Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופנועים שהמרווח בין טיפולים לא פחות מ10K ק"מ בשנה

wildlands2019

פוסטים מומלצים

אני מחפש לקנות אופנוע אמין ומעניין,

היה לי וי סטרום 650 2018 דרך העבודה,

ואין לי בעיה לקנות כזה פרטי,

חשוב לי לדעת איזה אופנועים מומלצים ואמינים שאפשר לקנות סביב ה30K, שמרווח הטיפולים שלהם הוא לא פחות מ10K ק"מ בשנה, וחשוב שלא יצרוך יותר מ20 ק"מ לליטר.

קטגוריית אדווינצ'ר, ואפשר ספורט טורינג רק במידה והכלי נוח ועונה על הדרישות.

הוי סטרום 650 בינתיים בראש הרשימה, ואם לא אמצא משהו מעניין יותר אני אקנה כזה, הסיבה שאני לא סגור זה כי היה לי כזה ורוצה לנסות משהו אחר אם יש.

CB500X, אחלה אופנוע, היו לי שניים, הבעיה שהוא משעמם.

וורסיס 650, שמעתי שהיו להם בעיות אמינות, לא סגור איזה שנים, ובכלל מה המרווח בין טיפולים.

טרייסר 700, הבנתי שהוא לא נוח, יותר אופנוע ספורטיבי מאשר אדווינצ'ר.

יש עוד משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אותו גם עם פרינג. אגב, סתם בכללי - זה שכלי רכב למינהם חולקים מנוע לא מחייב שיתנהגו באופן זהה. יש שינויים בגיר, כיול מתלים, שלדה, תוכנת מנוע וכו'.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמין ומעניין בד"כ לא הולך ביחד.

תעיף מבט גם על NC750X/NC750 של הונדה - אמין ולא פחות מעניין מויסטרום..

(יש דגם הילוכים רגיל ודגם DCT אוטומט שיותר יקר).

עריכה אחרונה על ידי Gauss
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להסביר את עצמי,

הכוונה בכלי מעניין זה לא להתגרזן, ימי הג'קסר והנינג'ה עברו מזמן, מה שכן הכלים שאשמח לחזור אליהם היום שהיו לי זה הויסטרום 650 שהיו לי כאלה דור 1, 2, ו3, ופייזר 1000.

הכוונה בגדל שהכלי יהיה יציב עם מנוע לא אנמי ומשעמם, חשוב שיהיה נוח, הוי סטרום די עונה על הדרישות האלה,

אני מעדיף רק ידני, לא רוצה כלי אוטומטי, בכלל הרפתקות הDCT האלה לא לטעמי,

טוב, לפי ההודעות כאן נראה שאין ברירה מאשר לקנות שוב איזה ויסטרום דור 3?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה לא אמרת מלכתחילה שאתה מחפש כלי לפנסיה?? :)

ובנימה יותר רצינית, האופי שאתה מדבר עליו נשמע תפור על F850GS.

כלי אמין ומוכח, עם המון המון אפטר מרקט בעולם.בנוי יותק לכיוון הדו"ש עם מהלכי מתלה הרבה גדולים, המון יתרונות בתוספת מחיר לא גדולה.

לא יודע.. הויסטרום בנאלי מדיי לטעמי אבל אני פה רק כדי לזרוק רעיונות.

למרות שבין השורות נראה שאתה דיי נעול ורק מחפש חיזוק- כך או כך, שתזכה לרכוב בדרכים עקלקלות!

עריכה אחרונה על ידי Muzic4Ever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא בפנסיה, :) ,בן 40 פלוס, אך עדיף כלי נוח בלי להתרגזן אחרת האשה תפסיק לטייל וגם לא תאפשר לי 🤐,

הכלי הבווארי מעניין ללא ספק, אך הוא עולה יותר מפי 2 מהתקציב, אני יכול למתוח את התקציב טיפה למעלה, אך אז אוכל למצוא כלי רק שנת 2015,

מעדיף להימנע מכלי ישן מתי מהניסיון המר מקניית כלים כאלה בארץ, בדר"כ לאור העלויות הגבוהות, ישראלים לא מקפידים לטפל כמו שצריך בכלי מתיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. ברור שהוא עולה יותר, זה הרבה יותר 'אופנוע'.

ב. קהל היעד שמחזיק את הכלים האלו הוא לא מהזן המזניח בד"כ, וגם לא מאלו שטוחנים לאופנוע את הצורה.

ג. מחיר המחירון לא מעניין אף אחד, ב.מ.וו בתחום הדו"ג זה סוג של קללה בארץ משום מה, לא טוב לרוכשים שמוציאים כלים מהסוכנות אבל מצויין לרוכשי היד 2 והלאה

וכבר יצא לי לחתוך 50% ממחיר הפרסום על G450 (יד ראשונה עם עשרות ש"מ בודדות על הקאונטר) למרות שלבסוף הלכתי על DRZ בנאלי כמעט כמו הויסטורם והצטערתי על כך.

*אנקדוטה קטנה שנזכרתי בה, רופא המשפחה שלי מגיל 3 בערך היה מחליף את ה F650GS בשרשרת, אחד אחרי השני מאז שאני זוכר את עצמי ותמיד בזמן ההמתנה הייתי יוצא לחניה הצמודה לקליניקה ובוהה באופנוע דקות ארוכות.

לפני שנתיים-שלוש הוא סוף סוף פרש (גם מהמקצוע וגם מהדו"ג) בגיל 70, שאלתי מה לגבי האופנוע - מסתבר שהוא מכר אותו בנזיד עדשים בפעם הראשונה והאחרונה בחייו שהוציא כלי לשוק היד שניה.לצערי פיספתי אותו בשבוע.

עריכה אחרונה על ידי Muzic4Ever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, wildlands2019 כתב:

טרייסר 700, הבנתי שהוא לא נוח,

אל תשלול לפני שתנסה.

לפני 8 שעות, dj_dani כתב:

חפש z1000sx

ובאותו כיוון אפשרי גם:

https://www.yad2.co.il/vehicles/item/8poeztju?ad-location=Main+feed+listings&opened-from=Feed+view&component-type=main_feed&index=1&color-type=Grey

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס, אם כבר לוקחים את הסיכון של לרכוב בג'ונגל הישראלי, ומשלמים ביטוח דרגה A - לפחות להנות מאיזה ליטר במקום להתקטרר עם קורולות דו גלגליות למינהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי פעם ליטר, פייזר 1000,

מומנט בשפע וכח מפתה,

2 בעיות,

1. כמה אפשר ללחוץ במדינה הצפופה הזאת.

2. עלויות אחזקה גבוהות מדי כולל צריכת דלק של רכב.

שאלה, מה ההבדל בין טרייסר 700 דור 1ו2? חוץ מהעיצוב כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...