Jump to content

sssmr.s

 • פרסום הודעות

  182
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות sssmr.s

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. קניתי מערכת של אלפיין 9855 יד שניה ואני יודע שאפשר לעשות כל מיני שינויים בטיים קורקשן ובאקולייזר באתר שלהם ולהוריד את זה לר''ד, הבעיה היא שאני לא מצליח למצוא כל סוג של סיריאל על המערכת ואני לא מצליח להרשם לאתר-ויותר גרוע אני לא יודע איך מגיעים למצב שנרשמים בכלל!!, אני יושב על האינטרנט כבר כמה ימים ללא הצלחה ניכרת. האם מישהו פה יוכל להדריך איש טועה כמוני? בבקשה
 2. זה אדוני כי יש צורך במתאם נפרד. המתאם עולה בסביבות ה 1200 מרשרשים
 3. אגב, שאתה בודק אם יש לך באס בקומפוננט אל תשכח לנתק את הסאב כדי שתוכל לשמוע יותר טוב, ככה תקבל אינדיקציה יותר טובה מאשר שהסאבוופר פועל.
 4. לדעתי כאשר מסיימים לייצר את הרמקול במפעל אז עושים לו בדיקה(עם תדרים ומאמץ) כדי לראות אם כל החלקים יושבים טוב וזאת בעצם ההרצה שלו.
 5. כאחד שיש לו פונטו עם רמקולים אחוריים אני מייעץ לך לוותר על הרמקולים האחוריים,למה? כי הפונטו הוא רכב מאוד אקוסטי וקטן ולכן אם את משקיעה ברמקולים אחורה אז כל הבמה תברח לך לאחורה מנסיון, אני יש לי מאחורה גם 6X9 ואני פשוט מכבה אותם דרך הר''ד שאני לבד באוטו,אם יושבים אצלי חברים מאחורה אז אני מפעיל אותם.
 6. לפי האיור שלך יש לך טוויטר אחד מקדימה וטוויטר אחד מאחורה,או שאתה רוצה לחבר +אחד לרמקול הקידמי ו+ לרמקול האחורי, אולי תנסה להסביר יותר בבירור מה אתה רוצה לעשות כי לפי האיור לא מבינים פשוט.
 7. שלילי ביותר למכשיר אין אנימציות.
 8. לא הוא לא חשמלי, וההבדל הוא שב-7950 יש לו בלוטוט מובנה כבר ומוכן לשימוש, לעומת זאת ב6950 יש לו הכנה לבלוטוט ואת המכשיר(בלוטוט) אתה קונה בנפרד בסכום סמלי של(1200 ש''ח) תעשה את החישובים שלך לבד, לאנוכי יש 6950 ואני נהנה ממנו כל רגע אבל יש רגעים שאני מתחרט בגלל הבלוטוט, כמובן שיש עוד פיצ'רים כמו הכנה לאייפון, טיונר(TV),די וי די,מולטי cd,מולטי די וי די ועוד... אשמח לשמוע מה בחרת.
 9. כשאתה על האופציה של LPF שהוא מראה לך את התדר חיתוך תנסה ללחוץ על האמצע בכפתור הרוטורי ואז הוא מכבה לך את זה. תודה ויום טוב
 10. היי, גם לי יש את המערכת הנ''ל ואני יענה לך על מה שאני יוכל. קודם כל אני ממליץ לך אם אתה יודע ומבין קצת אנגלי, לקרוא את הספר, יש שם הסברים מפורטים על הכוול. בשביל לחבר את האייפוד אתה צריך לקנות מתאם, אם תכנס לאתר פיוניר ישראל ותלך לדגם הזה אז יהיה לך אפשרות לראות את הדגם של המתאם. כשאתה מחבר את האייפוד אתה רואה את כל הקבצים והתיקיות על הר''ד, כמו כן אתה גם שולט על השירים וכו'. לגבי האנימציות, אני קראתי באינטרנט שאין לו אנימציות אבל לך תדע. מקווה שעזרתי לך.
 11. האם אפשרי להוריד סרטונים למכשיר? תודה לעונים.
 12. הבעיה היא שלכל מותג יש את האופי צליל שלו, אחד חד, אחד רך, אחד פאנ'צי ובגלל זה אומרים לך ותשמע ותראה מה מועדף עלייך, אם אתה שומע סתם דוגמה מוזיקה קלאסית וכיוצ' אתה לאו דווקא תיקח את הצליל החד. יש מבין? יש עוד כל כך הרבה מה להסביר אבל אין לי כוח אני גמור מעייפות,מצטער. תודה מראש.
 13. יש את הפיונירים למינהם. תערוך חיפוש בזאפ ואני מאמין שתמצא את מבוקשך.
×
×
 • Create New...