Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סאבוופר פיונר וג'י בי אל

אניס
שימו לב! השרשור הזה בן 5141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי מבין שניהם עדיף JBL .

אבל אם כבר JBL , למה סאב בתצורת בזוקה ? איזה רכב יש לך ?

ובכללי תפרט קצת על המערכת שלך , מגברים ורמקולים .

אולי יהיה אפשר להתאים לך סאב אחר שלא עושה רק רעש אלא משתלב יפה עם שאר הרכיבים .

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לנאמר למעלה,תן גם תקציב שאתה מוכן לשים על סאב.

מבין שניהם הייתי הולך נואשות על הJBL למרות שהוא נישמע לא בשמיים.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מגבר V15, דגם חדש, 1500 וואט, 4 יציאות .

ורמקולים פיוניר 400W 6.9.

אם אתם יכולים להמליץ לי על סאב מתאים למערכת הזאת רק שיהיה לפחות 400 רמס ובמחיר עד 600 ש"ח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר הזה לא יחזיק לך שום סאב של 400RMS מגבר סיני עלוב.

במיקרה הטוב תיקח C12 אולי יזיז אותו טיפה.

תחשוב אל זה..

במחיר שאתה רוצה להשקיע על הסאב 600 שקל עדיף תשקיע אותו במגבר טוב קודם משהו מיד 2 שיעשה את העבודה יותר טוב.

ואחרכך תמיד תוכל לשדרג את הסאב.כי עם המגבר הזה אתה לא תיפתח שום סאב בצורה נורמלית.אתה תרים את הוליום וכלום לא יעלה :o.

מציעה לך וממליץ לעשות מה שאמרתי.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך בחום על אינפיניטי ref1250סאב מעולה, מדוייק , נציל , ובתיבה פתוחה יכול להפוך למפלצת קטנה ..ועולה 550 , 300 RMS , לדעתי טוב יותר משניהם ..בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר הזה לא יחזיק לך שום סאב של 400RMS מגבר סיני עלוב.

במיקרה הטוב תיקח C12 אולי יזיז אותו טיפה.

תחשוב אל זה..

במחיר שאתה רוצה להשקיע על הסאב 600 שקל עדיף תשקיע אותו במגבר טוב קודם משהו מיד 2 שיעשה את העבודה יותר טוב.

ואחרכך תמיד תוכל לשדרג את הסאב.כי עם המגבר הזה אתה לא תיפתח שום סאב בצורה נורמלית.אתה תרים את הוליום וכלום לא יעלה :o.

מציעה לך וממליץ לעשות מה שאמרתי.

היה מחובר עליו מגבר פיונר 1200 ואט 400 רמס והוא הרעיש אדמות.

מה הכוונה ל"לא יחזיק" ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יחזיק הכוונה שלא יוציא ממנו את מה שהוא מסוגל זה העיניין.

להרעיד בוודאי שהוא ירעיד גם אם תתן לו 50RMS אבל הוא מסוגל להמון יותר מבין.

בשבילך זה חזק אז זה בעיה אחרת אז אני לא צד בעיניין כבר.

הייתי ממליץ על שדרוג מגבר לחזק יותר במחיר 600שקל העלו.

ותראה אחרי זה שתחבר אליו את הסאב תראה שהוא "מרעיד אדמות" בצורה חזקה יותר תרגיש בהבדל.

אבל שוב אם אתה לא מחפש משהו יותר חזק ואיכותי מזה (למגבר אני מתכוון) אז אין טעם להמשיך את הדיון.

בקשר לסאב,הייתי ממליץ על קנווד KFC3011 כן כן מה ששמעתם סאב עולם אחר מהפיוניר.

די מדוייק יורד נמוך עד לים המלח!

מאוד אהבתי את שמיעה שלו שמע לי המלצה חמה,ועוד ישאר לך עודף הוא עולה בסביבות ה400שקל.

אבל תחכה לעוד המלצות אבל תשמע לי אם אתה רוצה להשאר עם עודף מכל הסיפור זה הסאב שאתה צריך לקחת סאב מעולה לא תתאכזב אפילו תופתע.

