Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חרקים קטנים וכתמים של דם מופיעים על הסדין של המיטה (+תמונות)

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 2975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הזכרון הדלוח שלי מעלה פלפל שחור גרוס מפוזר על המיטה כגורם מרחיק.

בכל מקרה,

kill-it-with-fire-demotivational-poster-1235695993.jpg

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים הייתי במלון בסן פרנסיסקו שהיה מלא בכאלה. אני ואישתי עשינו אחורה פנה ומצאנו מלון חדש, כמובן שקיבלנו זיכוי על המלון מחברת הנופש.

כמו שהחבר'ה אמרו רק מדביר מקצועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה וחצי נדבקתי בסקאביאס, אחרי שמרחתי את עצמי במשחה מצחינה ליום שלם ופטרתי מזה הגיעו אלי הbed bugs.

את כל הבגדים בבית שמתי בכביסה ואז במייבש, משם לשקיות אשפה של פסולת בניין ואטימה, שאבתי את כל הבית וריססתי.

בנוסף פיזרתי אבקה בכל הבית, האבקה הלבנה הזאת נדבקת אליהם וחותכת אותם, ככה שהם מתייבשים.

הזבל האלה יכולים לחיות גם חודשיים בלי דם, ככה שמאוד חשוב להשמיד אותם לצמיתות. לצערי הם יכולים להדבק לך לבגדים ולעבור לבית אחר, נגיד ממך לספה אצל חבר. כשהם קטנים הם בגודל של ראש סיכה.

בסוף אגב, עברתי דירה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כל הבגדים בבית שמתי בכביסה ואז במייבש, משם לשקיות אשפה של פסולת בניין ואטימה, שאבתי את כל הבית וריססתי.

בנוסף פיזרתי אבקה בכל הבית, האבקה הלבנה הזאת נדבקת אליהם וחותכת אותם, ככה שהם מתייבשים.

איזה אבקה לבנה פיזרת בבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

השרשור הזה מזכיר לי את ההוא מהסרט גברים בשחור, שיוצאים לו ג'וקים מתחת לשרוולים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא ומגרד לי העורף מהמחשבות על הזוועה הזו.

להביור חשוב מאד שתיקנה ותשרוף הכל.

לפני כחצי שנה היתה כתבה על ניו יורק ושאנשים כבר לא לוקחים לבתים שלהם "מציאות" מהרחוב יד שניה כי הדבר הזוועתי הזה התנחל להם בבתים

והפך ממש למגפה.

לא חשבתי שזה יגיע לכאן

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אבקה לבנה פיזרת בבית?

קוק עם סודה לשתייה , הם מתמסטלים ותופחים מהסודה

להשמיע מוזיקה סשן של דאב, הרעיון, כולם מגיעים לאזור הרמקולים, דופקים הופעה ורואים אותם.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...