Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשפחה מתלבטת איזה אוטו לקנות - A4, B4 או ניסאן מקסימה (כותרת ערוכה)

The Blade
שימו לב! השרשור הזה בן 6975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב מה המצב נשמות שמעו אני מחזיק ממכם מבינים ! לכן אני וואלה רציני בא להתייעץ....

קיצר אבא שלי רוצה ככה...: עכשיו יש לנו NISSAN MAXIMA מנוע 2000 סמ"ק שנת 2001

קיצור אנחנו מתלבטים בין:

אותו MAXIMA רק דיגמי 2005 {140 כוחות סוס}

או סובארו B4 3.0R החדשות {245 כוחות סוס}

או אודי A4 20T עם {200 כוחות סוס}

אני מדבר רציני יש כסף למכוניות וואלה יש לי רישיון כבר אני בן 17 וחצי ויש לי ויכוח עם אבא שלי אני אומר לו אי רוצה B4 3 ליטר סבבה! הוא רוצה שוב מקסימה

מה מה אתם אומרים???????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו

3.0 ליטר 245 כ"ס והנעה (הנאה) כפולה

איך אתה יכול בכלל להשוות !תביא את אבא שלך שיקרא את התגובות פהאני בטוח שהוא יבין אותך למה אתה רוצה אותה (את הסובארו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוף-נשמע-ריסים-גבות-נחיריים-עפעף(הראשון שכתב את זה אני חושב היה איציק ונקרעתי מצחוק כשהוא כתב אז זה...). סובארו בלי ספק! יציבה,חזקה וכמובן 4X4

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום!

אנא ממך, קח מספר רגעים לעיין בכללי הפורום וללמוד את אופן השימוש בו כדי שתוכל להפיק ממנו את המירב, הכללים נמצאים בקישור הבא -

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=737

בהצלחה בבחירת הרכב המתאים!

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מהמליצים פה נהגו בשלושת הרכבים ויכולים לתת השוואה ?

אם נהגתם בשלושתן - תשובה שלכם תעזור.

אם נהגתם רק באחת - תפרטו מנסיונכם לגביה.

אם לא נהגתם - תשובה בסגנון "אני הייתי הולך על יפנית אמינה/גרמניה איכותית/צרפתיה נוחה" מתאימות לפורומים אחרים.

לכבוד

חברי הפורום

בכבוד רב

אילן פ.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני בא ממשפחה של רק גרמניות....אבל תמיד יש אבל ,הסובארו הספציפית הזו פשוט מדהימה.....אבל אם אבא שלך מתלבט בין אודי A4 חדשה או בין סובארו(WHAT THE FUCK IS NISSAN).

ואין בעיה של לשלם ביטוח במחיר מופרז ביותר אז שיקח את האודי ..אם לא אז הסובארו היא פשוט מציאה.....

Polo GTI 2013 APR stage 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מוכרים את המקסימה? רק כי הוא מרוצה מהמקסימה, לא אומר שאין מכוניות טובות ממנה. והאודי/סובארו הן טובות משמעותית.

האודי מהוקצעת יותר, בנויה טוב יותר, איכות חומרים עדיפה, APPEAL. אבל אבסולוטית - ה-B4 עדיפה עליה. יש לה מנוע חזק משמעותית, התנהגות כביש עדיפה, איבזור עדיף (אם לא מוסיפים המון כסף לאודי) וכל מה שצריך ממכונית מנהלים. שיקח נסיעת מבחן ויבחר מה הוא מעדיף. רק שיוותר על המקסימה, היא פשוט נחותה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי אם אתם מודעים לזה, אבל A4 שני ליטר טורבו תעלה לכם משהו כמו 330-340 אלף ש"ח, לפני אבזור חריג.

זה מכניס למשוואה גם דברים כמו הב.מ.וו 325 החדשה, למשל.

תחשוב טוב כמה כסף יש לך, ומה אתה מעוניין לקבל ברכב, ואז יהיו תשובות טובות יותר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פעם כתבה על המקסימה ונאמר שם:- "המקסימה - כשמה לא היא"..... ואכן, אין להשוות את המקסימה לשתי האופציות האחרות כאן - ה- A/B4.

לאור ויכוח לגבי השתיים שהתרחש כאן לפני מספר ימים, החלטתי לבדוק את הנושא. לחבר שלי יש A4 1.8T שנת 2004. לאחד המנכל"ים של החברות שאיתן אני עובד יש B4 3.0. לקחתי על שתיהן נסיעת מבחן בהסכמת בעליהן. עשיתי על כל אחת מהן שעה של נסיעה. אפשר להגיד נסיעה די אגרסיבית עם האצות ופניות ובלימות וכל שאר המתכונים.

להלן התרשמותי :-

1. האודי עשוייה טוב יותר ובכמה דרגות. איכות ההרכבה והחומרים עולים בהרבה על אלו של היפנית.

2. מבחינת האבזור לאודי אבזור עדיף, והתפעול נוח בהרבה מהסובארו.

3. נוחות נסיעה - בעיר הסובארו עדיפה ומחוץ לעיר האודי.

4. התחושה שלי שהסובארו יותר מרווחת, אבל כאמור - זאת רק תחושה.

5. אהבתי יותר את המנוע של האודי מאשר של הסובארו. יש לו כוח זמין מסל"ד ממש נמוך, דבר שקצת חסר/מקרטע בסובארו. לעומת זאת- המנוע של הסובארו נושם טוב יותר (הרבה יותר טוב) בסל"ד הגבוה (מעל 4.5K).

