Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דורבן ברגל... אובדי עצות

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי תפרט איזה שינויים אישיים אתה מציע, ותביא מובאות עם הוכחות ליעילות, והסבר במה נמצאות שלך שונות מההמלצות המקובלות?

אין ספק שהסתגלות לתזונה שונה מהמוכר קשה, אבל זה נכון לכל שינוי תזונתי. השאלה היא מה נבדק והוכח כמועיל. בלי מבחנים השוואתיים כל התיאוריות נשארות תאוריות. הניסיון מראה שבהרבה מאד מקרים שיטות טיפול שתאורטית היו צריכות להועיל מתגלות כלא מועילות במקרה הטוב וכמזיקות במקרה הרע.

יתרה מזאת, מתברר שהעולם משתנה, וטיפולים שהוכחו היעילים בעבר מתגלים כחברי תועלת לאחר כמה עשורים, ויש לכך סיבות שונות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ספריאל - בחייאת, או שתפתח שרשור חדש משלך בנושאי תזונה או שתרפה.

לא לכל דבר צריך להגיב, במיוחד שאתה לא בעל מקצוע.

היו פה בעלי מקצוע שהגיבו, אהבת? לא אהבת? הסכמת? לא הסכמת? תפתח שרשור חדש.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תפרט איזה שינויים אישיים אתה מציע, ותביא מובאות עם הוכחות ליעילות, והסבר במה נמצאות שלך שונות מההמלצות המקובלות?

אין ספק שהסתגלות לתזונה שונה מהמוכר קשה, אבל זה נכון לכל שינוי תזונתי. השאלה היא מה נבדק והוכח כמועיל. בלי מבחנים השוואתיים כל התיאוריות נשארות תאוריות. הניסיון מראה שבהרבה מאד מקרים שיטות טיפול שתאורטית היו צריכות להועיל מתגלות כלא מועילות במקרה הטוב וכמזיקות במקרה הרע.

יתרה מזאת, מתברר שהעולם משתנה, וטיפולים שהוכחו היעילים בעבר מתגלים כחברי תועלת לאחר כמה עשורים, ויש לכך סיבות שונות.

אני לא רופא, אני לא יודע להביא הוכחות, כל מה שאני יודע לעשות זה להשתמש במידע שהגישו לי בכפית וליישם אותו לטובתי.

אני דוחף את הנושא הזה אך ורק בגלל הסיפור האישי שלי ואת ההשפעה המצוינת שלו על הגוף שלי.

השינוי שעשיתי לא מתאים לכל אחד. למען הכנות, אף אחד שאינו נואש מספיק לא הצליח לעשות את השינוי שאני עשיתי, זה דורש אופי של פרד עקשן.

רשמתי בתחילת השרשור תמצית של מה שאתה מבקש.

תזונה מהצומח מורידה דלקות ויש בה בערך פי 60 נוגדי חמצון מתזונה מהחי. מדובר כמובן על צומח שלא עבר עיבוד.

Nutritionfacts.org להרחבה הנושא.

לא לחינם כתבתי את שם האתר כי אני לא רוצה שאנשים יסתמכו על מה שאני כותב אלא על האתר בו מוצג המידע העדכני ביותר של המדע לגבי התזונה.

אתה, כרגיל, כמו בכל שרשור, לא מסוגל לקבל שום דבר ששונה מהחשיבה שלך, מה שאתה יודע זה הכי נכון ואין בילתו.

כל מה שנותר לי זה לאחל לך בהצלחה כי אני לא מתכוון להגיב להודעות נוספות שלך בשרשור הזה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רופא ולא מבין בזה כלום

שינוי תזונה אם לא יועיל לא יזיק... בניגוד לחיסונים.

בהחלט שווה מחשבה.

יש אנשים מסויימים שהאמונה מחזקת אותם... אני לא מאלו.

אפרופו ענייני אמונה אישית והשפעתה...למה בדיוק התכוונת בנוגע לחיסונים?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לחיסונים. אני לא רופא ואין לי השכלה רפואית ואין לי שום ידע בעניין החיסונים

אבל מי שלא מתחסן מסכן אחרים מי שמשנה את תזונתו לא מסכן אף אחד.

אנשים מאמינים באל או בכל רעיון דומה אחר לעתים מתחזקים מעצם האמונה. זה לא נושא הדיון ולא.

אם יש לך משהו בונה או מקצועי לתרום לשאלה המקורית נשמח לשמוע ולהעביר לחולה.

אם לא אז חבל להעמיס את עמוס השרת בגיבוב לא רלוונטי

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טבעם של שרשורים (כמו שיחת סלון) ולסתום לאנשים את הפה זה לא מקובל חברתית ובטח לא תפקידך בפורום.

ננעל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...