזדה הגם שהיא מנוע 2000. קח בחשבון שההונדה היא אחת החסכוניות שבקבוצה... אני לא חסיד של המחירים הגבוהים של ההונדות אבל אין מה לעשות, כנראה שנים של אמינות ביצועים וחיסכון בדלק עושות את שלהן...

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...