Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר "מלכת הכיעור" של carsforum, בשיתוף עם מגזין "CAR" הבריטי

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מהי המכונית המכוערת ביותר לפי דעתכם?  

168 הצבעות

1. 1. מהי המכונית המכוערת ביותר לפי דעתכם?

• AMC Pacer
    • אלפא SZ
    • ב.מ.וו סדרה 7 החדשה
    • סיטרואן Ami 6
    • פונטיאק אזטק
    • טויוטה Echo
    • מורגן Aero 8
    • דיימלר SP250 Dart
    • יונדאי סנטה-פה
    • סובארו Pleo Nesta

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמיד חשבתי שהסיטרואן אמי היא המכוערת האולטמטיבית (למעט "המכונית העממית" הישראלית, שמעולם לא הגיעה לייצור וטוב שכך).

אבל אז ראיתי את האצטק, והסיטרואן נראתה בעלת אופי מיוחד, בלי יומרות כלשהן, ואפילו נבע ממנה.... חן בלתי מוסבר.

אין בלבי ספק - הפונטיאק לוקחת!

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון כל המכוניות מכוערות, אבל זה ממש לא פייר לשים מכונית משנת 1961 לצד מכונית משנת 2001...אם כבר אז לעשות סקר כזה בטווח שנים קרוב...נגיד עשר שנים... :wink:

DrIvE AnD LeT DrIvE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן הסקרים האלה קצת אויליים בעיני. בכל אוטו אפשר למצוא יופי וב"ברווזונים המכוערים" יש לפעמים הרבה אופי שאין במכונית פלסטיקים מצועצעת. עיצוב הוא גם דבר שנגזר מתקופה, מצב כלכלי ואפילו השקפה פוליטית כך שצריך לשפוט מכוניות בראי הזמנים ומקום העיצוב.

צריך קצת בגרות כדי למצוא את היופי בפייסר או באמי 6/8 כי הרבה יותר קל להתלהב ממשהו נוצץ, חדש ועדכני. טעם זה גם דבר שמשתנה עם השנים ויש טעמים שצריך לרכוש אותם עם הזמן והחשיפה.

כשמגזין רכב עושה סקר מסוג זה, המניע הוא לרוב פופוליסטי - לגרום לקוראים להרגיש שותפים בעיצוב הדעה הכללית. סקרי יופי לעומת זה, משרתים אינטרסים של משווקים.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן הסקרים האלה קצת אויליים בעיני. בכל אוטו אפשר למצוא יופי וב"ברווזונים המכוערים" יש לפעמים הרבה אופי שאין במכונית פלסטיקים מצועצעת. עיצוב הוא גם דבר שנגזר מתקופה, מצב כלכלי ואפילו השקפה פוליטית כך שצריך לשפוט מכוניות בראי הזמנים ומקום העיצוב.

צריך קצת בגרות כדי למצוא את היופי בפייסר או באמי 6/8 כי הרבה יותר קל להתלהב ממשהו נוצץ, חדש ועדכני. טעם זה גם דבר שמשתנה עם השנים ויש טעמים שצריך לרכוש אותם עם הזמן והחשיפה.

כשמגזין רכב עושה סקר מסוג זה, המניע הוא לרוב פופוליסטי - לגרום לקוראים להרגיש שותפים בעיצוב הדעה הכללית. סקרי יופי לעומת זה, משרתים אינטרסים של משווקים.

נמרוד

גם אני חשבתי ככה.

עד שראיתי את האזטק. ואת ה-Pleo Nesta. והבנתי. הבנתי שאין אלוהים.

(האמי דווקא משעשעת, הגג שלה מזכיר לי בית עץ בסרט מצויר, כאשר נושבת עליו רוח

חזקה מהצד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה יש לי ממכוניות קטנות ומכוערות אבל הלוואי והייתה לי פייסר כזאת...

היא כזאת סוויפט אמריקאית... והיא לא מכוערת בעיני, היא נראית רכב מדליק.

הב.מ.וו 7.... אח... בהתחלה חשבתי שהיא מכוערת, התרגלתי, התחלתי לאהוב, נהגתי (760) ונמסתי... אני רוצה כזאת היא נראית כל-כך טוב מבחוץ ומבפנים.

הסיטרואן אכן מאוד מכוערת אבל בהתחשב בשנה אני מכבד אותה, החלון האחורי חביב (סטייל פורד אנגליה) היא מכוערת אבל לא הכי מכוערת....

האלפא - ממש מגעליה, אם פעם חשבתי שזה אוטו יפה התמונות עכשיו העלו לי את ארוחת הצהריים, אני ממש מתפלא שאלפא יצרו כזאת מכונית דוחה.

הפונטיאק מדליקה, רכב עם הצהרה כזאת של "כוס אומו העולם" ממש אהבתי את האוטו...

