Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לגבי שיפור פיאט פונטו 05

שימו לב! השרשור הזה בן 6220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום!

קצת קשה לי עם הניסוח אז תסלחו לי.תודה.

שאלה ראשונה:

ברצוני להחליף בולמים(קפיצים) לבולמים שיגרמו לנסיעה להיות יותר רכה,מה זה רך בשבילי:שנגיד בבמפרים פחות ירגישו את הקפיצות ובכלל שהנסיעה בכביש תהיה יותר נוחה, שלא כל קפיצה בכביש כל האוטו רועד(בפרופורציות כמובן לא להגזים).

איני בדיוק יודע אם צריך להחליף בולמים כי אני לא כל כך מבין בזה אז אם יש לכם רעיונות לעזור לי אני אשמח.

שאלה שניה:

יש ברשותי פיאט פונטו 2005 דרגת פאר 2 מתוך 5 (או איך שקוראים לזה), ברצוני לעלות את הפאר ברכב. אני יודע שיש כל מיני הכנות ברכב לדרגות יותר גבוהות. השאלה היא, למי אני יכול ליפנות או מה אני יכול לעשות בשביל להעלות את הדרגות.

שאלה שלישית: ברצוני לדעת איזה צמיגים יתאימו טוב לרכב(לא להגזים משהו טוב ונורמלי).

אין לי מושג כמה התקציב שלי כי אני פשוט לא יודע מחירים אז שתציעו דברים אם אפשר שתיתנו גם מחירים.

תודה מראש לכל העוזרים.

Head Unit:Pioneer 6950ib

Amplifier:pulse audio-ba2900

Component:morel tempo+mt22+mx22.2

Sub:JL 12W1 back:pioneer 350w

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת את השאלה בפורום הלא מתאים . אני אעזור לך , זאת שאלה לפורום הטכני .

קרא שוב את חוקי הפורום .

( ואז אני מניח שתבין שאנו לא עוסקים בקוסמטיקה ( פאר ) או שיפור נוחות או צמיגים רגילים )

שיהיה לנו אחלה לילה .

נ.ב.

אל תתנצל על הכותרת , דווקא היא בסדר גמור .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...