Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה לא חוזר למרכז

נולד לנהוג
שימו לב! השרשור הזה בן 1088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי שלום לכולם.

יש לי טויוטה 2004 ובזמן האחרון אני מרגיש כשאני מסובב את ההגה אני צריך לעזור לו קלות כדי להגיע למרכז. כאילו ההגה "ניתקע" אבל ממש בקטנה.

יש לציין שלא עליתי על מדרכה או משהו כזה.

יש למישהו כיוון??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזה דגם רכב בדיוק מדובר?

תמיד הייתה את התופעה הזאת או שזה משהו שהתחיל לאחרונה?

כמה ק"מ?

עבר איזשהו תיקון לאחרונה במתלים, ההיגוי או תיקון תאונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בקורולה 2004 מנוע 1600. האוטו איתי כחודש לא הרגשתי משהו מוזר. הבעיה התחילה לפני כשבוע לא ידוע לי על תאונות. האוטו עבר טסט לפני שבוע וניכשל על צינורות ברקס שהוחלפו במוסך והוסיפו שמן ברקס (לא יודע אם יש קשר אבל הוא לא רוקן את כל השמן ברקס אלא פשוט הוסיף שמן חדש)

שמעתי פעם שהשמן של הברקס והשמן של ההגה הוא באותו מיכל, זה נכון?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

שמן הגה ונוזל בלם הם 2 דברים נפרדים לגמרי.

יש מיכל נפרד למערכת הבלימה ולמערכת ההגה.

יש להזהר מאוד לא לערבב (כמו שלא תערבב נוזל שמשות ושמן מנוע)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...