Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת מוצרים מארהב דרך כתובות אמריקאית

דניאל1983

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, amosbmw כתב:

מאחר והמחסן של שיפיטו נמצא בחוף המערבי והמחסן של myus נמצא בחוף המזרחי,  אני נוטה לבחור לפי המיקום הגיאוגרפי של השולח. אם השולח נמצא בחוף המזרחי ואתה שולח אותו לאורגון אתה סתם מבזבז המון זמן או כסף.

יש לך מנוי בתשלום של שיפיטו? איך אתה שולח למחסן באורגון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אין לי מנוי בתשלום.

אתה מקבל מהם מספר כתובות. אתה פשוט נותן לשולח את הכתובת שאתה רוצה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@amosbmw

כלומר אם פעם קיבלת משהו לכתובת של אורגון ויש לך את הכתובת שמורה , אתה עדיין יכול להזמין לשם אפילו שזה לא מופיע לך ביוזר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, gollu כתב:

@amosbmw

כלומר אם פעם קיבלת משהו לכתובת של אורגון ויש לך את הכתובת שמורה , אתה עדיין יכול להזמין לשם אפילו שזה לא מופיע לך ביוזר?

הכתובת מופיעה לי ביוזר, לא מכיר שיש מצב שהיא לא.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 19 שעות, דניאל1983 כתב:

איזה משלוח כדאי לבחור לנעלי ספורט?

כדי שיגיע כמה שיותר מהר

Screenshot_20240120_230255_Chrome.jpg

בדילטס יש מבצע על נעליים, 20 דולר FLAT RATE, כדאי לך לבדוק.

אגב לא ראיתי שמוזכר דילטס בשרשיר, או שפספסתי? שלחתי איתם בסביבות ה50 חבילות והם היו סבבה לגמרי, לא זכור לי שנזקקתי לשירות לקוחות שלהם (אולי פעם אחת כשלא הבנתי את התשלום - קניתי משהו שמתחת לסף המכס, אבל בתוספת מיסים מקומיים זה כן עבר... שיט האפנז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.1.2024 בשעה 20:16, amosbmw כתב:

הניסיון שלי:

shipito מקצוענים, השירות מעולה והאתר הכי משוכלל. החיסרון - יקר למדי.

אפשר באתר למלא הצהרות מכס, לאחד חבילות, לבקש אריזה מחדש, ולבחור את סוג המשלוח לארץ, דואר או שילוח, כאשר אתה רואה את ההבדל במחירים. יש בעיה אחת ואם אתה בוחר בדואר אין מספר מעקב.

שלחתי איתם מעל 50 משלוחים במהלך 8 שנים.

myus הם טובים והמחירים שלהם טובים יותר למוצרים עם נפח גדול.

החיסרון, בתור מנוי חינם, אתה לא יכול לגעת בהצהרות מכס או בבחירת סוג המשלוח אחרי שהחבילה כבר נמצאת אצלהם. ברגע שהחבילה אצלהם אתה לא יכול לשנות כלום. לפני שהחבילה מגיעה, אתה יכול להיכנס למנוי שלך ולבחור את שיטת המשלוח לברירת המחדל וזה מה שהם ישתמשו בו. הבעיה שאתה לא רואה מראש כמה המשלוח הספציפי יעלה בשילוח או בדואר ואתה צריך לנחש.

שלחתי איתם אולי 10 מוצרים (בעיקר גדולים).

מאחר והמחסן של שיפיטו נמצא בחוף המערבי והמחסן של myus נמצא בחוף המזרחי,  אני נוטה לבחור לפי המיקום הגיאוגרפי של השולח. אם השולח נמצא בחוף המזרחי ואתה שולח אותו לאורגון אתה סתם מבזבז המון זמן או כסף.

אף פעם לא ניסיתי את ushops ועכשיו קראתי גם שהם בצרות ומשלוחים נתקעים אצלהם, לא הייתי מתקרב.

לאחרונה שמעתי על redbox שהם ישראלים חדשים בתחום אז ניסיתי פעם אחת על מוצר זול שלא רציתי להעביר בבלדרות.

מסתבר שהאתר שלהם ממש עלוב ואין בו שום אפשרויות.

נדרשתי לשלם $81 על העברת מוצר קל לארץ ללא שום הסבר.

