Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מדריך] החלפת מערכת מולטימדיה בסוזוקי קרוסאובר 2017

jackjack2020
שימו לב! השרשור הזה בן 698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 44 דקות, jackjack2020 כתב:

בכלמקרה, רשמתי - חתכתי את הכבל של המצלמה המקורית באמצע. חשפתי אותו ומצאתי בפנים גם את הכבל האדום. משם חיברתי אדום לאדום, צהוב לצהוב וזה עבד (אני לא זוכר 100% לאן חיברתי אבל אני זוכר שזה היה די ברור).

אחד הכלים הבסיסיים שכל חובב DIY בתחום ה12V צריך - זה טסטר 12V או נורית ביקורת. 

אתה יכול לאתר ככה באיזה חוט יש 12V ובאיזה יש מינוס (רק שאתה צריך להיות מאוד זהיר כשאתה עושה את זה כי הטסטר שלך הוא פלוס חשוף באותו רגע) 

אתה יכול למצוא ככה חוט פלוס: 

קבוע

אחרי ACC

אחרי הדלקת אורות

אחרי שילוב לרוורס 

וכך הלאה... 

רב מודד - או מולטימר... רק שעם רב מודד אתה חייב להבין עקרונות חשמל בסיסיים בכדי לא לעשות בטעות נזק חמור למערכת החשמל.

***בבקשה תוודאו שאני לא טועה או מטעה כאן, על אחריותכם בלבד***

כשאתה מודד במצב VOLTMETER - הרב מודד מתנגד למעגל ואפשר למדוד איתו גם בתור גם במקביל. 

אבל כשאתה מודד במצב AMPERMETER - הרב מודד מראה אפס התנגדות ולכן אם אתה רוצה למדוד איתו בחיבור מעגל במקביל - אתה חייב להציב עליו התנגדות (נורת ביקורת למשל) אחרת רק בטור - אנשי DIY בדרך כלל שורפים ככה פיוזים ועד מחשבי רכב. 

סביר להניח שהמצלמה המקורית נשלטת ע"י ממסר בתוך יחידת הראש וזו מקבלת חיוויים דרך החיבור שלה לCAN. 

כנראה שלקחת חוט אחד שהעביר כוח למצלמה וחוט שני שהעביר פיקוד לממסר כלשהוא - אני מתאר לעצמי שזה מה שעשית בפועל. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...