Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הגילוח הגדול של CF! (סכיני גילוח של ג'ילט + גילוח רטוב קלאסי - לא, לא פורנו)

פולו,גולף
שימו לב! השרשור הזה בן 4283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ההבדל הוא שמהנדסי חברת ג'ילט נאלצים בלחץ אנשי השיווק להמציא קשקושים חדשים אחת לשנה כדי לא להפסיד בתחרות על מוצר טיפשי כמו סכין גילוח.

.

:mm_yeah:

רק שהיום ג'ילט זה כמו מחירון לוי יצחק. הם קובעים מה נקנה ובכמה. התחרות למעשה מתה.

בשלושים השנה שאני מתגלח, הדבר המהותי היחיד שקרה זה שהזיפים שנשטפים מהסכין הפכו ללבנים, ופחות בולטים על הכיור ולכן אני פחות חוטף צעקות שלא ניקיתי אחרי. אין לי מושג איך מהנדסי ג'ילט עשו את זה, אבל זה באמת הישג טכנולוגי כביר. כל השאר זה חרטה.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו אצלכם לא בסדר בראש, חזק. אתם מתנגדים יותר מידי למיינסטרים. הסכין עם ה-5 להבים הרבה יותר טובה מכל הקודמים, על הגילוח הראשון איתה תרגישו הבדל. במקום שתצטרכו לעבור 3 פעמים על אותו מקום עד שיהיה חלק, הפעם תצטרכו לעבור רק פעם אחת. תשתחררו, תתקדמו.

:lol:

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מותה בטרם עת של מכונת הגילוח שלי (כולה 4 שנים), החלטתי להתחיל להתגלח עם סכין. כולם אומרים שאי אפשר להגיע לגילוח קרוב כמו עם הסכין אחרונה של ג'ילט ואני כ- consumer whore סטנדרטי האמנתי. קניתי את המילה האחרונה בתחום (בזמנו זה היה מאך 3 רוטט), ג'ל מהאחת הסדרות ועשיתי את הסוויץ'. גם לאחר השבועיים, חודש הראשונים (שנתנו תוצאות בסה"כ טובות יותר ממכונה) הרגשתי שמשהו לא בסדר. דבר ראשון זה בלאי הסכינים המואץ - יש אומנם אנשים שמסוגלים למשוך סכין ליותר משבוע שבועיים אבל אני מצאתי את עצמי מחליף אחרי פעמיים. כשכל תער עולה 15 ש"ח - לא ממש כיף. את הכסף הזה אפשר לשרוף על דלק. דבר שני זה הג'ל הנוראי הזה - מה בדיוק הוא עושה? למה יש ג'ל שמרכך את העור, ג'ל לגילוח סופר קרוב, ג'ל לעור עדין נגד רגישות, וכו' וכו'. למה אין פשוט אחד שעושה הכל?

מהון להון קראתי באחד מהפורומים ההזויים על אופנה חדשה בארה"ב - מעבר לגילוח רטוב קלאסי. מה זה אומר? פשוט זונחים את כל הנ"ל ומשתמשים בדיוק בכלים שסבא שלנו השתמש - מברשת גילוח, קרם\סבון גילוח ותער דו-צדדי (כזה ש- emos משתמשים בהם כדי להעביר מסר לעולם עד כמה כיתה ט' קשה להם). מה היתרונות?

א) מחיר - מבחינת קיט ראשוני, אפשר להתחיל בכמה מאות בודדות. סכין טובה של merkur הגרמנית, מברשת (משיער גירית - וזה מאוד חשוב), קרם משובח (מבוסס רכיבים טבעיים בלבד) אבן אלום ("אבן מלח") וכמה תערים יעלו לכם בין 400 ש"ח לכמה אלפים בודדים. אבל מפה והלאה (וזאת בתנאי שלא תיכנסו לסחרור מטורף של קניות, מה שקורה בד"כ כשנכנסים לזה) - התערים עולים כ- 10 סנט לאחד ומספיקים בדיוק כמו המאך 3.

ב) גילוח קרוב יותר וללא גירוי - אחרי שלומדים את הטכניקה, לא תבינו איך התגלחתם קודם

ג) זה פשוט פאקינג כיף להתגלח עם זה. לקום בבוקר ולעסות את הקרם על הפנים עם המברשת זה ממש ממש מעולה

יש אנשים שיקראו את זה ולא יבינו על מה אני מדבר לעזאזל - בשבילם הגילוח עובר חלק, ללא גירוי ועם תוצאות משביעות רצון. מנגד, יש את האנשים שיעדיפו לנסוע על אופטרה מאשר להתגלח ולסבול את הגירוי בעור. לאנשים האלה אני ממליץ להתחיל במברשת גירית (150 - 2000 ש"ח) וקרם של taylor's of old bond street שעולה כ- 80 ש"ח לכמות נאה. אפילו אם הם ממשיכים להשתמש במאך3 הגילוח הרבה הרבה יותר קרוב וגורם הרבה הרבה פחות גירוי.

כמובן שבארץ יש מעט מאוד חנויות שמתעסקות בזה (מצאתי שניים - ביהודה המכבי ושוסטר) וגם להם המלאי מאוד מאוד מדולל. מזלנו שמאוד קל לקנות דברים באינטרנט ויש חנות מעולה באנגליה בשם gentleman's shop שעושה משלוחים זריזים (פחות משבועיים והדברים אצלכם).

מצולם הקיט שלי - סכין futur מתכווננת של merkur, קרם לבנדר של טיילורס, מברשת שיער גירית מעולה , אבן אלום של thumpers וקרם לאחר גילוח חסר ריח של thumpers. לכל מרכיב בסט יש חלק בלתי נפרד מהגילוח הכי קרוב שאני יכול לקבל ולהיעדר כמעט מוחלט מגירוי בעור.

ההמחשה הכי טובה לאיך מתגלחים ועם מה קיימת ביוטיוב, אצל mantic האגדי. שם יש גם קישורים לפורומים מטורפים שנותנים עצות על קיטים, טכניקות ודברים מהסוג הזה.

IMG_1384.JPG

IMG_1386.JPG

IMG_1388.JPG

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, גם אני אוהב להיתגלח עם מברשת וקרם גילוח. אמנם לא קרב ב 200 ש"ח, אלא קרם פשוט ב 10 שקלים...

המיברשת גם לא משהו במאות שקלים.

הסכינים של ג'ילט.

להשוואה, הסכינים מחזיקים יותר זמן ב"שיטה" הזו, הגילוח יותר חלק ואחרי זה ההרגשה טובה ואין גירוי בעור.

פעם אחת עברתי על הדברים שסבא שלי השאיר אחרי שהוא עלה לשמיים במרכבות אש (טוב, לא ממש מרכבות אש, אבל הרעיון מובן, לא?) ומצאתי תער. כמו כל בן אדם חובב נוסטלגיה השחזתי את התער ע"י רצועת השחזה שהיתה גם שם וניסיתי להיתגלח. מיותר לציין שניראתי כאילו תקפו אותי עדר של חתולים חולי כלבת...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...