Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג סאבוופר.

OmriAtiya
שימו לב! השרשור הזה בן 1781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג עצמאות שמח עמרי!

אשמח לשמוע רשמים, האמת אשמח לשמוע את הרכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לאחר כמה חודשים שהם חיפשתי סאב בסוף נפלה ההחלטה על איזה.

שמעתי סאבים של JL, ולא אהבתי.

ואז הגעתי לגלדן, בשנייה הראשונה, הבנתי שזה זה.

הייתה התלבטות בין 12 בודד לזוג של 10 מכיוון ש10 בודד פשוט לא הפיק מספיק באס אבל עם זאת, היה הרבה יותר נעים באוזן.

במשך חודש וקצת הייתי עם גלדן זירו פרו 12 בתיבה פתוחה, היה נשמע מדהים.

הרבה יותר מהיר, נקי, פאנצי,

אבל, עדיין קצת מרוח. יכול להיות גם בגלל התיבה.

החזרתי אותו, ובסוף החלטתי ללכת על צמד של 10 בתיבה אטומה מאותו הדגם.

הבאס שיש לי עכשיו נהיה עמוק, הדוק, פאנצ'י, מפורט להפליא, מהיר וחזק! מאוד חזק! (לפעמים יותר מדי)

אני לא בטוח במה שאני אומר, אבל אני חושב שגם הבמה הקדמית שלי נהייתה מפורטת יותר בעקבות ההחלפה. פתאום אני שומע דברים שלא שמעתי לפני.

לא חושב שהייתי מסוגל להגיע לתוצאה טובה יותר מזה.

המערכת שלי מושלמת סוף כל סוף!

נ.ב

אדי,

אני יותר מאשמח להיפגש איתך ולהשמיע לך הכל, וגם ללמוד ממך עוד דבר או שניים על אודיו לרכב.

חייב לארגן את זה, יכול להיות טוב.

עומרי.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמרי,

תענוג לקרוא. לגבי אפשרות לפגש אליי בפרטי.

בכל מקרה כשאתה יורד בקוטר ואתה גם כנראה עברת לאלמנטים זריזים יותר, נצילים יותר - יש פחות רעידות, פחות רזוננס - וזה מתבטא בפחות ביטולים של תדרים וגם השתלבות יותר נכונה של הסאבוופרים עם שאר הרכיבים - אתה בפועל מקבל יותר מוזיקה במקביל ליותר שקט וניקיון מהמערכת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי תתחדש יגבר שמח שהסתדר לך בסוף!

אני נדלקתי על הסאב שלך ונשארתי איתו בסוף, חד משמעית אחת הקניות הטובות שעשיתי:lol:

מעבר לזה-למרות השמיעה הקצרה שהצלחנו לחטוף התרשמתי מאוד מהבמה הקדמית אצלך נשמעת מדהים. אהבתי את הטוויטרים של ה-aerospace, עוד לא יצא לי לשמוע סט שני חלקים שהבור תדרים שלו לא מורגש כמו אצלך הטוויטר היה חתוך ב2500 HZ בערך אם אני זוכר נכון, ולא זייף בכלל שזה ממש מרשים לאלמנט של 28mm!

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי תתחדש יגבר שמח שהסתדר לך בסוף!

אני נדלקתי על הסאב שלך ונשארתי איתו בסוף, חד משמעית אחת הקניות הטובות שעשיתי[emoji38]

מעבר לזה-למרות השמיעה הקצרה שהצלחנו לחטוף התרשמתי מאוד מהבמה הקדמית אצלך נשמעת מדהים. אהבתי את הטוויטרים של ה-aerospace, עוד לא יצא לי לשמוע סט שני חלקים שהבור תדרים שלו לא מורגש כמו אצלך הטוויטר היה חתוך ב2500 HZ בערך אם אני זוכר נכון, ולא זייף בכלל שזה ממש מרשים לאלמנט של 28mm!

היי מיכאל, מה קורה חבר?

תודה רבה על הפרגון אחי, מה ששמעת היה עם הסאב הזמני, ה12 בתיבה הפתוחה, ללא כיוונים דקים. (שמשנים הכל בתאכלס)

אז ששמעת, הטוויטר היה חתוך ב2.2k ב24 סלופ, היום העלתי אותו ל2.8k, שמעתי משהו שקצת הפחיד אותי באחד מהשירים אז אמרתי ליתר בטחון שיהיה ככה. (מן פצפוץ עדין מאוד, אבל הקפיץ לי את הלב) ננסה כמה ימים נשמע איך התוצאה.

שמח לשמוע שאהבת ושאתה באיזור תקפוץ לשמיעה חוזרת עם הסאבים החדשים.. תבין על מה אני מדבר.

שמח לשמוע שאהבת את ההרץ, אכן ביצעת קניה טובה ואיכותית! שירת אותי נאמנות וללא השדרוג של הסט אפ הקדמי לא הייתי מחליף אותו בכלל.

באופן כללי התוצאה של גלדן + מוסקוני מדהימה! בכל מובן,

מגבר, פרוססור, סאב או סט קומפוננט.

עומרי.

עריכה אחרונה על ידי OmriAtiya

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום עומרי,

תתחדש, אני אישית לא מכיר את החברה הזו, אך סקרנת אותי וקראתי קצת, האם יש יבואן אחד שלה בארץ? ראיתי שיש לחברה הזו מבחר רחב מאוד של סאבים, נראים רציניים, אשמח לשמוע בנוס, לעומרי גם ממי שמכיר קצת המותג על הניסיון שלו , ראיתי שיש להם גם סאבים SLIM שאני בהחלט שוקל בהמשך.

יום טוב!

HU: Skoda Kodiaq OEM | Processor: Helix Ultra | AmpTw/Mid: Genesis S3 | AmpWoofer: Rockford Power1050S | AmpSub: Rockford 1501BD | Tw: GoldenEar Reference HVFR | Mid: HAT X3 | Woofer: CDT Audio ES6+ | Sub: IDMAX 12" X2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגלאדן ומוסקוני יש יבואן מסודר בארץ רק שאני לא זוכר אם זה יוסי או טל אביזרים - באמת לא זוכר וגם לא זוכר אם זה ברעננה או הרצליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליבואן קוראים ערן.

אחד האנשים הטובים שיצא לי להכיר. ליווה אותי לכל האורך ותמיד היה זמין לשאלות.

מי שצריך טלפון או פרטים ליצירת קשר אני יכול לעזור בזה.

עומרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...