Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוסף הגמדא שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן,

פעם ייצרו צעצועים בארץ ישראל (ואם השם "גמדא" אינו אומר לכם משהו - כנראה אינכם זקנים מספיק... ☺️).

אפילו זכיתי לשחק בהם בתור ילד.

דווקא לא היו הפייבוריטים שלי כ"כ (הכבוד הזה שמור למאטשבוקסים, אבל זה כבר נושא לשרשור אחר).

מוזר, שהיום, רוב הגאמדות אינן "מגיעות" מישראל, איני יודע מה ההסבר (או ישראלים שירדו, או שבחו"ל יודעים להעריך יותר תוצרת ישראלית).

ולאחר שאת רוב צעצועי המכוניות שהיו לי (והיו לי המון !) מסרתי לאחייניי (ולאחר שגדלו, "חזרו" אליי המיעוט שבמיעוטם, היה צורך ב"השלמת פערים". מזל שיש עוד אתרים ואנשים שזה תחביבם).

בכל אופן, ישנם דגמים עממיים (מבחינת מחיר) ויש כאלה יקרים אש (אפילו אלפייה ויותר) וכמובן שגם המצב (וקיום אריזה) משחק תפקיד.

אז קבלו בבקשה כמה תמונות (ומוזמנים לנחש בעצמכם מה הדגם).

בעיניי דגם מוצלח (לאו דווקא גמדא), הוא עד כמה הוא מצליח לעורר במתבונן דימיון למקור. יש דגמים שעושים את זה טוב ויש שפחות).

נוסטלגיה ישראלית דיי נחמדה, הייתי אומר...

תהנו.

20221225_151707.jpg

20221225_150911.jpg

20221225_150855.jpg

20221225_150652.jpg

20221225_150640.jpg

20221225_150626.jpg

20221225_150614.jpg

20221225_150556.jpg

20221225_150539.jpg

20221225_150528.jpg

• אהבתי 8
  • רעיון טוב! 1

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

יפה.

צעצוע הגמדא שהיה אהוב עלי היה אוטובוס ליילנד טיייגר בצבעי אגד חיפה. אבל הוא לא שרד.

יש לי במחסן קצת דגמי Matchbox מתחילת שנות ה-60, עם הקופסאות. צריך למצוא הזדמנות לצלם ולהעלות לכאן. וגם כמה פריטי תחבורה של לגו מאותה תקופה, בתקווה ששרדו (התמרורים היו שבירים מאוד). ואולי איזו אוסטין מתוצרת Corgy. הגיע הזמן לעשותֶ פסח במחסן ולהעלות זכרונות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...