Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

AliExpress error CSC_7200026 - הודעת שגיאה בעת הזמנות בעלי אקספרס

carsgo
שימו לב! השרשור הזה בן 786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

לאחרונה, אני נתקל בהודעת שגיאה מסוג CSC 7200026 בעת נסיון להזמנות בעלי אקספרס.

ניסיתי מס' כרטיסי אשראי שונים, דרך פייפאל או ישירות בעלי אקספרס - שום דבר לא עובד! 

מס' ניסיונות ליצור עמם קשר בצ'אט, פתיחת ערעורים - הכל עלה בתוהו בטענה שהם לא מצליחים לאמת את החשבון

ואותה תשובה כל פעם מחדש ברמה של copy-paste. משהו הזוי...

אפילו ניסיתי לפתוח יוזר חדש מפלאפון אחר ולהשתמש באשראי שונה לגמרי (לא על שמי) - שום דבר לא עובד! 

חשבתי תקלה עולמית, אבל לא.. כמה וכמה חברים דיווחו שניסו להזמין והצליחו ללא כל בעיה.

מישהו אי פעם נתקל בתופעה ההזויה הזו ואין לה פתרון? כי בינתיים מהשירות לקוחות של עלי אקספרס אין כ"כ פתרון.

(עצות לעבור לאמאזון פחות רלוונטיות, אני נמצא גם שם כמובן, אבל אין מה לעשות, יש דברים לא מעט אטרקטיביים שהמלוכנסי עיניים מציעים).

אודה לכל עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שקיבלת ban (היו לך disputes "חריגים" לאחרונה?) והם חוסמים כל מה שקשור אליך (אייפי, כתובת, כרטיסי אשראי וכו'). הדבר הזה אמור להיות לכל החיים 🙄 כדאי לבדוק עם הבנק/חברת אשראי אם היו עסקאות שנחסמו על ידם, זו גם יכולה להיות הבעיה (אבל פחות סביר שיתחילו לחסום out of the blue)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Blaz00r כתב:

נשמע שקיבלת ban (היו לך disputes "חריגים" לאחרונה?) והם חוסמים כל מה שקשור אליך (אייפי, כתובת, כרטיסי אשראי וכו'). הדבר הזה אמור להיות לכל החיים 🙄 כדאי לבדוק עם הבנק/חברת אשראי אם היו עסקאות שנחסמו על ידם, זו גם יכולה להיות הבעיה (אבל פחות סביר שיתחילו לחסום out of the blue)

היו DISPUTES, לא חריגים אמנם אבל היו כמה ולא בצורה :קטנונית". אין לי מושג מה נסגר איתם...

אני אבדוק עם חברת האשראי, אבל אם פתחתי יוזר חדש, עם מייל אחר ואשראי (לא שלי) בנייד אחר (לא שלי), למה זה עדיין לא נותן? זה הזיה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג, לך תבין את הסינים האלה, כנראה משתמשים בכל מה שיש להם בשביל לחסום אנשים שנכנסו לblacklist. הייתי אומר לך לנסות להזמין אותו דבר בדיוק דרך חשבון של חבר שכן מצליח לבצע הזמנות אבל עם הכתובת והאשראי שלך ולראות אם זה עובר, אבל אז תסתכן בבאן גם לחבר 😅

כמה זמן זה כבר ככה? ניסית לבצע את ההזמנה גם דרך הדסקטופ וגם דרך האפליקציה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Blaz00r כתב:

אין לי מושג, לך תבין את הסינים האלה, כנראה משתמשים בכל מה שיש להם בשביל לחסום אנשים שנכנסו לblacklist. הייתי אומר לך לנסות להזמין אותו דבר בדיוק דרך חשבון של חבר שכן מצליח לבצע הזמנות אבל עם הכתובת והאשראי שלך ולראות אם זה עובר, אבל אז תסתכן בבאן גם לחבר 😅

כמה זמן זה כבר ככה? ניסית לבצע את ההזמנה גם דרך הדסקטופ וגם דרך האפליקציה?

זה ככה כבר איזה שלושה שבועות לפחות, גם דרך הדסקטופ זה אותו הדבר...

מה שהזוי שהזמנות קטנות אני מצליח לבצע בלי בעיה בתשלום דרך פייפאל.

אך בהזמנות גדולות יחסית אני לא מצליח לבצע בכלל, גם לא דרך פייפאל... הזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...