Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פותח תיבת פאנדורה... קאסטומים... מה יש בהם ?

TheNightDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 7363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כלום (מוטורי)

והמון (סוציאלי, או סוציופאתי, תלוי בבמתבונן)

האומנם ?

אז למה "הם" (רבים מהם) מגדירים אותנו כ"לא אופנוענים"

ואת האופנועים שלנו כ"יפנים מצועצעים" ?

בכלל... יש כאן כמעט הסכמה גורפת בשרשור הזה

על כך שאין באופנועי קאסטום כלום מלבד מראה...

הייתכן ?

בכל מקרה אייל... אני למשל רכבתי לכרמיאל, פעמיים, עם טייפון

125. אפשרי. נוח ? זה לא !

אני מאמין שאם את אותו קילומטראג' שעשית על הויברטור שלך

היית עושה על... נניח FJR... או VFR... זה היה נראה אחרת גם מבחינתך.

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנשיא אמר את זה בכלליות בצורה נכונה,

רכיבה על קאסטום , מתבצעת במהירויות נמוכות יותר, דבר שבאמת מאפשר לך להינות בצורה שונה מהדרך, תקרא לזה רכיבה יותר "משוחררת" , מוד פחות קרבי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלום (מוטורי)

מסכים איתך שהרלי הוא לא אופנוע נוח...במיוחד הספורטסטארים הקטנים והמווברצים.

אולי בשלב מאוחר יותר בחיים אני אחפש משהו נוח...אולי ב.מ.וו ...

יש עד היום יצרנים שמייצרים שלדות קשיחות ללא בולם אחורי להרלי ולחברות קסטום נוספות, אנשים רוכבים על זה וחיים עם זה...

הרלי זה מותג. בדיוק כמו לקנות ליוויס ב350-400 ש"ח בזמן שאפשר לקנות את אותו הג'ינס בפחות...זה לא שהוא טוב יותר ...פשוט בשביל השם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמעט כמו לנסוע על טוויטי לאילת

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנשיא אמר את זה בכלליות בצורה נכונה,

רכיבה על קאסטום , מתבצעת במהירויות נמוכות יותר, דבר שבאמת מאפשר לך להינות בצורה שונה מהדרך, תקרא לזה רכיבה יותר "משוחררת" , מוד פחות קרבי..

גם על קטנוע... ואז גם נוח יותר.

זה לא משהו ייחודי לקאסטום... ולמעשה אפשר למצוא אופנועים

אחרים שיכולים לנוע בין שפיות למוד-קרבי. להם לפחות יש ערך

מוסף שאין ולא יהיה לקאסטום, לא ?

מה שאני עדיין מבין, לבינתיים, שזה רק עניין של מראה,

ומכאן אני עוד מסוגל להסיק שכלל ההקנטות של הקסטומאים

על עולם האופנועים האמיתיים מגיעות מתוך רגשי נחיתות...

:p

------------------

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SportstEr

למה ספורטסטאר???

למה?

למה?

ס-פ-ו-ר-ט-ס-ט-ר

למה להיות קטנוניים???

את תגידי ספורטסטר ואני ארכב עליו...

לא משנה איך כותבים את זה...העיקר שאני נהנה לרכב על זה.

אבל את צודקת הפעם... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני עדיין מבין, לבינתיים, שזה רק עניין של מראה,

ומכאן אני עוד מסוגל להסיק שכלל ההקנטות של הקסטומאים

על עולם האופנועים האמיתיים מגיעות מתוך רגשי נחיתות...

:p

לא ברור לי מאיפה הבאת את זה שדוני.

אף אחד לא צוחק על אף אחד אחר.

כל אחד רוכב על מה שבא לו (באותו רגע, לפחות. אנחנו שומרים על זכות הבחירה בינתיים. שבוע שבוע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה שלי היא שהרלי זה מותג ולכן מושך קהל רב כל כך...

יש לי שאלה: נכון שמישהו עם קעקוע של הרלי נראה נורמלי לחלוטין?

לעומת זאת אם תיראו מישהו שקיעקע על זרועו הרזה והשברירית איזה סמל של אופנוע יפני זה לא ייראה מוזר??? :shock:

יש כת שעובדת את אלוהי ההרלי.

יש כל כך הרבה מוצרים שסובבים סביב המותג הרלי דיוידסון.

אני רוכב על מותג יותר מאשר על אופנוע.

מודה ...

כמו כן אל תשכחו שהרלי זהו האופנוע ששירת במלחמת העולם.

צריך לעשות כבוד לאבא של כלי הרכב הדו גלגליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(חוץ מעניין הבריזרים).

אלפרד תמיד גרס שהארלים (אם לזקק את עניין הקאסטומים, ויסלח לו קולט לרגע Iאייקון מקיאI), מזקקים את החווייה הקולנועית שברכיבה. דהיינו, מצטלם נפלא, מלא נוכחות כרימון ומרעיש כדבעי. הכל לפי הספר.

מאידך, אלפרד מאמין שהרלים הם במובן מסוים אופנועים לנהגים. רוצה לומר: למי שלא חווה אופנוע מימיו, ככה בדיוק עשוי להיראות אופנוע. חזק (זאת אומרת שיא ההספק, יען כי שישים כ"ס בשלושת אלפים סל"ד), כבד ורועש. כאילו "יש לי אופנוע כבד". ועל זה אי אפשר להתווכח.

