Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה בקשר למצלמה במחשב..

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל המבינים פה במחשבים, אינטרנט, מצלמות וכל החרא הזה שמסביב.

הביאו לי מצלמת אינטרנט מצחיקה כזאת..

עכשיו התקנתי את התוכנה netmeeting ואני רוצה לדבר עם חברה שלי דרך המצלמה.

איך אני מתחבר אליה? למי אני מחייג כאילו?

איך אני יודע את הכתובת IP שלי או שלה????

אין לי מושג בכל מה שקשור לזה.. אולי תעזרו לי?

יש עוד דרכים לדבר עם המצלמות האלה באינטרנט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתובת IP אתה יכול לבדוק פה :

http://checkip.dyndns.org/

תודה.. אבל יעזור לי יותר שתסביר לי מה זה אומר.. ואיך אני משתמש בזה..

זה כתובת IP של המחשב שלי? כללי? מה זה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי הכתובת IP של המחשב ממנו נכנסו לאתר,שלך בקיצור.

את הכתובת הזאת תתן לחברה שלך כשתגיד לה לאן להתחבר,יותר מזה לצערי אני לא יכול לעזור לך משום שאינני בעל מצלמה ואני לא מכיר את NetMeeting.

נזכרתי עכשיו גם שישנו Plugin ל ICQ שמאפשר לך לתקשר עם האדם השני באמצעות מצלמה,לא יודע אם יש גם סאונד אבל יותר טוב מכלום.

כשחלון האיסיקיו פתוח:

services->add more features->icq video

מיותר לציין שהיא צריכה להוריד גם.

ישנה גם תכנה בשם eyeball chat שפועלת בצורה דומה לICQ עם שימוש במצלמה מובנה,למרות שלתוכנה יש בעיה כאשר ישנו כרטיס טלוויזיה מותקן במחשב ואין מצלמה,היא משתמשת בכרטיס טלויזיה כמצלמה (ככה קרה לי לפחות).

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי הכתובת IP של המחשב ממנו נכנסו לאתר,שלך בקיצור.

את הכתובת הזאת תתן לחברה שלך כשתגיד לה לאן להתחבר,יותר מזה לצערי אני לא יכול לעזור לך משום שאינני בעל מצלמה ואני לא מכיר את NetMeeting.

נזכרתי עכשיו גם שישנו Plugin ל ICQ שמאפשר לך לתקשר עם האדם השני באמצעות מצלמה,לא יודע אם יש גם סאונד אבל יותר טוב מכלום.

כשחלון האיסיקיו פתוח:

services->add more features->icq video

מיותר לציין שהיא צריכה להוריד גם.

ישנה גם תכנה בשם eyeball chat שפועלת בצורה דומה לICQ עם שימוש במצלמה מובנה,למרות שלתוכנה יש בעיה כאשר ישנו כרטיס טלוויזיה מותקן במחשב ואין מצלמה,היא משתמשת בכרטיס טלויזיה כמצלמה (ככה קרה לי לפחות).

בהצלחה!

וואלה המון תודה אחי... אני אשתמש בזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוסיף....

כתובת IP משתנה עם כל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט. ככה שכל פעם אתה צריך לכנס לאתר שהביאו לך, ולשלוח לחברה שלך כל פעם מחדש. יש עוד דרך לבדוק את IP כתובת אתה נכנס לנטמיטינג, לוחץ על help, בוחר שם את זה שהכי למטה, ואז נפתח לך חלון שבו למטה רשומה הכתובת IP הנוכחית שלך.

אני אישית משתמש ב- MSN Messenger כי הנטמיטינג לא עובד לי :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...