Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה 03'

makuka
שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכלולים זהים לפולקסוואגן פולו., סקודה פאביה.

די אמין, אך חלפים יקרים וטיפלים יקרים (צ'מפיון)

למה הישראלי הממוצע בוכה בקשר לעלויות אחזקה של אוטו (טיפולים\חלפים) ומצד שני מתעקש על טיפולים במוסכים מורשים

מנסיון,טיפול במוסך מורשה אינו בהכרח טיפול נכון יותר ,פשוט משלמים יותר

מה הבעיה לגשת למוסך שהוא לא צ'מפיון ולעשות טיפול לסקודה\WV...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר שסקודה פאביה מתברר כרכב שמאוד קשה למצוא, החלטנו לבדוק גם את האופציה של האיביזה.

ראינו היום איביזה 2001, 86,000 ק"מ, ידני. בטלפון המוכר אמר שהרכב 75 כ"ס. ביקשתי לראות רישיון, וברישיון כתוב 60 כ"ס. אני לא מכירה טוב דגמים של סיאט איביזה. האם יש 60, 75 ו-100 כ"ס? הרכב הוא דגם סינגו.

באופן כללי נראה בסדר, אבל מאחר שאני מתכוונת לנסוע עליו ת"א->ירושלים, אני לא רוצה ליפול על רכב חלש מדי.

אשמח לדעות, על איביזה בכלל ועל הרכב הספציפי.

שבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מילים טובות על האיביזה.

את לא תיפלי כהגדרתך על רכב חלש. לעלות עליות לי-ם הוא יכול בהחלט, כל עוד בבדיקה האוטו יוצא במצב טוב.

ואם את נהגת שלא מחפשת לעשות רייסים אז אין מניעה לקנות אוטו עם 60 כ"ס.

תבדקי היטב את הנתונים - 75 כ"ס אינם חזקים גם כן. כיוון שהאוטו עצמו די כבד.

האיביזה אצלי בסמלון היא 75 כ"ס, ואני חושב שהביצועים שלה די סבירים לאוטו עם נתוני מנוע/משקל כמו שיש לה. ואם לדבר על אמינות, כמו שרצית, האוטו בהחלט מראה אמינות (למעט בעיות עם חלונות שהיו לנו מדיי פעם - אבל זה קורה בכל אוטו).

חשוב להקפיד על טיפולים בזמן עם חלקים איכותיים, כך האוטו יראה אמינות גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...