אלפרד, בדומה לשדון, לא מאמין שזה עניין של גיל. בגיל הנכון אלפרד מעדיף וי-סטרום יד שמינית (לא ראה שטח). ובטח לא ספורטסטר 883. כבר עדיף R65.

משהו אחד עושה את זה לאלפרד בהארלי. פעימות המנוע הלא סדירות. מאידך, אלפרד מעדיף לסגור ברז דלק פעם בחצי שעה ולא לרכב על הארלי. בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוענות היא STATE OF MIND והאופנוע הוא ביטוי לאותו מצב . כמו שאפשר לקחת 954 להרכיב צמיגי מצלר MEZ4 לשים תיק מושב-אחורי-משובח וליצור סופר-ספורט- טורינג , אפשר לקחת ספורטסטר ולהפוך אותו ל סטריט פייטר , או להעתיר עליו את פרטי-הניקל המבריקים-יקרים להחריד ולהפוך אותו למייצג .האימפלמנטציה הפרטית למושג האופנוענות מצויה אצל כ'א מאיתנו והדבקת ערכיות לכך נידונה מראש לכישלון ...

הכל בראש , אין יותר או פחות אופנוע ...כמו שאין פחות או יותר אופנוען . אתה יודע מה , לדידי אין שום צל-של-ספק שאותו שליח בן 75 או יותר רכוב על 'סי' חצי-כוח הוא לא פחות ואולי יותר אופנוען מכל אחד מאיתנו.אותה 'סי' חבוטה מבחינתו היא האופנוענות בהתגלמותה ( ד.א לא היה מוכן להחליפה בשום דו'ג אחר ) אז מי אנו כי נלין על קסטום כזה-או-אחר :conf:

Take a Walk on the Mild Side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד לך שבניגוד למה שאמרת הרבה רוכבים הגיעו להרלי לאחר שניסו אופנועים רבים...

לגבי פעימות המנוע הלא סדירות....היה ואיננו..הרלי עברו להזרקת דלק והפעימות סדירות מתמיד.

בקשר לדעה שלך שלהרלי אין כוח...אני מסכים איתך. אבל מומנט יש לעומת היפנים שמתחילים להתעורר ב7000 סל"ד.

בארצות הברית יש קיטים נחמדים מאוד להרלים הגדולים. יש חברות שמייצרות מנועי 2500 סמ"ק שנכנסים בשילדה המקורית!!!! ולמי שזה לא מספיק אז יש גם מנוע כזה שמגיע עם סופר צ'רג'ר.

אייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לדעה שלך שלהרלי אין כוח...אני מסכים איתך. אבל מומנט יש לעומת היפנים שמתחילים להתעורר ב7000 סל"ד.

מתחילים להתעורר ב-7000 סל"ד?

או שהתחילו לייצר קאסטומים יפנים עם מנועי 4 צילינדרים בשורה ואני לא שמתי לב או שאתה לא שמת לב איזה קאסטומים (יותר אמריקאים מהארלי) מיצרים היפנים בעשור השנים האחרונות.. :roll:

VTX ? VN ? דראגסטאר ? שאדואו ? אף אחד מהם לא דל במומנט או מגיע לשיא המומנט שלו בסל"ד גבוה...וכולם שמות של משפחות קאסטומים יפניות "ומכובדות".

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוענות היא STATE OF MIND והאופנוע הוא ביטוי לאותו מצב . כמו שאפשר לקחת 954 להרכיב צמיגי מצלר MEZ4 לשים תיק מושב-אחורי-משובח וליצור סופר-ספורט- טורינג , אפשר לקחת ספורטסטר ולהפוך אותו ל סטריט פייטר , או להעתיר עליו את פרטי-הניקל המבריקים-יקרים להחריד ולהפוך אותו למייצג .האימפלמנטציה הפרטית למושג האופנוענות מצויה אצל כ'א מאיתנו והדבקת ערכיות לכך נידונה מראש לכישלון ...

בורגמן ידידי.... אותו אחד שקונה CBR954 ועושה את

מה שעושה במקום לרכוש... נניח... XX... עושה את

אותו הדבר שקסטומאי עושה. על זה אין ויכוח.

גם על עניין הסטייט-אוף-מיינד אין ויכוח. להפך. אתה מחזק את דבריי. כל מה שאני מנסה לשאול זה אם יש משהו הגיוני

ברכישת קאסטום. ה-ג-י-ו-נ-י. פונקציונלי. לא יותר....

סטייט-אוף מיינד...

זה בכלל עניין פילוסופי...

האם הסטייט-אוף-מיינד מגיע בעקבות רכישת האופנוע, או

שמא הוא זה שמשפיע על רכישת האופנוע... או אולי שילוב

של השניים. זה ממש פילוסופי.

הרי קח את קבוצת המפגרים-חביבים שרוכבים על הסאדו-מאזו

שלהם כדוגמה. אני מעריך שזה החל מפנוקציונליות וצמח לתוך אהבה

וסטייט-אוף-מיינד של ממש. לפחות כמו קסטומאים, אם לא יותר.

על איזה קסטומאי, שרכש את אופנועו כשהוא נקי ממיותסים, תוכל

לומר את זה ?

------------------

------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...