Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A3 מול אלפא 147...

katza313
שימו לב! השרשור הזה בן 6466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב ספורטיבי בתקציב של עד 80K וכרגע אני מתלבט בין אאודי A3 שנת 2000-2001 לאלפא 147 שנת 2002 אני לא מכיר את האלפא יותר מדי והייתי מעוניין לקבל קצת מידע לגבי איזה רכב עדיף, מבחינת ביצועים ומבחינת מימון (חלקים, טיפולים, אמינות...).

נ.ב.

הצעות נוספות לרכבים ספורטיביים בתקציב זה יתקבלו בברכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה נושאים כאלו קרובים לליבך, אבל ה147 קיבלה משהו כמו 19 אחוז בריסוק חזיתי במבחן של NCAP, לעומת 75 אחוז מקובלים בקטיגוריה לאותו הזמן.

זה בערך אומר שעדיף לך כבר להיות מוטח במחסום חצי קשיח כשאתה עירום כישוע על הצלב ולא לעשות את אותה התאונה כשאתה יושב ב147, שבוודאי אחד מחלקי המתכת המכוערים שלה כבר ימצא דרכו לבשרך הרך.

המשך חיפוש נעים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת באילו מנועים מדובר ומה דרוש לך מהרכב.

בכל מקרה, ה-A3 לא ממש ספורטיבית, למעט כח בקו ישר בגרסאות הטורבו.

תחזוקה של A3 לא מאוד זולה, אבל גם לא מאוד יקרה.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון אני לא מתכנן לתת לזנב שלי לעקוף אותי אבל התיאור שלך לא נשמע כמו יום פינוק בספא ואני אאמין למה שאתה אומר...

המנוע באאודי 1800T, באלפא חשבתי על 1.6 או 2.0 השאלה מאיזה מהם אני אצא שלם (;

הדרישות שלי בסך הכל רכב שאפשר להנות ממנו, אני לא שומאכר ואני גם לא נוהג כמוהו אבל לפחות שאני אדע שכשהערס עם ההונדה חותך אותי אני יכול להיעלם ממנו בשקט ובשלווה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הA3 ממש לא ספורטיבית. מנסיון עם הטורבו גם אחזקה יקרה ולא אמין במיוחד.

האלפא נותנת תחושה טובה יותר, הגה חד ומתקשר והרגשה טובה יותר בנהיגה ספורטיבית.

קח בחשבון את ירידת הערך באלפא ואת השוק החלש.

אם אתה שואל אותי, תחשוב יותר בכיוון של קליאו ספורט או פיג'ו 206 ג'י טי איי / XS.

ואם יספיקו לך רק 2 מקומות, תמיד אפשר ללכת על מיאטה.

בכל זאת, הנעה אחורית...

nissan silvia s14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אופצייה שחשבתי עלייה כי המיאטה תמיד הייתה חלום בעיני אבל נראה לי ש 2 מקומות אכן תיצור בעיה בשבילי...

לפיג'ו ולקליאו אני משום מה לא נמשך כל כך למרות ששמעתי דברים טובים...מה אתם אומרים על גולף GTI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף GTI ספורטיבית אבל פושרת.

אאודי ממש לא ספורטיבית. עקרונית הן יושבות על אותה שלדה.

ה147 יותר טובה בהרבה, אבל פחות בטיחותית.

מיאטה זה עולם אחר לגמרי.

אין מה להשוות.

זה לא דומה לשום דבר שהכרת ורחוק שנות אור מכל מה שהזכרת עד עכשיו.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנאמר מקודם, בין התנהגות ספורטיבית ויציבות לבין האודי שום קשר. במידה והנאה מנהיגה עומדת בראש מעיניך אזי האלפא היא הבחירה המומלצת כאשר לדעתי היא גם יפה יותר.

אופ' אחרת (אם אתה בכיון יותר ספורטיבי) היא הסובארו WRX שמציגה ביצועים עדיפים, התנהגות טובה ומהנה יותר ובסך הכול לנהג חובב הרכב, היא עדיפה משמעותית.

קליאו 172 גם היא אופציה לא רעה בכלל (היא עדיפה על החלופות שהבאת) והייתי שוקל גם אותה.

בהצלחה.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסגמנט הזה , אלו פחות או יותר האופציות המענינות יותר. אלא אם כן אתה באמת רוצה לסטות מהחשיבה הראשונית ולהתמקד גם ברכבי ספורט ייעודיים יותר , קליאו ספורט ושות', והמיאטה. אבל נראה לי שאתה מחפש משהו עם יתרונות פרקטים בנוסף לביצועים.

מבין שתי המכוניות ה 147 עדיפה לטעמי.

היו 16 איטלקים מוגדשים, חזרנו ל 20. רק בלי הטורבינה בישבן.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבחן שמגזין "אוטו" עשה בין האלפא 147 2.0 לבין הA3 1.8 עם 180 כ"ס האלפא ניצחה (למרות שבקו ישר האודי לוקחת, אבל זה ממש לא המדד כאן).

מניסיוני - האלפא מדהימה (אני מדבר על ה2 ליטר). אתה פשוט מרגיש מחובר אל הרכב ונהנה מכל רגע שאתה נמצא בה, גם כשהמהירות איטית ואתה רק מקשיב ל"מנגינה" המדהימה של המנוע. לטעמי אין מה להשוות בינה לבין האודי (אלא אם כן אתה חובב "רייסים". אם כן וותר על האלפא, חבל שעוד אחת תלך לעולמה). מעבר לאודי גורם לך להרגיש כאילו בינך לבין הרכב יש צמר גפן.

מבחינת בטיחות - אלפא הודתה בכשל בייצור במכונית שעברה את מבחן הריסוק (משהו בחיבור הקורות). לפי הצהרתה, הנושא תוקן.

לגבי אחזקה - ה147 נחשבת לאחת האלפות האמינות, ובטיפול ראוי לא צריכות להיות בעיות מיוחדות. בכל מקרה, אל תצפה לעלויות של לנטיס.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בעבר גם אני התלבטי בין הA3 טורבו ל147.

בסופו של דבר קניתי את הA3, תשמע הA3 הוא רכב מאוד מפנק ונוח.

לעומת זאת כמו שכבר אמרו לך היא ממש לא ספורטיבית, ההגה לא מתקשר והיא גם לא ממש מהירה בקו ישר(ה150 כ"ס).

אחרי חצי שנה פחות או יותר שה A3 הייתה אצלי החלפתי אותה במשהו הרבה יותר רציני(כמו שבטח כבר ראית, קליאו ספורט).

אני ממליץ לך בחום על הקליאו, רכב ספורטיבי, מהנה, כל פעם שאני נכנס לקליאו ישר עולה לי חיוך על הפנים.

נ.ב

אם לאח שלי לא הייתה מיאטה, אז ללא ספק הייתי קונה אותה במקום את הקליאו. טוב נו, הנעה אחורית.

בהצלחה בכל מקרה, איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח לעשות נסיעת מבחן.

תדבר בסוכנות ביגאל אלון בת"א עם מור, אני בטוח שהיא תשמח לעזור לך.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...