Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פורד מונדאו 2007 להונדה אקורד 06\07

bar2r
שימו לב! השרשור הזה בן 5007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פורד מונדאו 2007 חייב לציין שזה רכב מעולה מאוד!! אבל הצריכת דלק במונדאו גבוהה מאוד 6 ק"מ ל 1 ליטר

לאור המצב אני שוקל להחליף או בהונדה אקורד או במזדה 6 מהשנים 2006 2007 רציתי לדעת אם השינוי בצריכת דלק בין הדגמים הוא משמעותי ששווה בכלל להחליף וגם למה עדיף

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל,לא יודע מאיפה הבאת את זה שהאקורד חסכונית אבל היא כלל לא חסכונית ולמעשה די זללנית.

לפותח האשכול,האקורד לא תניב לך שיפור ניכר בצריכת הדלק אם זה מה שאתה מחפש,אקורדים בשנתונים הנ''ל תעשה 1:8 בנסיעה נורמטיבית ללא לחיצות וכו' וכו', מדבר מניסיון,על הנייר זה אולי יותר או פחות,אבל זאת צריכת הדלק הממוצעת.

רוב המתחרות בעלי צריכת דלק זהה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הק"מ השנתי שלך? כמה אתה צריך להוסיף בשביל לקנות את האקורד (אם בכלל)?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נראה מוזר,

מונדאו עושה 1:6? בנסיעה מנהלתית? זה נתון של נסיעה אגרסיבית לדעתי.

אני דיי ודאי שאקורד לא תהיה חסכונית יותר מהפורד בתנאי נסיעה שווים.

ובטח ובטח על סמך זה למכור רכב מעולה לכשעצמו , ובטח ובטח שאתה מכיר ומרוצה, ובמקום זה לקנות 2 ל' אחרת שאולי תהיה חסכונית יותר? לא נראה לי.

זה לא שאתה מחליף לפונטו ידנית.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדיאו בפירוש יכולה לעשות 1:6 בנסיעה עירונית בעיקרה. מדובר ברכב כבד עם מנוע ממש לא חסכוני. ועדיין - באותם תנאים אקורד לא תעשה יותר מ-1:8.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממוצע השנתי שלי בק"מ הוא 15000 בערך אני מחפס משהו יותר חסכוני בדלק בקטגוריה הזאת של המכוניות אפילו חשבתי אל הפיכת הרכב לגז אך נאמר לי שזה לא בריא לרכב וגם יש הרבה הגבלות   

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...