Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהיה לגבי הזמנת טיסה + מלון וביטול של הטיסה מצד המזמין. אשמח לשמוע דעה

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב

מכר הזמין חבילה של טיסה + מלון ובתום לב במעמד ההזמנה לא שם לב ששעת הטיסה לא נוחה לו.

פנה לחברת הטיסה ולפנים משורת הדין הסכימו לבטל לו את הזמנת הטיסה כך שיזמין טיסה  מחברה אחרת, אך המלון שעליו אין מחלוקת ישולם כמו שהוזמן.

האם המכר יכול לדרוש שיבטלו גם את המלון, כי ההזמנה הייתה כעיסקה של טיסה + מלון, או שאין קשר, ומספיק שהחברה הסכימה לבטל את הטיסה בהתראה קצרה?

כך או כך בחוזה מובהר שביטול טיסה או מלון  מכל סיבה שהיא (לא בריאותית) מחוייב בדמי ביטול.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש להם זמן לא קשור. חתמת הסכם עם דמי ביטול אז אתה משלם דמי ביטול. הרי בגלל שיש דמי ביטול הכרטיסשנקנה היה יותר זול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה שדרכה הזמינה את הטיסה לא מפעילה את המלונות, כשהיא מוכרת (גם כעסקה) היא מוציאה הזמנה ומעבירה כסף לחברה שמפעילה את המלון.

ולכן זה בכלל לא תלוי בחברת התעופה - אלא בנכונות של המלון לבטל ללא דמי ביטול.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא קנה באינטרנט או בטלפון, מחברה ישראלית או בעלת נציגות ישראלית, הוא יכול לבטל לפי חוק הגנת הצרכן עד שבועיים ממועד העסקה (אולי אפילו 14 ימי עסקים, לא זוכר), כל עוד נשארו יותר מ7 ימי עסקים עד לתאריך הטיסה. עלות הביטול לא תעלה על 100 ש"ח.

אם זה לא עומד בתנאים האלה, והחברה מבטלת לו מהרצון הטוב שלה, שיקבל את מה שהם נותנים לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, m3x7r3m3 כתב:

החברה שדרכה הזמינה את הטיסה לא מפעילה את המלונות, כשהיא מוכרת (גם כעסקה) היא מוציאה הזמנה ומעבירה כסף לחברה שמפעילה את המלון.

ולכן זה בכלל לא תלוי בחברת התעופה - אלא בנכונות של המלון לבטל ללא דמי ביטול.

הסיפור הוא סתם דוגמא למצב אחר שלקוח ביצע הזמנה ובתום לב טעה בפרטים , וכתוצאה מכך ביקש לבטל את ההזמנה מבלי לשלם דמי ביטול שרשומים בחוזה, ובמקביל לבטל גם את הנספחים, ספקים בלתי תלויים , בדיוק כמו המלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Transporter כתב:

הסיפור הוא סתם דוגמא למצב אחר שלקוח ביצע הזמנה ובתום לב טעה בפרטים , וכתוצאה מכך ביקש לבטל את ההזמנה מבלי לשלם דמי ביטול שרשומים בחוזה, ובמקביל לבטל גם את הנספחים, ספקים בלתי תלויים , בדיוק כמו המלון

אז אל תתן דוגמאות - תשאל ישר. התשובות יכולות להיות תלויות בענף ו/או המקרה הספציפי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...