Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וונדליזם בשידור חי

eladdl
שימו לב! השרשור הזה בן 6873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי היום ברחוב הגליל (זה הרחוב בו היה הפשע ולא ציפמן אבל לא משנה ממש קרוב) והתגלתה לעיניי מזדה 6 לבנה בלי גלגלים בצידו של הנהג,הייתי פשוט בשוק!! לא האמנתי שדבר כזה יקרה גם בבועה רעננה!

היום יותר מאוחר אני אמור לעבור שם שוב אז יכול להיות שאני יצלם ויעלה תמונות...

פשוט חבל

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכי בטוח זה לקנות 2 סטים שונים של נעילות,ככה מקסימום אם זה גנב מתוחכם אז הוא יצטרך להביא איתו 2 מפתחות ולהתחיל להתעסק ולהתאים,בקיצור הוא יעבור לרכב של השכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים, אני מצטער שלא יצאתי יותר מוקדם , אולי הייתי מצליח להבריח אותם לפני שהם פירקו את שני הגלגלים :roll:

בכל אופן , לא ראיתי מכונית "מילוט" הם פשוט ברחו לגינה ...

ואני גם לא מאמין שזה קרה ברעננה , כי כל 10 דק' יש פה סיור של משטרה,

בכל מקרה , עסק יקר ומתיש כל הנועלים למיניהם , ובכלל מסכן בעל המזדה.. לא הזיז את הרכב עד עכשיו...

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעה בלבד

האם אתם יודעים שהבוקסה של הנועל יכולה להישחק או להידפק , אז אתם בצרה יותר גדולה זה קרה לי בכביש הערבה ברכב הישן שלי ,כיוון שלא היה לי פנצ'ר שנה ולאחר שנה באתי לפרק את הגלגל ולא הצחלתי נדפקה הבוקסה של הנועל ואני נדפקתי ולא הגנבים .

ואחר שהזמנתי גרר והיגעתי לפנצ'ריה בעל הפנצריה עצמו אמר לי שרוב הנועלים הם בסדר גמור כשהם חדשים ולאחר תקופה הם נדפקים ומתחילות הצרות

106 ראלי -VR-6 - V-5 -- קינג קצר-- MGVVC-נמכרו

wv-v6 גולף + WRX- GTI306 *GTI -נמכרו

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעה בלבד

האם אתם יודעים שהבוקסה של הנועל יכולה להישחק או להידפק , אז אתם בצרה יותר גדולה זה קרה לי בכביש הערבה ברכב הישן שלי ,כיוון שלא היה לי פנצ'ר שנה ולאחר שנה באתי לפרק את הגלגל ולא הצחלתי נדפקה הבוקסה של הנועל ואני נדפקתי ולא הגנבים .

ואחר שהזמנתי גרר והיגעתי לפנצ'ריה בעל הפנצריה עצמו אמר לי שרוב הנועלים הם בסדר גמור כשהם חדשים ולאחר תקופה הם נדפקים ומתחילות הצרות

:) כל כך עצוב וכל כך נכון...

קרה לי גם - למזלי הבוקסה לא נהרסה אלא רק התפרקה לשני חלקים - כך שפשוט עבדתי עם בורג קצר יותר - אבל העניין הזה - של נועלים שנדפקים - זה פשוט נכון.

רון.

פתרון אחר, אגב, הוא להחליף את הברגים [למי שיש ברגים] בכאלה עם ראש טורקס או אלן. מדובר בפתרון אמין ומכיוון שכל הברגים זהים - לא צריך לשבור את הראש לכ פעם איפה שמנו את המפתח של הנועלים

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות גם לבד,לוקחים אחד האומים ומרתכים תוספת לאום ,לאחר מכן לוקחים בוקסה ומביאים לחרט ,חורטים בדיוק למידה ואז למי שאין בוקסה מתאימה פשוט לא יכול להכניס את בוקסה.אני אצלם היום את שלי למרות שזה על גלגל בלון של עגלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...