Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי קיה פיקנטו מתחילה לעשות בעיות?

E. B
שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא כל הרכבים בנויים להגיע ל 400000 קמ ללא תקלות במנוע ובגיר והרבה מאוד דגמים ב 200000 קמ הרכב מתחיל לשרוף שמן.

יש מה שניקרא עקומת האמבטיה,בהתחלה שרכב יוצא לשוק יש לו מחלות ילדות לאחר שזה ניפתר יש יחסית שקט וזה החלק התחתון של האמבטיה לאחר קילומטראז' מסוים העקומה עולה כתוצאה מעליה של כמות תקלות,הרבה מכלולים מגיעים לסוף חייהם.

אם כל הכבוד יונדאי בגדול זה לא טויוטה.

טויוטה יצא להם שם טוב ויש רכבים שמגיעים גם ל 750000 קמ.

לכל חלק ברכב יש אורך חיים טויוטה יודעים לתכנן רכבים אמינים יחסית.

רכבים קטנים בד'כ בנויים לאורך חיים קצר יותר מרכבים גדולים והם עולים קרוב לחצי מחיר.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די לזרוק מספרים!

זו לא אינדיקציה לכלום.

גם לטויוטה יש דגמים אשר יצאו עם תחלואים שונים ואינם שורדים את מרוץ החיים.

אין כל קשר בין גודל הרכב לבין אורך החיים שלו.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגעת ל 90K וכל מה שיש לעשות זה לכוון בלם יד או להחליף רפידות מצבך טוב ובדרך כלל ההיסטוריה ואיכות התחזוקה יכולים לתת אינדיקציה על העתיד.

יש יצרנים (בלי שמות כמובן) שב 90K הם אחרי החלפת 2-3 גירים / מכטרוניקס לפעמים מנוע שלם, גם טורבו ברשימה וכמובן שלל חיישנים חכמים.
מצבך טוב... תקפיד לטפל וסע לשלום

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, yuvalganim כתב:

עכשיו דמיין שהייתה לך פג'ו 208 שהיה הולך לה גיר בהתחלה, היית מקלל את הרכב ובטוח לא קונה שוב.

או שאני טועה?

אני יודע שקיה אני לא אקנה שוב. אבל לא בגלל הקטע עם הגיר, רכב פשוט לא נוח. אני מדבר על הפיקנטו אבל יצא לי גם לנהוב בריו, התאכזבתי. אני אתעסק רק עם אירופאיות מעכשיו.

לפני 11 שעות, yuvalganim כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לכוון את הבלם יד. בגדול הרכבים מתחילם עם הבעיות ב100 ומעלה . כל מיני דברים שהם מעצבנםי כמו תושבות , חלקי גומי , ועוד דברים של בלאי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שטות גמורה.
רכב מיני שמור ומטופל יכול לחיות עוש הרבה מאוד קמ.
איל הגעת לזה שעד 100, במשפחתינו i10 2011 אוטומטית יד 2 עם 170 אלף קמ.
והיד עוד נטויה, הרכב בסוף דצמבר עשה אילת הלוך חזור מחיפה.
בשימוש יומיומי ומלבד טיפולים ובלאי סביר, מפגינות אמינות ברמה גבוה מאוד.
פיקנטו מנכרות שלי זה גם סוס עבודה, גם יש להם שוק מצוין תפרסם אותו למכירה כשיגיע ל100k ותופתע לגלות

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...