Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם 13K הוא מחיר סביר לסיוויק 99 ידני?

Ceyt
שימו לב! השרשור הזה בן 1069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי מה הולך לנפי שאני קונה את הרכב אשמח לדעת עם המחיר הוא סביר , מדובר בסיביק 99 ידני מקורי שעברה טיפול כולל של מעל 10 אלף לטענת המוכר  אפרסם פרטים בהמשך הוא דורש 13 מחיר אחרון . רציתי לדעת אם המחיר סביר למצב של הרכב ? 

אני אמור לרכוש את הרכב כבר מחר, מה אתם אומרים ?

אלה הפרטים

🔥הונדה סיוויק אצבק🔥
🚩שנת 1999
🚩ידנית מקורית מהחברה. 
🚩מנוע ZC 1.6 עם 136 אלף קמ ( מנוע נמצא ברישיון). 
🚩המנוע לא כולל וויטק עם מחשב P27. 
🚩צבע מיוחד שמורכב מכמה צבעים. 

🚩ברכב הזה מושקע בהרבה מאוד זמן אהבה וכסף מי שמכיר או ראה את הרכב יודע. 

🔥הוחלף ברכב🔥:
🚩ראש מנוע עבר אוורול כללי כולל שטח. 
🚩גיר חדש S20b כולל קלאץ חדש של Exedy. 
🚩טיימינג כולל משאבת מים. 
🚩פלאגים חדשים של NGK. 
🚩חוטי הצתה מקוריים. 
🚩צמת חשמל בתא מנוע עברה שיפוץ כללי. 
אין קומבינות ברכב מבחינת חשמל הכל עבר יישור קו. 
🚩משאבת הגה. 
🚩אלטרנטור אחרי שיפוץ.
🚩זוג משולשים.
🚩זוג ציריות. 
🚩זוג גומיות סרן דיסק אחורי. 
🚩כל הצינורות של מערכת המים הוחלפו לצינורות סיליקון כולל רדיאטור חדש. 
🚩מזגן עובד מצויין. 
🚩סט 4 צמיגים חדשים של חברת Dunlop מלפני חודש. 
🚩סט שלם של מערכת שמיעה מחברת Pioneer - קדימה 150W אחורה 600W ובנוסף זוג טוויטרים של חברת Alpine 180W. 

🚩בנוסף ברכב מותקנת אזעקת ביפר כוללת הרמת חלונות אוטומטית בסגירה. 

מוכר עקב מעבר לרכב חדש יותר. 
המחיר הוא 15 אלף שקל. 
במידה ומישהו רציני אני גמיש מעט. 
️לא מוכר לא ב-6 לא ב-8 ולא ב-10 לא לחוץ למכור כי במחיר כזה אני מעדיף להשאיר אותה בחניה מתחת לבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר בהחלט סביר אם הרכב באמת שמור ותקין. 

כמה ספקות בכל זאת :

- איך יכול להיות שרכב מודל 99' - כלומר 22 שנים על הכביש - עם 136,000 ק"מ ?  נשמע לא אמין....

- אם אתה היית משקיע ברכב זה עתה מעל 10,000 שקל היית מייד מוכר ב- 13,000? משהו נשמע לא הגיוני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודה שלי נכה, קנתה טויוטה ראב 4 בשנת 2001, היא יד ראשונה, והיום הוא עם 90K ק"מ אמתיים לגמרי.

פות"ש אני לא הייתי שם 13K על רכב משפחתי שנת 99, לא מוצדק, במחיר הזה אפשר לקנות רכב חדש ב10 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, orankohn כתב:

המחיר בהחלט סביר אם הרכב באמת שמור ותקין. 

כמה ספקות בכל זאת :

- איך יכול להיות שרכב מודל 99' - כלומר 22 שנים על הכביש - עם 136,000 ק"מ ?  נשמע לא אמין....

- אם אתה היית משקיע ברכב זה עתה מעל 10,000 שקל היית מייד מוכר ב- 13,000? משהו נשמע לא הגיוני. 

זה רכב ששמתי עליו עין עוד לפני כמה חודשים , הרכב היה אצל הבנאדם שנתיים הוא עבר יישור קו ברגע שקיבל אותו ב10 אלף , הוא קנה רכב חדש והחליט למכור את שלו ושלח לי הודעה ישר שהרכב למכירה ואם אני מעוניין לפני שהוא מפרסם אותו .

המנוע הוחלף מאושר ברישיון , ברישיון גם רשום 136 קמ על המנוע החדש. 

הסקאלה ברכב מראה קמ אחר מין הסתם  .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם שווה? 

אם נדלקת על הרכב הספציפי הזה, ואתה לא מוצא שום דבר שאתה אוהב בטווח המחירים הזה,  ואתה גם מודע שמאוד סביר שיהיו לרכב בעיות(שיכולות להיות קטנות ויכולות גם להסתכם בעלות חצי מהרכב) , אז סבבה, לך על זה. 

בכול מצב אחר-ממש ממש לא. זה רכב ישן מאוד, מצריך 2 טסטים בשנה, ולך תדע מה אמיתי מכול החירטוטים שהוא כתב לך (אם משהו מזה בכלל אמיתי).  אתה  לא מבין איזה דמיון יש לאנשים כשהם צריכים להמציא סיפורים על הרכב. ג'י קיי רולינג קטנה לידם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל הק"מ הוא לרכב. לא למנוע. גם מה שכתוב ברשיון אחרי שעושים טסט צריך להיות מה שמד הקילומטרים מציג ברגע המבחן.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...