Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת פגע וברח, הפוגע התעלם לחלוטין, נכנס לאוטו וברח!

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 5278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד כמה שיודע לי , כל עוד הבן אדם השני לא הודיע על תאונה, אתה יכול לדפוק את הראש בקיר.

חברת הביטוח שלך לא יכולה לעשות כלום.

ואם כבר... מישהו יכול להסביר לי, מה זה השטויות האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה ביטוח? אין פה נזק של אפילו רבע של השתתפות עצמית!

הדרך היחידה לנסות לקבל ממנו משהו, היא דרך בית משפט. הבעיה היא שרוב הסיכויים זה יימשך המון זמן ולא תצא מזה תועלת ממשית.

אם הצבע כרגע הוא צבע מקורי, היתי מנסה לסדר ללא צביע מחדש, השיפשופים הקטנים לדעתי יירדו אם קצת פוליש והגדולים אפשר לטשטש אם קצת צבע.

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

וואלה איזה קטנוניים אתם, אפשר לחשוב איזה נזק.

אני בטוח שאם היית עושה את הנזק הזה למישהו אחר בחניה לא היית טורח להתעסק בזה.

בדיוק היום בבוקר מישהי נדחפה מאחורי ברמזור ונתנה לי דחיפה קטנה עם הטמבון,

נראה לך שיצאתי בכלל כדי לראות מה קרה שם? הזמן שלי שווה יותר.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה איזה קטנוניים אתם, אפשר לחשוב איזה נזק.

אני בטוח שאם היית עושה את הנזק הזה למישהו אחר בחניה לא היית טורח להתעסק בזה.

בדיוק היום בבוקר מישהי נדחפה מאחורי ברמזור ונתנה לי דחיפה קטנה עם הטמבון,

נראה לך שיצאתי בכלל כדי לראות מה קרה שם? הזמן שלי שווה יותר.

אתה הזוי, בגלל אנשים כמוך המצב של תרבות הנהיגה וה"חאפריות הישראלית" כמו שהוא נראה.

אני לא אשכח שלפני שנה, חניתי את האוטו(שרק שבועיים לפני קניתי אותו) אצל חברה שלי, הלכתי אליה לכמה דקות אני חוזר ואני רואה שכל הטמבון שלי התעקם, מישהו או מישהי נכנס לי באוטו, לא השאירו פרטים לא כלום, איזה עצבים, ראבק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה לכולנו..

חניתי פעם בהרצליה ליד האיזור של המועדונים, חניה חוקית לחלוטין ולא יודע איך מישהו נכנס לי בדלת הקדמית מעך לי אותה והכניס אותה פנימה, מזל שהמכה לא גרמה נזק יותר מידי רציני לדלת והצלחתי להחזיר אותו פחות או יותר למקומו ע"י דחיפה מבפנים (אחרי פירוק הדיפונים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הזוי, בגלל אנשים כמוך המצב של תרבות הנהיגה וה"חאפריות הישראלית" כמו שהוא נראה.

אני לא אשכח שלפני שנה, חניתי את האוטו(שרק שבועיים לפני קניתי אותו) אצל חברה שלי, הלכתי אליה לכמה דקות אני חוזר ואני רואה שכל הטמבון שלי התעקם, מישהו או מישהי נכנס לי באוטו, לא השאירו פרטים לא כלום, איזה עצבים, ראבק..

מדובר פה בשתי שריטות קטנות מה אתה משווה.

דווקא הגישה שלי היא זו שתביא תרבות לפה, במקום להתנפח עם "תביא פרטים ..." אפשר להבליג קצת, מה הוא חושב שהפגוש ישאר חדש לעד? היא עשתה זאת בכוונה?, נכון שהתגובה של הבחור לא היתה יפה אבל זה כבר היה אחרי ה"תביא פרטים" גם אני הייתי מתעצבן (מבפנים) אבל מתנצל.

אתה בכלל יודע כמה שריטות עושים לי? אז מה אני ארוץ לביטוח על כל שריטה? הרי הוא לא יצבע את כל הפגוש בגלל זה.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alon : בכוונה או לא,שריטה קטנה או גדולה זה עדיין נזק לרכוש שלך ומהסיבה שהרבה אנשים בארץ לא מתייחסים לשריטות והמכות הקטנות גורמת לרכבים בארץ להיראות כמו שהם נראים היום וגם גורמת לכך שאנשים לא זהירים בכלל בכל הקשור לרכב שלהם או של אחרים. דוגמה טיפוסית, פתיחת דלתות על רכב שעומד ליד "מה? אבל זה כלום ,זו שריטה קטנה" .

אם לגרום לאותו בן אדם שגרם לשריטה הקטנה לשלם על התיקון, בסופו של דבר זה יגרום לשינוי התרבות ואז הטמבון ופח הרכב כן ישארו חדשים להרבה זמן.

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אל תתבאס, באמת שריטה קטנה.

אני הייתי מנסה להוציא את הפרטים של בעל הרכב מהמשטרה, מתקשר אליו ובלי לאיים

ובלי עצבים אומר לו, עשית לי נזק של 200-300 ש"ח,לא ביג דיל, תהיה גבר ותשלם לי.

בלי ביטוח, בלי איומים בלי משטרה וכולי. תשחק על הקטע של הכבוד.

לא ילך, תחשוב הלאה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוגזם כל הרעש הזה...

תאר לך מקרה כזה: היית הולך ברחוב עם כוס קפה, ואותה נהגת הייתה הולכת מולך ברחוב ומבלי לשים לב הייתה מתנגשת בך והקפה היה מלכלך לך חולצה מאוד יקרה (נגיד 200-300 ש"ח). מה אז? היית תופס אותה באוזן ומושך אותה לתחנת משטרה?

נכון, כולנו כאן חובבי רכב הרבה מעל הממוצע, ולרובנו יש רכב שאנחנו אוהבים, מוקירים, מטפלים ומשקיעים בו לא מעט - וזה מבאס. נקודה. לא יותר מזה.

אני יכול להבין את העצבים שלך בגלל הבוטות של אותו זוג שבחר לברוח מהמקום, אני מאמין שהיה אפשר לפתור את העיניין בלי כל הבלאגן הזה - אבל זה מקרה מבאס וזהו. לא גרמו לך נזק רציני ואפילו בקושי נראה לעין. shit happens

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...