היונדאי לא אמורה להיות פה. הסוזוקי ג'ימני יותר מגעיל, ויש עוד...

המורגן זה חלום רטוב שלי - מרכב אלומיניום, מנוע 4.4 של ב.מ.וו (286כ"ס) ומשקל כולל של 1000 ק"ג. - והיא יפה, נמוכה ומדהימה, איזה צללית יש לרכב הזה... קלאסיקה מודרנית.

מה עוד היה סובארו - לא מעניין ביפן יש עוד אלפי יצורים קטנים ומעוותים.

הטויוטה פריוס - מנוע 1.5 ומנוע חשמלי בנוסף, רכב חמוד העיצוב משדר את מה שהוא אמור לשדר - רכב פשוט חסכוני ואמין. אהבתי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא- אני לא קולט מה היא עושה בכלל בסקר שלהם היא מאוד יפה ומרשימה. לבריטים האלה יש טעם במכוניות כמו שלי יש טעם בבלט :lol:

הבמוו- בסדר לא יפה ולא מכוערת למרות שהתחת שלה היה יכול להיות יפה יותר

AMC- מכוערת לאללה, הפרונט שלה ממש דוחה.

הסיטרואן- מה זה העיצוב הזה?!? :roll: פשוט דוחה.

פונטיאק- ללא ספק הזוכה של הסקר, מכוערת מכל צד.

יאריס- היא דיי בסדר.

מורגן- מרשימה ויפה, רק הפרונט הורס.

דיימלר- כנ"ל כמו האלפא אין לה מה לעשות בסקר הזה.

יונדאי סנטה פה- רגילה, לדעתי האסנט פאמילי יותר מתאימה ממנה לסקר הזה.

סובארו- דיי מכוערת אבל לא כמו האזטק.

ללא ספק הבחירה שלי- אזטק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק.

פונטיאק אזטק.

(למרות שהתלבטתי עם הסיטרואן,אבל העדפתי לא להיסכל באבנים :wink: )

נ.ב:

המורגן מדהימה!!! ורשימת הממתינים באנגליה יכולה לשמש לי הוכחה.

2002_morgan_aero_8_04_sb.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שלא. מילא אם היית אומר שבכל בחורה אפשר למצוא יופי, או משהו כזה - נתון לוויכוח אבל אמירה לגיטימית. אבל מכונית? עקרונית אפשר לקחת ערימת כלונסאות חלודות, לעטוף אותן באיזולירבנד ולחבר למנוע וגלגלים. זו תהיה מכונית. היא אפילו תהיה די דומה לפונטיאק :) . יהיה קשה למצוא שם יופי. אופי? בהחלט כן. הסיטרואן משופעת באופי. אבל זה שלמכונית יש אופי לא מונע ממנה להשתתף בתחרות כיעור, אלא אם אתה חושש שלמכונית הזו יש רגשות והיא תיפגע.

צריך קצת בגרות כדי למצוא את היופי בפייסר

צריך הרבה בגרות, זיקנה אפילו, מהסוג שבא ביחד עם קוצר ראיה וקטרקט. שוב, אני לא מתכוון לפגוע, זו מכונית חמודה ונוסטלגית, אבל let's face it - יפה היא לא...

מה שכן, אולי בעתיד יערכו כאן סקר "המכונית בעלת הכי הרבה אופי", ואז נוכל באמת להבדיל בין אלו שיש להן את זה (כמו הסיטרואן) לאלה שאין להן (כמו סתם דוגמא - יונדאי אקסנט, שהיא אפילו לא מכוערת, סתם משעממת)

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון כל המכוניות מכוערות, אבל זה ממש לא פייר לשים מכונית משנת 1961 לצד מכונית משנת 2001...אם כבר אז לעשות סקר כזה בטווח שנים קרוב...נגיד עשר שנים... :wink:

בלי לפגוע, לדעתי אין שום פיג'ו בעולם שיותר יפה מהאלפא SZ.

אוטו לא רק מדהים בעיצובו, אלא גם מדהים על הכביש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפונטיאק מעולם לא היו לי ציפיות. הם אמריקאים ואין להם טעם.

כל השאר באמת שלא מכוערות\ בטח לא האלפא (שאמנם מאוד מאוד יפה מקדימה - די אגרסיבית אפילו הייתי אומר) למרות שמאחורה היא נראית כמו 146 משופרת על ידי סדנת "אין לי טעם" בע"מ...

אבל בסופו של דבר. האוטו הכי מכוער ברשימה. ועוד יותר מכוער כי יש לו מסורת של אחיות ומשפחה כל כך יפים שקשה להתעלם מכמה הוא דוחה וחסר פרופורציות ואין בו שום עדנה - לא משנה מאיה זוית תצלם אותו (חוץ ממקרו על הצמיגים למשל..) הוא הBMW סדרה 7 . . .

פשוט האוטו הכי דוחה בסביבה.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...