Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות ורטיטות (בפיאט מריאה,לא בוויברטור)

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול נסעתי לי להנאתי ברכב,חלק מהזמן על כביש החוף.עד כאן סטאנדארטי.במהירויות מעל 100 האוטו רועד ורוטט בצורה מבהילה,כאילו המנוע נמצע על מוט פוגו(נו,השטות הזו עם קפיץ בתחתית לילדים),ההגה ודוושת הבלם ממחישות את הרעידות האלה הכי טוב.אבל זה לא מה שהפחיד אותי.

בעודי עוצר ברמזור,אחרי נסיעה ארוכה,אני קולט בחור מאיזושהיא עדה על סוס.כנראה שהאוטו שלי פוחד מסוסים(או מעדות)כי הוא רטט וקפץ בצורה שהרגשתי במושב,דהיינו כל הגוף קפץ להנאתו על המיתלים.יש למישהוא רעיון?מאיפה זה יכול לנבוע? זו לא פעם ראשונה אגב.קרה לי כבר פעם אחת.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקת תושבת מנוע?קצת פרטים בבקשה,מה זה,איפה זה...תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תושבות מנוע הן כמו שהן נשמעות, המנוע יושב עליהן, ה מחברות בין המנוע לבין הקורות שעליהן הן יושובת, בתוך התושבות יש מין גומי כזה שנועד בין היתר גם לסנן את הרעידות הרבות שהמנוע גורם ששאר האווט לא ירעד , ובעצן פועלות כבולמי זעזועים לשני הכיוונים.

לא ממש יודע איך אפשר לבדוק תושבות מנוע כשהן עוד מחוברות, בעיקרון צריך להוציא אותן ולבדוק את תקינות הגומי שלא יהיו בו סדקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...