אבל שוב האינפיניטי נישמע מעולה יורד נמוך,גם אהבתי.אבל אם תרצה להישאר עם עודף ולא להתאכזב מהתוצאה לך על הקנווד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני לא מבין גדול במערכות, והמערכת שיש לי קניתי בהמלצת חברים שאמורים להיות "מבינים" בדברים האלה ולצערי בזמנו לא הייתי חבר בפורום הזה .

עכשיו אתם אומרים שיש לי מגבר עלוב שלא יכול להוציא מהסאב כלום , אז אני צריך עוד מגבר לסאב.

אז עכשיו אני צריך לקנות גם סאב וגם מגבר, ולשניהם אני יכול לשלם אולי עד 800 ש"ח , אפשר לקנות משהו טוב בסכום הזה ?

ואם לא אז אפשר לעשות את זה בשני שלבים , לקנות עכשיו סאב ולא להוציא ממנו את המקסימום -בנתיים- עד שאני אעשה עוד קצת כסף ואקנה מגבר נוסף. מה אתם אומרים :) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ידידי,מה שאמרתי זו דעה רווחת לכלל.

אפחד לא רשאי להכפיש את המערכת שלך אם אתה אוהב מה שאתה שומע זה הכי חשוב תהנה איתה בכיף,אבל

בשביל שתוכל להנות ממנה יותר,תחליף דבר ראשון את המגבר ולא את הסאב.

אחרכך תשמע את ההבדל בין המגבר אחד למישניהו.

אחרכך להחליף סאב זו לא בעיה אתה יכול לעשות ראש בראש ולהוסיף טיפה כסף ואתה תתארגן על סאב נחמד

אולי קנווד אולי אינפיניטי אבל עשה לעצמך טובה לא פיוניר זה ראביש אחד גדול.

תעשה בקצב שנוח לך.אם אתה מססכים איתי תזרוק תקציב שאתה מוכן כרגע למגבר,שאוכל להציע לך משהו נחמד,והאם אתה פתוח ליד 2.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם יד2 , אבל אני בודק את הכל ,בן דודה שלי עובד בתחום הזה וכל חלק שאני קונה מעביר אותו בדיקה אצלו.

עכשיו בקשר למגבר, למה אני צריך להחליף ? אפשר להשתמש במגבר הנוכחי לרמקולים ולקנות מגבר חדש לסאב . אם אני מחליף את המגבר אז בכל מקרה אני צריך לקנות עוד אחד לא ? אלא אם המגבר שיש אצלי הוא כלכך עלוב שאי אפשר להשתמש בו לא עם סאב ולא עם רמקולים :lol:.

בקשר למחיר, ה600 מאוד שהייתי אמור לקנות בהם סאב אני אשקיע אותם במגבר, ואם אי אפשר לקנות משהו טוב בסכום הזה את תן לי את הסכום המינמלי של מגבר טוב ואני אנסה להביא את הכסף הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב

אני בן 18 והאוטו שיש לי (גראנד לאונה 96) עולה 10,000 אז אל תצפו לראות סכומים כלכך גדולים, גם כך אני לא אמצא מה לאכול אחרי קניית מה שצריך לקנות :lol:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשדרג בסכום של נאמר 1100

תקבל מגבר :

http://www.tomcar.co.il/index.php?PHPSESSID=a72ab050e920a8b7feaaee1cbaa4b075&productid=458

וסאב :

http://www.tomcar.co.il/index.php?PHPSESSID=a72ab050e920a8b7feaaee1cbaa4b075&productid=240

2 ערוצים מהמגבר יגושרו לטובת חיבור הסאב , 2 הערוצים הנוספים יגבירו את הרמקולים שקימים כרגע .

כאשר תחליט להוסיף רמקולים מקדימה ( קומפוננט - הדבר מאד מומלץ ! ) תוכל לקנות סט במחיר נמוך עם תמורה גבוהה יחסית ( מורל פולס או מורל טמפו ) , ולחבר אותם למגבר החדש במקום ה6X9 ( אותם תוכל או לחבר ישירות לרדיו דיסק שלך או למגבר שקיים אצלך עכשיו ) .

אני מקווה שעזרתי .

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...