Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה שיקולים אני צריךלקחת בחשבון לפני שאני קונה אוטו?

Hindo
שימו לב! השרשור הזה בן 6166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל אחד וסדר העדיפויות שלו.

עד שלא תגדיר לך את רשימת הדרישות (והמגבלות) מהרכב שאתה מחפש - לא נראה לי שמישהו יוכל לעזור לך פה...

ואם בכל זאת תרצה הצעה - אני הייתי הולך על מייבאך 62 אחלה אוטו במחיר מבצע של 5 מיליון ש"ח (מחיר סביר לגמרי אם אתה אחד משמונת מיליונרים מהגרלת הלוטו האחרונה...:) )

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לעבור על פורום- ייעוץ ברכישת רכב- דפדף בין ההודעות הרבות והיחסית דומות להקשר שלך, שם תבין את האספקטים השונים. אם יהיו שאלות נקודתיות כמובן שנשמח לעזור...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על כמה עמודים ולא ממש הסתדרתי.

חשוב שתדעו שאני בן 19, לא מזמן עשיתי רישיון והרכב החדש יהיה שלי ושל אבא שלי. אבא שלי לא ממש נוסע בו כי הוא עובד על משאית ולאמא שלי אין רישיון ככה ש90 אחוז מהזמן הרכב פנוי בשבילי.

כפי שציינתי, התקציב הוא 80, מודל 2003 ומעלה.

אבא שלי רוצה אוטו עם 1600 סמ''ק ואני רציתי פולקסווגן פאסאט אבל אין פאסאט של 1600 סמ''ק אז נראה לי שאני אדר מהאוטו הזה.

אז מה אתם מציעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני או אוטומט?

ידני הייתי הולך על 206XS, סקודה פאביה 1.4, סיאט איביזה, פולקסווגן פולו וגם פיאט פנדה (אתה יכול לקנות חדשה מהיבואן).

אוטומט בעיקר אופל אסטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט בלבד!

מי קונה ידני היום?

אני מתלבט בין הונדה סיויק לטויוטה קורולה (2003 שתיהן)

כרגע יש העדפה לקורולה כי איפה שלא בדקתי ושאלתי, אומרים ללכת על הקורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי קונה ידני היום?

מי שרוצה לחסוך בדלק ו/או לנצל את כוח המנוע בלי להפריש מעשר לממיר המומנט של הגיר האוטו' ו/או לשלוט בהילוכים במקום שתיבה חכמה תנסה לנחש מה הוא רוצה (באותה הצלחה שאני מנחש את המספרים בפיס) ו/או להנות באופן כללי מנהיגה ספורטיבית.

מי שלא - לא.

וכל זה רק בא להוכיח, שאם אתה מבקש ייעוץ - אתה חייב להגיד בדיוק מה אתה רוצה ולא להניח שכולם מחפשים אותו הדבר...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו רוצים שתעבור על כללי הפורום(תימצא את זה בראש העמוד)

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את המשפט "ואם כולם יקפצו מהגג"?

מה שמתאים לכול לא בהרכרח מתאים לך.

האם אתה צריך את כל הגודל שמציעה הקורולה? אולי תוכל להסתפק ברכב קטן יותר שיהיה זול יותר לאחזקה ולנוח יותר לתמרונים בעיר\חניה?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את המשפט "ואם כולם יקפצו מהגג"?

מה שמתאים לכול לא בהרכרח מתאים לך.

האם אתה צריך את כל הגודל שמציעה הקורולה? אולי תוכל להסתפק ברכב קטן יותר שיהיה זול יותר לאחזקה ולנוח יותר לתמרונים בעיר\חניה?

גם לאבא שלי יש מילה פה והוא פשוט לא מוכן לרכוש אוטו קומפקטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...