Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יריד הרכב הישראלי

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתקיים היום (חמישי) ועד שבת.

מי היה שם?

משהו שווה? מה נותנים? מה מוצג? רכבים חדשים גם יש ? יאללה, שתפו ! אני רוצה לנסוע היום ! (פתוח היום עד 24:00, כניסה 15 שקל (ז*נ*ת)

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקיים היום (חמישי) ועד שבת.

מי היה שם?

משהו שווה? מה נותנים? מה מוצג? רכבים חדשים גם יש ? יאללה, שתפו ! אני רוצה לנסוע היום ! (פתוח היום עד 24:00, כניסה 15 שקל (ז*נ*ת)

איפה מה מי מו דבר...

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר, בזבוז של 15 שקל כפול 2 פלוס 10 על חניה. +על דלק. קיצר, קרוב ל50 שקל הלכו לפח. סה"כ חברות השכרה עושות "יריד" !

השאלה היא, מה לעזאזל חשבת שזה יהיה???

זה בהחלט אחד הדברים המטומטמים שאפשר לעשות, היריד הזה. הם עוד מצפים שמישהו ישלם בשביל לראות מכוניות מהשכרה... (מסתבר שיש פרייארים...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוא דווקה פרייארים.... תראה, סה"כ מצאתי שם C5 במחיר מעולה ! ואני עושה עליה נסיעת מבחן יום ראשון עם אבא שלי.

מנוע 1.8, בערך 130 כ"ס, גרסת PACK, יש עליה 45,000 ק"מ, שנת 2002. רוצים עליה 100,000.

לא שווה?

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוא דווקה פרייארים.... תראה, סה"כ מצאתי שם C5 במחיר מעולה ! ואני עושה עליה נסיעת מבחן יום ראשון עם אבא שלי.

מנוע 1.8, בערך 130 כ"ס, גרסת PACK, יש עליה 45,000 ק"מ, שנת 2002. רוצים עליה 100,000.

לא שווה?

נראה לי ש117 כ"ס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר, בזבוז של 15 שקל כפול 2 פלוס 10 על חניה. +על דלק. קיצר, קרוב ל50 שקל הלכו לפח. סה"כ חברות השכרה עושות "יריד" !

מדוע לשלם על אירוע כזה כסף :?:

כאשר בפורומים תפוז ו-ווינט חולקו כרטיסים בחינם ע"י שרשור מיוחד שנפתח ע"י בעל אינטרס.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...