כתבתי מייל לשירות הלקוחות, והעניין טופל מאוד יפה ומהר. ביקשתי מהם לארוז את המוצר מחדש ואחרי זה כל העסק עלה 84 שח כולל האריזה, המשלוח עד הבית והטיפול. המוזר הוא שאין לך שום מעקב, החבילה לא מגיעה בצינורות המקובלים, לא בבלדרות ולא בדואר. מובטח לך תוך חודש - בפועל הגיע תוך פחות משבועיים.

אישית אני מעדיף להתנהל מול ממשק שמאפשר לך לבחור את סוג האריזה וסוג המשלוח ולא להזדקק לשירות לקוחות, אבל זה יכול להיות פתרון יעיל למוצרים זולים ולא דחופים.

שים לב לא לעבוד עם חברת שילוח שהמחסן שלה נמצא בסטייט שמחייבת מיסים על משלוחים. לדגומה, לשיפיטו יש כתובת בקליפורניה שאם תשתמש בה תשלם מס של קליפורניה וכתובת באורגון שפטורה ממיסים. המשלוח מקליפורניה יגיע יום אחד יותר מהר אבל חבל על תשלום המס.

לגבי myus, עשיתי אצלהם את המנוי החינמי.

אם אני מבין נכון הוא מוגבל להזמנה אחת.

מתי אפשר להזמין עוד מוצר?

כאשר החבילה הגיעה אלי או כאשר כבר נשלחה לארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 20.1.2024 בשעה 20:16, amosbmw כתב:

הניסיון שלי:

shipito מקצוענים, השירות מעולה והאתר הכי משוכלל. החיסרון - יקר למדי.

אפשר באתר למלא הצהרות מכס, לאחד חבילות, לבקש אריזה מחדש, ולבחור את סוג המשלוח לארץ, דואר או שילוח, כאשר אתה רואה את ההבדל במחירים. יש בעיה אחת ואם אתה בוחר בדואר אין מספר מעקב.

שלחתי איתם מעל 50 משלוחים במהלך 8 שנים.

myus הם טובים והמחירים שלהם טובים יותר למוצרים עם נפח גדול.

החיסרון, בתור מנוי חינם, אתה לא יכול לגעת בהצהרות מכס או בבחירת סוג המשלוח אחרי שהחבילה כבר נמצאת אצלהם. ברגע שהחבילה אצלהם אתה לא יכול לשנות כלום. לפני שהחבילה מגיעה, אתה יכול להיכנס למנוי שלך ולבחור את שיטת המשלוח לברירת המחדל וזה מה שהם ישתמשו בו. הבעיה שאתה לא רואה מראש כמה המשלוח הספציפי יעלה בשילוח או בדואר ואתה צריך לנחש.

שלחתי איתם אולי 10 מוצרים (בעיקר גדולים).

אף פעם לא ניסיתי את ushops ועכשיו קראתי גם שהם בצרות ומשלוחים נתקעים אצלהם, לא הייתי מתקרב.

לאחרונה שמעתי על redbox שהם ישראלים חדשים בתחום אז ניסיתי פעם אחת על מוצר זול שלא רציתי להעביר בבלדרות.

מסתבר שהאתר שלהם ממש עלוב ואין בו שום אפשרויות.

נדרשתי לשלם $81 על העברת מוצר קל לארץ ללא שום הסבר.

כתבתי מייל לשירות הלקוחות, והעניין טופל מאוד יפה ומהר. ביקשתי מהם לארוז את המוצר מחדש ואחרי זה כל העסק עלה 84 שח כולל האריזה, המשלוח עד הבית והטיפול. המוזר הוא שאין לך שום מעקב, החבילה לא מגיעה בצינורות המקובלים, לא בבלדרות ולא בדואר. מובטח לך תוך חודש - בפועל הגיע תוך פחות משבועיים.

אישית אני מעדיף להתנהל מול ממשק שמאפשר לך לבחור את סוג האריזה וסוג המשלוח ולא להזדקק לשירות לקוחות, אבל זה יכול להיות פתרון יעיל למוצרים זולים ולא דחופים.

שים לב לא לעבוד עם חברת שילוח שהמחסן שלה נמצא בסטייט שמחייבת מיסים על משלוחים. לדגומה, לשיפיטו יש כתובת בקליפורניה שאם תשתמש בה תשלם מס של קליפורניה וכתובת באורגון שפטורה ממיסים. המשלוח מקליפורניה יגיע יום אחד יותר מהר אבל חבל על תשלום המס.

לגבי shipito, הם נותנים כתובת אמריקאית אבל לא נותנים מספר טלפון...

איזה מספר לרשום בחשבון שאצור באמזון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...