Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעת ריקון אמבטיה יוצאים מים מנקודת הביקורת. האם זה תקין?

Nakamichi

פוסטים מומלצים

שאני שופך את המים של האמבטיה של הילד לתוך האמבטיה הרגילה או מרוקן את המים מהמאבטיה (היא אפילו לא מלאה לגמרי, זה לשימוש ילדים בסהכ)  מתחילים לצאת מנק הביקורת שסמוכה לאמבטיה.

יש לי מעין מחסום ריח ירוק כזה ששמו בנק ביקורת שלדעתי אולי קצת מעכב את הזרימה הלאה.

זה מצב שהוא תקין? 

אם לא מה לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי בדירה שכורה זה קורה ועוד עם בועות סבון וקצף. ניסיתי להחליף גומיות ולא עזר - זה מתרומם. אולי להחליף למכסה קבוע שתקוע ממש חזק

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחסום ריח לא אמור לעכב בצורה כזו, כנראה שיש לך סתימה בהמשך.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופסה לא אמורה להתמלא.

יש כנראה היצרות בהמשך הקו, שגורמת לכך שכשהספיקה הנכנסת גבוהה, המים לא מצליחים לצאת מהקופסה באותה מהירות בה הם נכנסים, והקופסה עולה על גדותיה.

אם מדובר בצנרת פלסטיק לכל האורך- אפשר לשפוך (בזהירת מאד! ותו"כ הגנה על הנשימה) חומצת מלח (נקרא גם "מסיר בטון" אצל המוכר בטמבוריה).

יש חומרים מדוללים יותר דוגמת "סנו אינסטלטור" או גרגירי סודה קאוסטית+מים חמים.

זה יפרק את כל החסימות האורגניות והשומניות בהמשך הדר לביוב.

ובוא- אפשר פשוט לשפוך את מי האמבטיה לאט יותר, אבל התקלה שאתה חווה היא "דגל אדום" לפני סתימה מלאה שתתרחש בעתיד, אם זה לא יטופל

עריכה אחרונה על ידי natco
  • רעיון טוב! 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זו הבעיה בדיוק - האמבטיה מתרוקנת מהר יותר מהמשך הצינור לביוב. אני מעביר מדי פעם חוטר אבל זה לא משנה את העניין. אולי צריך לשים משהו כבד על המכסה ואז הוא לא יתרומם עד שהאמבטיה תתרוקן

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד המחסום ריח מצליח לעמוד בכמויות המים של האמבטיה ולכן יש מקרים שהמים עולים בקופסא גם שהכל תקין.

אמבטיה מלאה במים מפעילה לחץ גדול מאוד של מים והכמויות שזורמות גדולות בהרבה ממים שזורמים רגיל במקלחת.

על מנת שלא יקרו מקרים כאלה יש להשתמש אך ורק באביזרים תיקניים לקופסת ביקורת ולא כל הצ'יקמוקים מניקל שמוכרים בטמבוריות. רק מכסה פלסטיק אטום לחלוטין שיש לו גומיה/גומיות מסביב.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Nakamichi כתב:

תודה

התכוונתי למכסה לקופסאת ביקורת

אתה מכיר את זה, זה המכסה העגול התיקני שמגיע במקור עם הקופסא. עם גומיה.

כל הניקלים שמקמבנים על הקופסא עם סיליקון וכאלה, מועד לפורענות ולא ניתן להחלפה בקלות.

הספק הקבוע שלי מחזיק גם סחורה של "דורוגר" שזה מתאם איכותי בין הקופסא העגולה, לריבוע, עם חתיכת אריח בפנים. המתאם מגיע עם גומיות והוא הרמטי לחלוטין. השתמשתי בו לאחרונה בכמה שיפוצים והיא מאוד מוצלחת.

צירפתי צילום מסך מהאינטרנט.

IMG-20240223-WA0000.jpg

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Nakamichi אם יש לך או אתה יכול להשאיל "קפיץ" כדאי מאד שתדחף אותו מהיציאה ותוודא שאין סתימה במורד.

אחר כך בזהירות מירבית תשפוך רבע קילו סודה קאוסטית לקופסה וקומקום מים רותחים.

שוב בזהירות כי זה יכול להשפריץ והשפריצים האלה אוכלים כל מה שבא איתם במגע. במיוחד תרחיק את הראש.

תזרים מים חמים מהאמבטיה עד שהכל יישטף.

אחר כך תחזיר את מחסום הריח או שבתוך כמה שבועות החדר יסריח ואז תחזיר את המחסום...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, borsood כתב:

@Nakamichi אם יש לך או אתה יכול להשאיל "קפיץ" כדאי מאד שתדחף אותו מהיציאה ותוודא שאין סתימה במורד.

אחר כך בזהירות מירבית תשפוך רבע קילו סודה קאוסטית לקופסה וקומקום מים רותחים.

שוב בזהירות כי זה יכול להשפריץ והשפריצים האלה אוכלים כל מה שבא איתם במגע. במיוחד תרחיק את הראש.

תזרים מים חמים מהאמבטיה עד שהכל יישטף.

אחר כך תחזיר את מחסום הריח או שבתוך כמה שבועות החדר יסריח ואז תחזיר את המחסום...

את זה עושים אך ורק עם מסיכת ראש מלאה.

ממש לא בא לך לאבד עין מנתז של זה.

• אהבתי 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...