Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום חודש ראשון ו2000 קילומטר מאזדה 3 ספיריט.

turbo2000
שימו לב! השרשור הזה בן 2886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה,רכב באמת מאובזר בכל טוב וחסכוני בקבוצה שלו,היתרונות עולים על החסרונות וזה מספק אותי מאד.סיכום הבא אתן בעוד 11 חודשים8)

אם יש שאלות נוספות אשמח לענות עליהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ללא ספק אחרי הספיריט דור שני שלנו, נרכוש ספיריט דור שלישי. זו רק שאלה מתי נחליט שנמאס לנו מהאוטו, ולא נראה שזה קורה בקרוב כי הוא מצוין :-)

דרך אגב, ה 6 מודל 2007 שהייתה לי עם גיר 5 הילוכים עשתה 10.5 קמ"ל בנסיעה 80% בינעירוני.

ה 6 דור שני 2011 עם המנוע הזרקה ישירה עושה 11.5 קמ"ל בתנאים זהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש הרבה בהחלפת הילוכים(בתוך העיר) ומה שנוח זה שמוט נשאר על D ואתה מחליף הילוכים בעזרת קרניים שמאחורי ההגה.

גם ב 6 יש מנופים מאחורי ההגה. אפשר להפעיל אותם כשבורר ההילוכים ב D? לא ידעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק ב3 ספיריט דור שני מודל 2009 10.5 קמ"ל משולב כ 60% בינעירוני.

צריכת דלק ב 6 דור שני מודל 1011 11.5 קמ"ל משולב 80% בינעירוני.

שניהם בנסיעה רגועה יחסית.

אחת הסיבות לא להחליף את הספיריט דור שני בדור השלישי היא ירידת הערך המטורפת. הספיריט הנוכחית שווה כ 64,000 ש"ח, בעוד שלספיריט דור 3 יד שניה צריך להוסיף עוד 60-65,000 ש"ח. פשוט לא משתלם כלכלית. הספיריט הנוכחית עם 90,000 ק"מ ומפגינה אמינות גבוהה מאוד, עלויות אחזקה זולות, ואוטו מתגמל מבחינת איבזור וכוח מנוע. לא כדאי למכור.

עריכה אחרונה על ידי BassDriver
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב שאתה מרוצה ממה שיש לך ואתה שומר עליו כמו שצריך,סע בדרכים טובות!

turbo2000 מאמץ בשתי ידיים מה שכתבת, להיות מרוצה ממה שיש הוא כלל בריא לחיים טובים!

תהנה גם אתה מהאוטו ובכלל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים מזה 7 חודשים לספיריט האחרונה, מאד מזדהה עם מה שכתבת. המד ק"מ עומד אצלי כבר על 16K ואחרי טיפול אחד.

אצלי תצרוכת הדלק גבוהה יותר ועומדת על 1:10.5 וזה בנסיעה עירונית יחסית, ובכללי די אגרסיבית עם מיזוג.

האוטו מאד מפנק והתמורה לעלות שלו פשוט שווה את זה בטח ובטח ביחס למתחרים. (אגב ההתלבטות הייתה מול לאון FR חדשה)

החסרונות שבולטים אצלי אחרי חצי שנה עם הרכב, זה המחסור בטורבו, מרווח מושבים אחורי, וחוסר במקומות איחסון.

היתרונות שלו הם שלל מערכות הבטיחות שפשוט מרגילים אותך לנסוע בטוח! (לא עובר נתיב בלי לאותת :D), רמת אבזור ה-מאד גבוהה לקטגוריה שאגב היא זו שהכריעה את הבחירה שלי בסוף (ניווט מובנה, שליטה מהכל בערך דרך ההגה, שליטה קולית, חישנים קדמים ואחוריים, מצלמת רוורס מובנית עם זווית רחבה מאד) מושבים נוחים, אחיזת כביש מטורפת (כביש 90 בבקעה - מרגש), שלדה והתנהגות די ספורטיבית, וכמובן... נראות חיצונית מהממת ובמיוחד עם הקסנונים והלדים האחוריים שלו (שמזכירים לי טיפה את הג'ולייטה).

שבוע טוב :)

2015 - Mazda 3 Spirit - 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח איזה מושלמת , גם יפה, גם חזקה, גם חיסכונית, גם איכותית, גם מאד מאובזרת וגם אמינה.

אחת המכוניות המשתלמות ביותר לרכישה היום.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם מהפלא,יש תמונה של לפני ואחריי הכהיית החלונות.

המאזדה שלי קצת יותר כהה 8)

מושלמת... זה אחד הצבעים שהכי מתאימים לרכב הזה לדעתי.

אני חייב לציין שהתלבטנו המון בין הלבן פנינה לצבע שלך בסוף הוחלט להמשיך עם הלבן (כמעט כל הרכבים במשפחה לבנים :roll:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...