Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק יבש רטוב

שימו לב! השרשור הזה בן 964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם לדעתכם השואב הזה של בייסיל הוא מספיק טוב וחזק לספות בבית ולרכב?

להוצאת כתמים וחידוש מושבים

https://www.bissell-il.co.il/product/multiclean-spot-stain-4720m

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Fraysa כתב:

ממליץ להשקיע עוד 300 ש"ח ולקנות את ה-SpotClean Pro, מכשיר ברמה אחרת לגמרי ויודע לבצע יניקה.

חשבתי על זה גם אבל אין מלאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של ביסל אין הרבה דברים במלאי. אתרים אחרים (לדוגמה KSP) מוכרים אותם עם זמן אספקה של ימים בודדים, ואפילו יש לפעמים בחלק מהסניפים במלאי. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Fraysa כתב:

באתר של ביסל אין הרבה דברים במלאי. אתרים אחרים (לדוגמה KSP) מוכרים אותם עם זמן אספקה של ימים בודדים, ואפילו יש לפעמים בחלק מהסניפים במלאי. 

פשפשתי עכשיו וראיתי מקומות שמוכרים גם זול יותר מהם

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

סליחה מראש על ההתעלקות על הנושא (אני עושה את זה הרבה בזמן האחרון),

אני גם מחפש סוג כזה של שואב רטוב-יבש, שיוציא כתמים עיקשים מהכיסאות ומהריפודים.

ה-SpotClean Pro מומלץ ? יספיק לדרישות שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יספיק לגמרי. אני רכשתי אותו ב-KSP במבצע עם קופון של חברי טלגרם בכ-900 ש"ח לפני מספר חודשים. לקחתי יום חופש, פירקתי את הכסאות בגולף, ופשוט התחלתי לעבוד על כל השטיחים של הרכב והכסאות. הרכב יצא כמו חדש. אחלה מכשיר ומחזיר את ההשקעה תוך שימוש אחד.

מיותר לציין שניתן להשתמש בו גם לצרכים ביתיים (ההורים שלי מאוד שמחו על הספות המחודשות שלהם :-) ). 

• אהבתי 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע איתו חומר ניקוי של החברה (Bissel) שצריך למהול במים חמימים. מדובר בבקבוק קטן מאוד שמספיק ל-5 שימושים ותו לא. אני בדיוק סיימתי את שלי וחיפשתי חומר.

בקבוצת הפייסבוק "תשאלו כנופצון" יש המלצות רבות על אבקה בשם "פורמולה 90", שמגיעה באריזה מאוד גדולה ומספיקה לשנים רבות, שאותה צריך גם לערבב כדי ליצור איזושהי תערובת. טרם ניסיתי, אך אני מתכנן לקנות אותה בעתיד המאוד לא רחוק.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.6.2021 בשעה 08:40, Shahar Matana כתב:

פשפשתי עכשיו וראיתי מקומות שמוכרים גם זול יותר מהם

יכול לשלוח לינק למוצר שמצאת ביותר זול מKSP ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר דיווח על ה 4720 כאן בפורום:

• מעניין 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני ארכוש את הפרו שיהיה לי לתמיד. 

עכשיו בגלל שהחומר של ביסיל יקר.

רציתי לדעת אלו מהחומרים הבאים יתאימו לשפריצר כניקוי כללי

https://www.justmotor.co.il/product/שמפו-לניקוי-ריפוד-בד-מרוכז-chemical-guys-fabric-clean-גלון

https://www.justmotor.co.il/product/נוזל-ניקוי-ריפודים-chemical-guys-lightning-fast-stain-גלון

אם יש עוד אפוציות אשמח לשמוע

עריכה אחרונה על ידי Shahar Matana
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את שניהם. מנסיוני, Fabric Clean הוא יותר "foamy" ואני משתמש בו לניקוי נקודותי או לשטיחים (ואז מתיז מים עליהם). Lightning Fast עדיף עבור מה שאתה מחפש, אך שים לב ששניהם לא מותאמים עבור מכונה מהסוג הזה. 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...