Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 107 או סוזוקי אלטו או יונדאי i10

shiker
שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מדובר בגרסא ידנית:

אלטו למי שחשוב לו לחסוך כל שקל בקניה ולא מפריע המחסור באבזור (כי ברגע שתתחילו לאבזר אותה תגיעו קרוב מאוד למחיר של המתחרות).

I10 למי שחשוב לו המקום.

ה-107 במקרה הזה נותנת את התמורה הכי טובה מבין השלוש.

אם חובה גיר אוטומט:

האלטו נופלת עקב ביצועים נחותים וחוסר סחיבה בעליות ארוכות.

ל-107 יש גיר רובוטי שמתאים רק לחובבי הז'אנר (ממש לא מתאים למי שידע עד היום רק גיר אוטומט).

עם גיר אוטומט ה-I10 מנצחת כי היא היחידה שיש לה גיר אוטומט מלא שמשודך למנוע נורמלי (ולא, מנוע 3 צלינדרים עם 60 כ"ס וגיר אוטומט זה ממש לא נורמלי), הבעיה היא שהמחיר שלה יקר משמעותית מהמתחרות (אבל התמורה בהתאם, היא הכי מרווחת, אין דבר כזה רכב ערום מאבזור וכו').

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים אני הולך על גיר ידני וכנראה על ה-107, יש ביקורות טובות עליה (לא שחסר ל- i10)

פשוט חיצונית היא יפה יותר בעיני, כמה סרטונים ביוטיוב על אנשים עם פיג'ו 107 והתוספות הקטנות שבעצם עשו את האוטו מדהים שיכנע אותי.

בנוסף לכך קראתי ביקורות מחו"ל ולא רק בארץ והשתכנעתי שזה רכב טוב.

קבעתי נסיעת מבחן לרביעי הקרוב על הגיר הרגיל (לא רובוטי חלילה..) בנוסף לכך אני גם אקח את הגרסה הידנית של היונדאי לנסיעת מבחן בכדי לעשות השוואה מלאה בין השתיים.

אגב מישהו יודע מה המחירים המעודכנים עבור הגרסאות הידניות של שני הרכבים ?

אפשר להוסיף תוספות לרכב דרך היבואן ?

בברכה, רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני הולך על גיר ידני וכנראה על ה-107, יש ביקורות טובות עליה (לא שחסר ל- i10)

פשוט חיצונית היא יפה יותר בעיני, כמה סרטונים ביוטיוב על אנשים עם פיג'ו 107 והתוספות הקטנות שבעצם עשו את האוטו מדהים שיכנע אותי.

בנוסף לכך קראתי ביקורות מחו"ל ולא רק בארץ והשתכנעתי שזה רכב טוב.

קבעתי נסיעת מבחן לרביעי הקרוב על הגיר הרגיל (לא רובוטי חלילה..) בנוסף לכך אני גם אקח את הגרסה הידנית של היונדאי לנסיעת מבחן בכדי לעשות השוואה מלאה בין השתיים.

אגב מישהו יודע מה המחירים המעודכנים עבור הגרסאות הידניות של שני הרכבים ?

אפשר להוסיף תוספות לרכב דרך היבואן ?

יש אביזרים שאפשר להוסיף,

אני הוספתי: חיישני רוורס (ללא חיווי צג), דיבורית בלוטוס מובנית, מפתח עם שלט נוסף, ציפוי סיליקון להגנה על הצבע,

קודן, שנה רביעית אחריות (על מנוע וגיר).

אם אתה מזמין עכשיו אתה תצטרך להמתין מינימום עד נובמבר אם לא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים שיש פה אנשים שאומרים שלפיג'ו יהיו בעיות אמינות וסחירות כשזו בעצם טויוטה אייגו עם סמל של פיג'ו. הסמל לא הופך מכוניות לפחות אמינה, ככל שידוע לי. לגבי סחירות - לך תדע. ה 206 סחירה מאוד.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הישראלים לא יודעים שלפג'ו יש מנוע של טויוטה מה גם שהמנוע זה לא הדבר היחיד שעלול להתקלקל.

בארץ לצרפתיות אין שוק כמו ליפניות נקודה לא מבין למה אתה מופתע כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן באמת זה אחד לאחד רק שמו סמל של פיג'ו.

אני הולך לעשות נסיעת מבחן יום רביעי, אני לא יודע מה איתכם אבל אותי ממש הדליקה הפיג'ו.

ראיתי מה אנשים באירופה עשו עם האוטו ונגנבתי אני רוצה לצרף קישור של מישהו שבנה אתר פרטי לפיג'ו שלו

http://my107.blogspot.com

תהנו למי שמתלבט מה לעשות עם הרכב מבחינה חיצונית ופנימית :)

בברכה, רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
כן באמת זה אחד לאחד רק שמו סמל של פיג'ו.

אני הולך לעשות נסיעת מבחן יום רביעי, אני לא יודע מה איתכם אבל אותי ממש הדליקה הפיג'ו.

ראיתי מה אנשים באירופה עשו עם האוטו ונגנבתי אני רוצה לצרף קישור של מישהו שבנה אתר פרטי לפיג'ו שלו

http://my107.blogspot.com

תהנו למי שמתלבט מה לעשות עם הרכב מבחינה חיצונית ופנימית :)

ממש pimp my ride

רק חבל שיצא לו מכוער...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המזגן בשני רכבי ההדגמה שנסעתי בהם (רובוטי וידני) היה חזק מאוד ומצוין!

אז אני חייבת לבדוק את זה שוב כי היום נזלתי בה כשהמזגן היה על עוצמה של 3.

וזו הבעיה היחידה שמצאתי בה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני חייבת לבדוק את זה שוב כי היום נזלתי בה כשהמזגן היה על עוצמה של 3.

וזו הבעיה היחידה שמצאתי בה..

כן לא כל כך הגיוני.

לי היה קר במזגן שהיה על עוצמה נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...