Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבת רכב פרטי ל 4X4 כולל הגבהה

maxbax
שימו לב! השרשור הזה בן 5090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה אולי מוזרה אבל רוצה לדעת מותר לעשות הסבה לרכב פרטי לרכב שטח כלומר

להפוך אותו ל 4X4 ושיהיה חוקי כולל הגבהה לא משנה הרכב.

שלום מקס,

טכנית זה אפשרי.

חוקית - זה לא אפשרי.

ומה שבטוח שזה ממש לא כלכלי הרבה יותר זול לקנות רכב 4X4 .

בהצלחה,

עדי.

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מעריך שטכנית זה אפשרי הרי למעשה הכל אפשרי

השאלה מדוע זה לא יהיה חוקי בסה"כ לא שיפור מנוע או משהו קיצוני.

העברת כוח לארבע גלגלים רק תחליש אותו לצורך העניין וההגבה לא תהיה קיצונית

ולמה העלות צריכה להיות יקרה יש את הרכב השני עכשיו להתחיל לחפש רכב 4X4 זה יהיה עניין ממש יקר.

ובכלל כל הקונספט זה רכב רגיל 4X4 מוגבה זה בעצם הרעיון המרכזי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מעריך שטכנית זה אפשרי הרי למעשה הכל אפשרי

השאלה מדוע זה לא יהיה חוקי בסה"כ לא שיפור מנוע או משהו קיצוני.

העברת כוח לארבע גלגלים רק תחליש אותו לצורך העניין וההגבה לא תהיה קיצונית

ולמה העלות צריכה להיות יקרה יש את הרכב השני עכשיו להתחיל לחפש רכב 4X4 זה יהיה עניין ממש יקר.

ובכלל כל הקונספט זה רכב רגיל 4X4 מוגבה זה בעצם הרעיון המרכזי

אוקיי אני אפרט.

לפי חוקי תעבורה כמעט כל דבר שתעשה באוטו הוא שינוי מרכב דבר שאסור מכיוון שלא ככה היצרן תכנן את האוטו ולכן זה אסור.

תכנס לקישור ותקרא -

http://www.mot.gov.il/wps/portal/HOME/HE_RISHUI_INFO/index.jsp?subject=HE_RISHUI_INFO_19

העברת כוח ל4 גלגלים זה לא רק להניע זה לא כל כך פשוט כמו שאתה חושב יש המון רכיבים שאתה צריך- אני ימנה לך רק כמה על רגל אחת.

גיר - צריך גיר עם יציאה לדרייבשאפט וצריך אחרי זה להתאים את הידית הילוכים עם המערכת העברת הילוכים יכול להיות שגם תצתרך להחליף את האוזינג בגיר.

דרייבשאפט - צריך לחבר לגיר ולעשות לו תושבות עם מייסבים - ולעשות לו תעלה ברצפת הרכב.

סרן \ ציריות - המערכת מתלים שיש לך ברכב מאחורה כבר לא רלוונטית אתה צריך לבנות משולשים עם ציריות או סרן עם קפיצי עלה וקפיץ.

בולמים ותושבות בולמים לא מתאימים.

כבר עברת את ה15 אלף וש"ח לא רק שזה לא כולל זמן עבודה של בעלי מקצוע (תכפיל עלות חומר ב2.5 וזה בערך מה שיעלה לך הכל )

וזה עדין לא כל החלקים שאתה צריך.

תמיד - אבל תמיד יהיה לך הרבה יותר זול למצוא כזה רכב 4X4 אם קיים בשוק.ההבדלים בניהם בחיים לא יגיעו לחצי ממה שיעלה לך הפרוייקט שבכל מקרה לא יהיה חוקי.

אני בעד פרוייקטים ועושה הרבה בעצמי - אבל זה ממש פרוייקט מיותר.לא כלכלי ולא ישים.

בכל מקרה בהצלחה,

עדי.

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...