Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר (יגביר מורל וירטוס או הייבריד)

שי.א
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כדי לפתוח את ההיבריד 602 או וירטוס תצטרך משהו רציני ובתקציב שציינת הייתי הולך על BX4 massive audio.

עריכה אחרונה על ידי Omer Yaron

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי מגבר חדש של פיוניר דגם 8604, איך הוא?

http://www.pioneerisrael.co.il/index.php?dir=site&page=products_items&op=view&cs=374

מחפש כמובן איכות על עוצמה ואם יש משהו הרבה יותר טוב בעוד כמה מאות שקלים, גם יכול לבוא בחשבון.

עריכה אחרונה על ידי שי.א
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתנגדות של 4 אוהם הוא נותן 200w לערוץ וכמו שידוע פה לרוב - פיוניר נחשבים לחברה מהרציניות בתחום, העניין הוא שב1500 שקל אני הייתי רוכש משהו כמו אודיסון פרימה וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש הבדל גדול בין הפיוניר לאודיסון ששווה לשלם עליו יותר? הפיוניר עולה חדש כ-1,200 והאודיסון מן הסתם יותר וגם פחות חזק (למרות שחשוב לי יותר האיכות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עדין תקוע על נתוני MAX.

הוא מוצהר על 100W RMS ב-4 אוהם.

פוסטראומה מכמויות הטוויטרים ששרפתי בזמנו, אז אני תמיד מסתכל קודם כל ההספק המקסימלי.

ויש הבדל גדול בין הפיוניר לאודיסון ששווה לשלם עליו יותר? הפיוניר עולה חדש כ-1,200 והאודיסון מן הסתם יותר וגם פחות חזק (למרות שחשוב לי יותר האיכות).

אודיסון ידועים בתחום האיכות ברמה יוצאת דופן, גם hertz לצורך העניין, כמובן שיש לאודיסון עוד מגברים מסדרות אחרות עם נתונים יותר גבוהים סביר להניח, פשוט אישית אני מכיר את סדרת הפרימה ואין לי כ׳׳כ מה להוסיף, מגברים באמת רציניים.

אני לצורך העניין נמצא זמנית עם מגבר של חברת premier שלמעשה החלקים של החברה הזאת מיוצרים על ידי אותה יצרנית של pioneer. הדגם הוא pa1004 שמוצהר עליו 100w rms ליציאה בתנגדות 4 אוהם ואצלי הוא מחזיק סט קומפוננטים מקדימה של hertz energy עם סופר טוויטרים של mb quart, סט אחורי 2way של hertz וסאב. (הסאב מוגבר בפני עצמו, רק מחובר עם פיצול RCA) והמגבר הזה עם כמה שאומרים שהוא סיני זול, פותח לי את הסט הקדימה בצורה מחרישת אוזניים עם צלילים מאוד ברורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לצורך העניין נמצא זמנית עם מגבר של חברת premier שלמעשה החלקים של החברה הזאת מיוצרים על ידי אותה יצרנית של pioneer.

מאיפה הבאת את האמירה הזו?!

לפיוניר היה קו/מותג "יוקרתי" בשם פרימייר (משהו על משקל טויוטה ולקסוס), אבל הוא נסגר אי שם ב-2009.

המגבר שיש לך כרגע זה מותג מדבקה סיני כלשהו. אשמח לגלות שיש קשר בין הרכיבים שלו לאלו של פיוניר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את האמירה הזו?!

לפיוניר היה קו/מותג "יוקרתי" בשם פרימייר (משהו על משקל טויוטה ולקסוס), אבל הוא נסגר אי שם ב-2009.

המגבר שיש לך כרגע זה מותג מדבקה סיני כלשהו. אשמח לגלות שיש קשר בין הרכיבים שלו לאלו של פיוניר.

כנראה שזאת הייתה הכוונה שלי, זה שהם סגרו את הקו אני כבר לא ידעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו אדם שמכר לי קומפוננט של אלפיין מוכר כעת ביד 2 מגבר מטורף של PHD מדגם 4100. יתקנו אותי חברי הפורום אם המגבר הזה לא איכותי. הוא מפרסם אותו ב 1300. לדעתי כדאי לקפוץ על המציאה. (הוא גם אמר לי שמחיר המגבר כחדש הוא 2800 ש"ח-לא בדקתי).

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...