Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשבתי שאסתדר ללא עזרת הפורום, אז חשבתי. נייד לאוטוקאד סביב ה5k, מה קונים?

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או G6 או ROG Gstrix. 

ROG יותר וורסטילי, זכרון עדיף.

G6 - מכונת עבודה. אני נוטה להאמין שאיכות ההרכבה והרכיבים בתחנות עבודה עדיפים ובנויים ליותר התעללות , כרטיס מסך יעודי לעבודות CAD וכו'

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה היית מעדיף את הG6 על פני הP53?

על הנייר הלנובו נראה חזק יותר לא?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.7.2020 בשעה 10:42, deltaHF כתב:

לצערי לא יכול לחכות כמה חודשים, צריך לקנות בחודש הקרוב.

אני גם מרשה לעצמי להניח שבשנתיים-שלוש הקרובות, הדרישות שלי לא יהיו מרחיקות לכת. לא פרוייקטים גדולים מאוד ולא עבודה מאומצת שעות ארוכות.

אני אהיה מאד מופתע אם בלימודים ידרשו ממכם להריץ משהו שמחשב סטודנט סטנדרטי לא יכול להתמודד איתו. למה שלא תשאל סטודנטים שנה ג-ד במסלול שאליו אתה הולך?

אחרי הלימודים אני מניח שמקום העבודה שלך יספק תחנת עבודה שתתאים לצרכים.

עריכה אחרונה על ידי borsood

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הלימודים בטוח הדרישות לא ממש גבוהות. מצד שני, אני כן רוצה לשחק עם זה קצת יותר ממה שידרש ממני בלימודים.

לגבי המחשב בעבודה, לא יודע להגיד. חברים כן קנו לפטופים מכספם. אתעניין למה לא עשו שימוש במחשב מהעבודה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שצריך לדעת זה שהרוג צועק גיימר, אולי תאהב את זה ואולי תעדיף מקרה יותר נקי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום מקום לא יבוא לידי ביטוי שיש כפול ליבות קודה? (יש עוד פרמטרים שהT עדיף אבל הרוב דומה)
ברור לי שברוויט ובקאד זה לא בא ביטוי (לפחות לא ברינדור), מה עם שאר התוכנות של אוטודסק (יש את כל הגירסאות כמו Map), הרובוט שאם הוא ילך לBim כנראה ישתמש בו וכו'.

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על קו הסיום:

1. G5 של דל 5800.

2. G6 של hp 6050.

3. p53 Lenovo ThinkPad P53 WORKSTATION Core™ i7-9750H 2.6GHz 512GB SSD 16GB 15.6" (1920x1080) BT WIN10 Pro Webcam NVIDIA® Quadro T1000 4096MB BLACK Backlit Keyboard FP Reader

שהצלחתי לסגור ב6150.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.7.2020 בשעה 22:44, deltaHF כתב:

לגבי המחשב בעבודה, לא יודע להגיד. חברים כן קנו לפטופים מכספם. אתעניין למה לא עשו שימוש במחשב מהעבודה.

נראה לי שאתה סתם שופך כסף.

לא הייתי קונה משהו לפני שהנקודה הזו מתבהרת.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני ראה בפועל לרעת הP53, זה ההגבלה שנוצרת מהתחממות.

טכנית אין בעיה. זה פתיר עם undervotling כמו שהוצע. פעולה פשוטה באמצעות תוכנה של אינטל.

לt ראיתי את הבעיה הזו עולה בנוגע לG6.

מעבד גרפי T2000 יהיה עדיף מול הP620. לא יודע להגיד בנוגע לT1000

מצאתי בנצ' מארקים של סוליד וורקס עם מערכות דומות או זהות. כמו שתראה, ההבדל הוא לרעת הT1000 במבחן הסינטטי של סולידוורקס (סה"כ 82.7 שניות לעומת 58 ו55.7 שניות. חצי דקה זה לא מעט כי עולה ככל שמשקל וגודל הקובץ עולה, אבל זה אינידיקטור כלשהו. השאלה לדעתי היא מי נותן השירות הטוב ביותר. לזה אין לי תשובה.

2.jpg.0a61e7f371c8b7ca422bbb51e9060030.jpg1.jpg.2564c5ebc61162d52935af9acdd460fe.jpg3.jpg.de0c1d3001d8a70986f3aac205d87f23.jpg

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחזק בדיוק את מה שרציתי שפותח השרשור יראה, זה לא עניין של נתונים יבשים רק (גם לא בנצ'נארקים), אלא יש העדפה (אני הייתי ממליץ לבחור לפי מסך, סוללה, מקלדת ואח"כ כל הביצועים, כי כמו ששנינו אומרים זה לא נדרש).

בדיוק לפני שבוע אבל אצלי זנבוק (10510u 1650).
d23764653e5857b06eb38600df7fba0e.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, ממש תודה על העזרה וההכוונה! יש פה חברה שעזרו גם בהודעות פרטיות. אני מבין שאין פה נכון לא נכון וסיכוי גבוה שהשקעתי הרבה מעבר לנדרש. בכל אופן הוזמן P53 שאני מקווה שישרת אותי בנאמנות. הלך המחשבה היה שלרכוש לפטופ חדש בכל מקרה אני חייב כי שלי גוסס. אפשר היה לקנות משהו פשוט מאוד בסכום נמוך ובעתיד לקנות בהתאם לצרכים, לקנות מחשב גיימינג טוב סביב ה5 שכנראה היה עושה אחלה עבודה או להוסיף עוד קצת ולקנות משהו שבתאוריה תואם את הצרכים במידה ואעשה שימוש נרחב יותר בתוכנות המדוברות (ויכול להיות שלא).

החלטתי שאלך על "להוסיף קצת", 6150 כולל מע"מ, אחריות ווינדוס 10 פרו.

לגבי הבנצ'מרקים, שוב אני לא ממש מומחה. עשיתי בגוגל P620 VS T1000, יצא שהT1000 עדיף, לקחתי.

https://technical.city/en/video/Quadro-P620-vs-Quadro-T1000-mobile

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף, תחנות עבודה עדיפות לטעמי בגלל איכויות ההרכבה שאמורות להיות טובות יותר. אני בספק אם תתאכזב. תוכל לבצע stress tests עם מעקב על טמפ' ומהירות שעון ולבדוק האם באמת ישנה אמיתית בפינוי חום. יתכן ואפילו משטח קירור ישפר פלאים את הבעיות אם קיימות

בכל מקרה תתחדש ותהנה

עריכה אחרונה על ידי urban.racer
  • אהבתי 1

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...