Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו או סקסו??

hatzhaik1
שימו לב! השרשור הזה בן 6220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט בקניית רכב ראשון עד 15K ובנתיים נראה לי מתאים

פונטו שנת 96 1.3 ב 14K או סקסו 99 1.1 ב 12K

מבקשת את המלצתכם בהתלבטות מבחינת :

אמינות

נוחות

צריכה

תודה לעונים

עשיתי כבר חיפוש וראיתי על שני הרכבים בנפרד ואני מעוניין לשמוע ממישהו שמכיר את שני הרכבים.

חוץ מזה מישהו יודע כמה צורכת הסקסו 1.1 (אף אחד עוד לא כתב בשירשור של הצריכת דלק)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן טובות ואם הסקסו זולה יותר וחדשה יותר (עם ק"מ נמוך יותר) כנראה שהיא תהיה העדיפה. בגדול, בסכומים כאלו מומלץ לחפש את המכונית החדשה ביותר (מבחינת שנתון וק"מ) וכמובן לברר היטב אילו טיפולים היא עברה ב-3 השנים האחרונות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקסו חסכונית, לרוב אמינה ומבוססת על ה106 (היא האחות המכוערת)

אתה יכול להוסיף אתה הסקסו 1.4 ב14K אך משנתון נמוך יותר, כאן נשאלת השאלה מה תעדיף כוח מנוע* או שנתון.

ה1.1 מספקת את הסחורה בעיר וה1.4 זה לא בדיוק מפלצת תאוצה אך ההבדל די מורגש.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק

אני גם מתלבט ברכישת רכב, חשבתי בכיוון של הסקסו 1.1 / 106 1.0 כי חיסכון בדלק מאוד חשוב לי, השאלה אם הן סוחבות עליות?

אני אצטרך לעשות את העליות של חיפה חמישה ימים בשבוע...

יכול להיות שבעליות המנוע יתאמץ יותר ממנוע גדול יותר (1.4) וכתוצאה מכך צריכת הדלק תהיה ממש גרועה?

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אם התקציב הוא עיקר המפתח שלך,לך על הסקסו[אותה תשתית למעשה כמו של ה106,רק ה106 יפה עם מראה צעיר יותר,הביקוש ל106 גדול יותר משל הסקסו ולכן המחיר בהתאם,אגב סקסו לא קרועה יותר קל למצוא ,בעיקר בגרסאות ה1.1 שזה לרוב רכבים שניקנו ע"י סבתות או מבוגרים ]

2.לי לדוגמא בעבר הייתה 205 1.1 שבמקור ניקנתה מחיפה,יד ראשונה במשך למעלה מ10 שנים[אני הייתי היד שניה]אז אם הבעלים החזיק בה כולכך הרבה זמן כניראה שתצורת ה1.1 לא הפריעה לו להתנהלות תקינה של הנסיעה.

אל תצפה שהיא תסחוב בנחישות עליות כי זה לא יקרה [הילוך שני גז כימעט עד הסוף 2 נוסעים מאחור-עליה של זיכרון]

חסכונית יותר?בעמידה ברמזורים-כן,בנסיעת שיוט קבועה ורגועה-כן,בעליות-לא,בהתחלת נסיעות עם עומס כמו עוד נוסעים מלבדך-לא.]סה"כ 1.1 לא כזה חסכוני יותר אם בכלל מ1.4[מניסיון]אם אתה בחיפה-מראש תחסוך לך ותיקח לך 1.4.

3.כן יכול להיות מצב כזה[וממקום מגוריך וצרכיך-צריכת הדלק לא תהיה ממש עדיפה על תצורת ה1.4]

שלא נדבר אם לרוב אתה מסיע עימך נוסעים מלבדיך.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הסקסו 1.1 (מודל 97-99) היא באמת הפייבוריטית, והמסלול שאני הולך לעשות כל יום בחמש השנים הקרובות הוא קריות - טכניון.

אפשר לומר ש-30% מהנסיעה היא בעליות, השאר מישור, ככה שרוב הסיכויים שצריכת הדלק המשוקללת תהיה בסופו של דבר יותר טובה מ1.4.

רק התלבטות אחרונה שנשארה לי - יש לי גם אופציה לפורד פיאסטה 97, מה עדיף?

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הייתי מתרחק מהפיאסטה, אבל זאת דעה אישית שלי..

עם ה 1.1 בעליות ארוכות בדרך לירושלים (שער הגיא..) הייתי נמנע ממנה עם הייתי עושה אותם כל יום בשבוע, אך את העליות של חיפה היא עושה בצורה די יפה.

כמו כן היא חסכונית.

מומלץ.

- אל תצפה שהיא תסחוב בנחישות עליות כי זה לא יקרה [הילוך שני גז כימעט עד הסוף 2 נוסעים מאחור-עליה של זיכרון]

אני חולק עליך, בעליות לירושלים רוב הדרך אני עושה על רביעי, ובקטעים מאוד קצרים יורד לשלישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הסקסו 1.1 (מודל 97-99) היא באמת הפייבוריטית, והמסלול שאני הולך לעשות כל יום בחמש השנים הקרובות הוא קריות - טכניון.

אפשר לומר ש-30% מהנסיעה היא בעליות, השאר מישור, ככה שרוב הסיכויים שצריכת הדלק המשוקללת תהיה בסופו של דבר יותר טובה מ1.4.

רק התלבטות אחרונה שנשארה לי - יש לי גם אופציה לפורד פיאסטה 97, מה עדיף?

לי הייתה סקסו 1.4 : אמין וחסכוני.

מנסיון, אל תקנה סקסו 1.1. המזגן לא מקורי והאבזור נמוך. צריכת הדלק דומה מאוד ל 1.4 . קנה רק 1.4 !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...