6. מאחר ועשיתי בשתיהן את אותם המסלולים - האודי בתחוושה ראשונית מרגישה הרבה הרבה יותר יציבה ואוחזת מאשר הסובארו. הרכב משום מה מרגיש מתקשר יותר והאחיזה שלו יחסית לרכב הנעה קדמית בלבד היא מצויינת. אבל כשמגיעים לתכלס ופונים חזק ונכנסים חזק לתוך פנייה - וזה אחרי הרבה נסיונות - הסובארו מספקת אחיזה ברמה פנומנלית. פשוט צריך לנסות ולהתרגל. אבל עדיין - האודי נותנת תחושה יציבה יותר בנסיעה סטדנרטית וללא התקרבות למגבלות האחיזה, כי שם ובדיוק שם ה- B4 לוקחת ובגדול. ללא ספק.

7. בבדיקת רמת המחירים ראיתי שכיום יש ייתרון מה ל- B4 והוא לא גדול (תלוי ברמת האיבזור לאודי). הכוונה היא לאודי A4 1.8T. מבחינת המנועים והביצועים הם די דומים.

לאודי יש מנוע 2.0T FSI שהוא חזק משמעותית אבל מחיר האוטו עובר את ה- 300K.

8. לדעתי שתי המכוניות מצויינות. אני אישית הייתי הולך על האודי כי לא הייתי נכנס עם אף אחת מהמכוניות לפניות ברמה כזאת שהייתי מצטער שלא לקחתי את ה- B4. בנוסף, ל- B4 יש 245 סוסים שלא כל כך מבחינים בקיומם במיוחד בהשוואה ל- 163 סוסים שיש לאודי. אולי אם מכניסים למשוואה את האמינות לאורך זמן הייתי לוקח את הסובארו. אין לי ספק שבאמינות היא לוקחת את האודי.

זאת התרשמותי. המקסימה נמצאת ברמת מחירים שונה טיפה מהשתיים. אבל היא משמעותית נחותה. הייתי מוציא אותה מהמשוואה לחלוטין. למה לא לבדוק את האלפא 156 ? (לא נהגתי - רק נסעתי...).

בכל מקרה - בהצלחה.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנזי, אני לא יודע איך נסעת בשתיהן, קבעת שהן די דומים בביצועים

והעדפת את האודי.. הסובארו מקרטעת בסל"ד נמוך?..

אתה פשוט נותן כבוד לאודי.

הסובארו תהיה עדיפה בכח (ובביצועים בכלל) בכל מצב נקודה.

אם נוסעים בסובארו במצב D אז הרכב מנסה להיות חסכוני

וגם אם אתה גולש מעמידה בלי גז תעבור לשני ואז אם פתאום תאיץ אז

לא תרגיש מספיק כח.

במצב הידני ניתן תמיד להיות בהילוך המתאים, אין בורות

ואין שום בעיה שהרכב ישאר ברצועת הכח כל הזמן

והאודי לא תעמוד בקצב נסיעה של הסובארו.

כמו שאמרת המגבלות של הסובארו רחוקות מהאודי.

בB4 ניתן לצאת יותר מהר מסיבובים.

פול גז בB4 בסיבוב לא גורם בכלל למלחמה עם ההגה,

מרגישים שרב הכח בא מאחורה וקל לדייק בסיבוב.

לגביי הנוחות אני רק יכול לומר שהסובארו נוחה מספיק אך לא שיא הנוחות

קצת מפליא אותי שהאודי פחות נוחה בעיר.

אגב, זה קצת סותר שהאודי נותנת יותר תחושת ביטחון ואחיזה,

ובעצם הB4 יותר אוחזת, אבל האודי יותר מתקשרת..

גילוי נאות: 24K ק"מ על הB4 לעומת 24 ק"מ(בערך) על האודי שאני בקושי זוכר.

דעתי היא: שהרגש קובע(במיוחד במחירים האלה), אם מישהו מעדיף את אחת מהשתיים

הוא לא יוכל לבחור בשנייה כי היא עדיפה בדבר כזה או אחר.

כמובן - חשוב לאשר את ההעדפה בנסיעות מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבא של הבחור רוצה maxima ... יש לי הרגשה שהוא לא מאושר לתת לבן שלו עם הרשיון הטרי להרביץ על אוטו של 245 כ"ס... (גם אם הוא לא מודה בזה בפני הבן). מפתיע שהסובארו נותנת תחושה אנמית יותר בסל"ד נמוך מהאאודי. אפילו אם תקזזו מהמומנט שלה קצת, בגלל שהוא מתפתח רק בסל"ד גבוה, עדיין זה צריך להיות הרבה יותר מלאודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה,

אלו היו תחושותיי מהנהיגה בשתי המכוניות. אולי זה מפתיע כמה מכם אבל זאת האמת.

האודי ממש לא נוחה בעיר במהירויות נמוכות ודווקא הסובארו הפתיעה. מחוץ לעיר האודי משמעותית נוחה יותר מהסובארו.

בשום מקום לא נאמר שהסובארו מקרטעת.

יגול מאוד להיות שהסובארו שנהגתי עליה היתה לא תקינה במיוחד, אבל שימו לב לביצועי היצרן - האודי והסובארו זהות כמעט לחלוטין בביצועיהן.

מעניין לשמוע עוד אנשים שנסעו על שתי המכוניות האלה.

בכל מקרה - האודי וה- B4 מכוניות מהטובות ביותר בקטגוריה. לטעמי האודי עולה עליה אם כי לא בהרבה. והכוונה היא לנהג הרגיל שמחפש כוח ביצועים ונוחות. לנהג שדורג יותר עדיף לו לקחת את ה- B4 ואז הוא יקבל גם יציבות מוגברת ואחיזה חזקה ביותר.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...