Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לפני רכישת מחשב סורק תקלות לרכב מקצועי

נתנאל לוי

פוסטים מומלצים

שלום אני סוחר רכבים, וכל פעם שאני בא לבדוק רכב לפני קנייה אני משלם על בדיקת מחשב 100 או 50 ש"ח החלטתי לקנות מחשב, אבל שיקרא את כל סוגי התקלות בכל סוגי הרכבים עם עדכון חינם לכל החיים, כולל airbag ABS תקלות בגיר, שמאפס גם, ונותן חיווי מלא על התקלה ואיפה בדיוק ממקום החלק הספציפי הבעייתי עם הקוד שלו והכל.. וכמובן שקורא גם את התקלה בלי שיש נורת תקלה דולקת בלוח שעונים!!! זה ממש חשוב לי !!

תקציב של עד 700 ש"ח [אם אתם מכירים משהו גם עד 400, יתקבל בברכה :)], אין לי צורך להיכנס למוח של מחשב האוטו ולשנות את צבע או צורת הארת הנורות בפנסים ושטויות כאלה..

רק שידע לזהות את כל סוגי התקלות בכל סוגי הרכבים, ושיהיה מהיר ואמין, מישהו יכול להמליץ לי על משהו שהתנסה איתו?

מסריקה של עליאקספרס קצת ראיתי 2 מחשבים שטוענים שיש להם את כל הנ"ל ואחד מהם עם עדכון גרסא חינם לכל החיים, מה מומלץ מבין השניים? או שיש משהו יותר טוב במחיר הזה, אשמח לשמוע תודה רבה :)

1. MUCAR CS90 BT200

https://he.aliexpress.com/item/1005005263733250.html?spm=a2g0o.cart.0.0.414a5c6epeFyl8&mp=1&gatewayAdapt=glo2isr

2.THINKCAR Thinkscan Plus S7

https://he.aliexpress.com/item/1005003354962795.html?spm=a2g0o.cart.0.0.414a5c6epeFyl8&mp=1&gatewayAdapt=glo2isr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה מובילה היא AUTEL ויש להם מפשוטים בגרוש וחצי ועד "מקצועיים" ב- 700$ ומעלה שעושים הרבה דברים שאתה לא צריך.

אתה צריך סורק רציני כי גם כשכיבו נורה ומחקו קוד תקלה (מה שכל ODB2 בגרוש יכול לעשות), סורק רציני יוכל לתת לך לדעתי היסטוריה של תקלות קודמות.

יתכן שבהמשך תצטרך יותר מסורק אחד, בטח לסריקות עומק. לרכבי GM למשל (כולל איסוזו, לא יודע לגבי סוזוקי) צריך TECH2 שעולה 200$ וצפונה.  

לפני 6 שעות, נתנאל לוי כתב:

בכל סוגי הרכבים

זה כאמור אין אאל"ט. אבל כמה רכבי GM או סאאב כבר מתרוצצים בארץ, למעט הקרוז וכמה קדילאקים אספנות? 

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי היקר תודה רבה על המענה, אבל לא הצלחתי להבין כלום, מתוך ה2 שצירפתי מעליאקספרס אין לך מושג לגביהם? הם לא מקצועיים מספיק? שוב כמו שאמרת אני לא צריך לעשות דברים חוץ מלקרוא כל סוגי התקלות לרבות srs abs airbag וכד'.. גם כשאין נורת תקלה, וכמובן לאפס ושיהיה גישה לכמה שיותר רכבים אם יש כמה רכבים שהוא קורא כמו MG אבל הוא נמוך משמעותית במחיר זה גם מתאים לי, בבקשה עזרה עם העניין אני צריך כבר להזמין שוב תודה רבה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.9.2023 בשעה 16:26, Jack457 כתב:

סורק רציני יוכל לתת לך לדעתי היסטוריה של תקלות קודמות.

אפשר המלצה לכזה סורק?

בבקשה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין גדול בזה אבל למיטב הבנתי מה שאתה מבקש לא קיים.

סורק אוניברסלי זול ייתן לך נתונים רק לגבי תקלות מנוע/זיהום אויר.

סורק מקצועי שנכנס לכל המערכות עולה באיזור $200 עבור יצרן רכב בודד. ואילו סורקים שמדברים עם כל היצרנים עולים באיזור ה$1000.

מחירים מאתרים מערביים, לא יודע מה יש בעליאקספרס בנושא הזה.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סורק פשוט של החברה שפירסמת בקישור הראשון, עלה 60 שקל קורא קודים בסיסיים, לגבי המוצר בקישור, אינני מכיר.

בקישור השני זאת חברה שדורשת מנוי שנתי כללי, מנוי עבור כל חברת רכב, ומנוי עבור פעולות מסויימות, לרוב נותנים שנה חינם ברכישה, ואם צריך את כל הרכבים יש להם מנויים שהכל פתוח ועולים פחות משלם על כל אחד בנפרד.

בשניהם יהיו בעיות לזהות חלק מהרכבים והדגמים, לא הכל עובד ויש צורך בידע באנגלית אחרת כל התפעול יהיה מאוד קשה.

אני רכשתי A30M של Xtool, בלי מנוי ואמור להיות עדכונים לכל החיים.

גם הוא לא מושלם, אבל אחלה תמורה לכסף

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על הבסיסי שיש לי ב60 שקל לעומת הצעצוע שפירסמת כעת, ב60 שקל אני מקבל מסך (פשוט) עם כבל ולא צריך את הטלפון שלי ואפליקציות למיניהן, כמו כן הוא פועל ללא בטריות או חיבור לחשמל, מספיק החיבור לOBDII בכדי להפעיל אותו

היקר יותר שכתבתי עליו (Xtool A30M), כן מצריך אפליקציה בטלפון בקישור בלוטות, כי אותו הדבר עם מסך יעלה כפול 2-3 

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל המסך הוא יעלה כפול 2? עד כדי כך?

הA30M של Xtool תוכל לפרט מה הוא קורא ומה היחודיות שלו על פני הזול ביותר?

ומדוע הוא לא מושלם מה הוא לא מסוגל לעשות?

אשמח שתתן פירוט כי אם יש משהו שמישהו התנסה איתו ומרוצה אני ישר מזמין אותו... תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי נתנאל לוי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הA30M ספציפית הוא הכי יקר בסידרה שלו כי יש לו את הכי הרבה יכולות, כולל דו-כיווניות, כלומר להפעיל דברים דרך הסורק ולא דרך הרכב,

הוא לא מושלם כי לא תמיד הוא מזהה את הרכב אוטומטית ואז נאלצים לבחור את הדגם ולהכניס מספר שלדה,

לא כל פונקציה מובטחת שלו תעבוד על כל דגם של כל חברה מכל שנה, אבל הרבה דברים כן עובדים יופי,

אני קורא איתו תקלות שלא מדליקות נורה כמו שחיפשת,

בכל מקרה, אני לא איש שיווק שלהם, קפוץ לאתר שלהם או חפש ביוטיוב הסבר על הדגם הזה ספציפית, היה לא מעט מידע כאשר אני חיפשתי,

מאז לא היה לי צורך לחפש עוד סורק, אבל אני לא סוחר רכב, מטפל רק באחד

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.9.2023 בשעה 20:33, yairw כתב:

הA30M

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...