Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר לדגמי הראלי!

נמרוד
שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שאנחנו אוהבים לריב, אז בבקשה.

הראלי שוקלת פחות מ-900? אולי בלי נוזלים, גלגלים ומנוע.

כשמדברים על משקל רכב מדובר על משקל רכב נוסע.

אלא אם כן אתה רוצה לבדוק תאוצות ללא שמן במנוע וללא דלק.

הראלי שוקלת בארץ 920. נקודה.

תוריד הגה כוח ומזגן, הורדת 30 קילו בערך (ואני מגזים).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אתה מכניס את עצמך שוב לסיטואציה שלא תוכל לצאת ממנה, אתה רוצה להיות חייב לי עוד ארוחה בבורגוס? אחת לא מספיקה לך?

ראלי ישראלית שוקלת 920 קילו כולל הכל.

תזכיר לי כמה שקלה הראלי של גל...? לא זוכר? אני אזכיר לך. 900 קילו! רגע, מה היא לא נסעה אז??? גררנו אותה למשקל משאיות ופירקנו לה את הגלגלים את המנוע ורוקנו שמנים ונוזלים?!?!?! תעשה לי ולעצמך טובה.

ראלי בחו"ל תשקול 865 ק"ג. בוא ניתן לך את הספק של שמנים ונוזלים למיניהם ויש לך 870 קילו. טוב מאמי? מרוצה?

HALO, זה מה שאתה. :hihi:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קטנוני, אתה הרי יודע...

גם אתה וגם גל שקלתם ב-ד-י-ו-ק 920 עגול. כאשר לאחד מכם גם לא היה רזרבי.

תקח ראלי בחו"ל, נקיה שיצאה מהמפעל, עם רזרבי וללא מזגן והגה כוח.

שוקלת 860? יאללה, נתן לך.

תוסיף שמן+נוזל קירור, 10~ ק"ג

תוסיך חצי טנק דלק, 20~ ק"ג.

כמה היא שוקלת? 890~ סבבה.

רועי

קטנוניות בע"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כמה טעויות.

אני שקלתי 920 כולל רזרבי, ג'ק וחצי מיכל דלק ועוד אי אילו חירטוטים בבגאז'.

גל שקל 920 לא כולל רזרבי וג'ק כולל מיכל דלק כמעט מלא.

ההפרש נובע בין השאר לדעתי מסעפת הפליטה השונה. לא יודע אם החזקת פעם את הסעפת של הראלי ביד אבל היא שוקלת די הרבה, הסעפות המשופרות שוקלות פחות. חוץ מזה כאמור לא היה לו רזרבי וג'ק. יש עוד משתנים.

עכשיו, הנתון של 865 ק"ג יכול להיות מיוחס למשקל "יבש" (ללא נוזלים) או "רטוב" (עם נוזלים), אין לי מושג על איזה מהשניים האלה הנתון הזה מדבר, גם לך אין מושג אז אל תנחש. בכל מקרה הנוזלים בראלי לא שוקלים יותר מ15 קילו, זה כולל שמנים ונוזל קירור, דלק לא נכנס למשוואה וזה ידוע. הראלי נוסעת יפה מאוד גם כשהיא ממולאת רק ב2 ליטר דלק וגם ככה היצרנים עושים את המיאוצים הקלאסיים ל100, מן הסתם.

אם אתה רוצה להכניס משקל של דלק אז הGTI עם מיכל דלק מלא שוקלת 1005 קילו... בקיצור צא מזה - לא מחשיבים דלק.

ישי - האמאמא של הקטנוניות בע"מ.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אברם ממלא רק 22PSI בכל צמיג ואז מסת האויר שהוא חוסך היא בערך 0.2 גרם לכל גלגל שזה משמעותי אם מכפילים בארבע.

ושכחתם לציין שדלק 98 שוקל 0.000001 גרם לליטר יותר מדלק 95 בגלל הרכב תוספים שונה, אז גם את זה אתם צריכים לקחת בחשבון. ולהתקמצן קצת בשפריצים של השמן לפילטר הפתוח כי שמן שוקל בערך 0.7 ק"ג לליטר.

