Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה אינטגרה

HotBlade
שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתה פעם אדומה שנת 1994 עם פנסים עגולים מקדימה, לפני 20 שנה היא הסתובבה באיזור קריית גת.

פעם אחרונה שראיתי תמונות שלה היו בשנת 2006.

גם מסוקרן לדעת מה עלה בגורלה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, itsik170 כתב:

היתה פעם אדומה שנת 1994 עם פנסים עגולים מקדימה, לפני 20 שנה היא הסתובבה באיזור קריית גת.

פעם אחרונה שראיתי תמונות שלה היו בשנת 2006.

גם מסוקרן לדעת מה עלה בגורלה.

גם אני קראתי עליה בפורום, אבל זאת הייתה אקורה. ככל הנראה היא כבר ממוחזרת והפכה לפחיות קולה לצערי.

מעניין אם יש עוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספק אם תמצא הונדה, האקורה נמכרה בשוק הצפון האמריקאי וההונדה נמכרה בעיקר בשווקים בעלי הגה ימני (יפן, אוסטרליה, תאילנד) ולא ידוע לי על אינטגרה באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, itsik170 כתב:

ספק אם תמצא הונדה, האקורה נמכרה בשוק הצפון האמריקאי וההונדה נמכרה בעיקר בשווקים בעלי הגה ימני (יפן, אוסטרליה, תאילנד) ולא ידוע לי על אינטגרה באירופה.

האמת אני אגיד שהייתי בגרמניה לפני כמה שנים וראיתי שם dc2 שמורה ועם הגה ימני, כנראה מייבוא. מעניין אם בארץ מישהו ייבא מתישהו

עריכה אחרונה על ידי HotBlade
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, eladts כתב:

לא ניתן ליבא לישראל מכוניות עם הגה ימני וטוב שכך.

אז ככל הנראה אני הוזה כי ראיתי סילביות עם הגה ימני בארץ 😕

לפני 34 דקות, eladts כתב:

לא ניתן ליבא לישראל מכוניות עם הגה ימני וטוב שכך.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.gov.il/BlobFolder/policy/nohal_yavu_m1-n1_004-13/he/AgafHaRechev_Yavu_Rechev_Yavu_Ischi_Nohal_Yavu_M1-N1_004-13.pdf&ved=2ahUKEwji6a_Y-8bqAhXSZxUIHanGBWMQFjABegQIAhAB&usg=AOvVaw3hjS4GRgjrlROQYzvrvZoQ

לא מצאתי משהו לגבי הגה מצד ימין, וגם מה הבעיה בהגה מצד ימין? ההבדל היחיד הוא החלפת התפקידים של הידיים. לא אסון לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית במכוניות עם הגה ימני שנוסעות במדינה בה נוהגים מצד ימין היא  שדה ראיה מוגבל בעקיפות בכבישים חד מסלוליים. יכולה גם להיות בעיה של סינוור התנועה הנגדית בלילה במקרה של פנסים אסימטריים אבל את הפנסים ניתן להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להכניס רכב עם הגה ימני רק לתקופת זמן מוקצבת תחת רכב תייר, אני זוכר שלפני כמה שנים ראיתי בירושלים רכב של חרדי מאנגליה שסיפר שהוא מטייל בארץ עם הרכב ואז ממשיך איתו לקפריסין ואז חוזר לאנגליה.

אתה יכול לחכות עוד 4 שנים ולמצוא אקורה בארה"ב ולייבא אותה תחת רכב אספנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...