ואפשר גם להוריד שני ברגים מכל ג'נט ולחסוך ככה לפחות 20 גרם, ולפני השקילה כדאי שתשקלו את זה.

אנשים! תרגעו! לפעמים חצי קילו בורקס כל בוקר יכולים לעשות את ההבדל בין ראלי מהירה לעגלה.

אז תורידו את הצמיג שלכם לפני שאתם מוותרים על הג'ק והספייר יא מג'נונים!

לראלי אין שלדה מטורפת - אבל בדרך כלל הנהג לוקה בנפשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההפרשים שראינו בארץ ביום שישי (גל ויותם) אני לא חושב שהמזגן וההגה כוח בראלי מוסיפים לך שווה ערך ל-20 ומשהו כ"ס.

איזה הפרשים? ספר...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אברם ממלא רק 22PSI בכל צמיג ואז מסת האויר שהוא חוסך היא בערך 0.2 גרם לכל גלגל שזה משמעותי אם מכפילים בארבע.

ושכחתם לציין שדלק 98 שוקל 0.000001 גרם לליטר יותר מדלק 95 בגלל הרכב תוספים שונה, אז גם את זה אתם צריכים לקחת בחשבון. ולהתקמצן קצת בשפריצים של השמן לפילטר הפתוח כי שמן שוקל בערך 0.7 ק"ג לליטר.

ואפשר גם להוריד שני ברגים מכל ג'נט ולחסוך ככה לפחות 20 גרם, ולפני השקילה כדאי שתשקלו את זה.

אנשים! תרגעו! לפעמים חצי קילו בורקס כל בוקר יכולים לעשות את ההבדל בין ראלי מהירה לעגלה.

אז תורידו את הצמיג שלכם לפני שאתם מוותרים על הג'ק והספייר יא מג'נונים!

לראלי אין שלדה מטורפת - אבל בדרך כלל הנהג לוקה בנפשו.

:lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.

מי שלא זיהה את הקטנוניות הצינית, צריך משקפיים.

דבר שני, מזגן מוריד כ-3 כ"ס.

דבר שלישי, לראלי יש שילדה מטורפת.

דבר רביעי, GTI יותר חזקה מראלי 8V, תמיד.

דבר חמישי, רוני- תשאל את יותם, תן לו להתגאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כמה טעויות.

אני שקלתי 920 כולל רזרבי, ג'ק וחצי מיכל דלק ועוד אי אילו חירטוטים בבגאז'.

גל שקל 920 לא כולל רזרבי וג'ק כולל מיכל דלק כמעט מלא.

ההפרש נובע בין השאר לדעתי מסעפת הפליטה השונה. לא יודע אם החזקת פעם את הסעפת של הראלי ביד אבל היא שוקלת די הרבה, הסעפות המשופרות שוקלות פחות. חוץ מזה כאמור לא היה לו רזרבי וג'ק. יש עוד משתנים.

עכשיו, הנתון של 865 ק"ג יכול להיות מיוחס למשקל "יבש" (ללא נוזלים) או "רטוב" (עם נוזלים), אין לי מושג על איזה מהשניים האלה הנתון הזה מדבר, גם לך אין מושג אז אל תנחש. בכל מקרה הנוזלים בראלי לא שוקלים יותר מ15 קילו, זה כולל שמנים ונוזל קירור, דלק לא נכנס למשוואה וזה ידוע. הראלי נוסעת יפה מאוד גם כשהיא ממולאת רק ב2 ליטר דלק וגם ככה היצרנים עושים את המיאוצים הקלאסיים ל100, מן הסתם.

אם אתה רוצה להכניס משקל של דלק אז הGTI עם מיכל דלק מלא שוקלת 1005 קילו... בקיצור צא מזה - לא מחשיבים דלק.

ישי - האמאמא של הקטנוניות בע"מ.

יש לי דה ז'ה וו מאתמול בערב וזה לא מוצא חן בעיני!

תתווכחו בהודעות פרטיות

גיא, ששמע אתמול את ישי ורועי מתווכחים שעה על צניחה חופשית ממטוס ,מחוברים לרתמה שקשורה לביצים! :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...