Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאצ'יה דאסטר 4X2 1.2

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 3024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות שפספסתי קצת את כוונתך.

אני הגעתי בצריכה עירונית בשעות עמוסות של היום הרבה פקקים ורמזורים ל 1:12.5

לא הבהרתי את עצמי דיו, הנתון מתייחס לצריכה עירונית בלבד בשעות עמוסות של היום.

בצריכה משולבת הגעתי גם ליותר טוב מ 1:15.

אינני רואה שום דרך שבה בצריכה עירונית בלבד מגיעים ל 1:15.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

להלן מספר הרכבים שעלו לכביש לפי משרד התחבורה ינואר 2015 - יוני 2015.

1.5MD(90hp)=2 / 1.5MD(109hp)=277 / 1.2M(125hp)=350

סה"כ: 629 מכוניות דאצ'יה DUSTER

מוכרים רק גרסאת דיזל אחת עם 109 כ"ס, קיימת גם גרסא עם 90 כ"ס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגירסא עם ה90 כ"ס הגיע רק בשתי יחידות לצרכי תקינה ראשוניים.

אחת מהשתיים נמצאת אצלי.מעט יותר חלשה מה109 כ"ס שאותו אני מכיר היטב.

אצלי הרכב עושה 1:15.5 משולב.

מהכרותי עם המנוע החזק יותר, הוא גם חסכוני יותר.

דגם ה90 כ"ס לא משווק לציבור/ מוניות/ שאר ירקות

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתם משווים את הצריכה של הדיזל כאשר הרכב המדובר הוא דאסטר בנזין. אכן גם לדעתי הקרוסובר במקרה זה עדיפה לומרות שעולה 10000 יותר. צריך להעדיף את דאסטר במקרה זה רק אם אתה מבלה הרבה בדרכים משובשות או לא סוללות שם הוא עדיף בהרבה על הסוזוקי גם בהנעה קדמית

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קיבלתי את הרכב לפני יומיים. לכל המקטרגים למינהם הרכב נוסע מצוין, יש בידוד רעשים טוב והמושבים סופר נוחים. במחיר של הרמת גימור הכי מפוארת קונים סופר מיני ממוצעת. קראתי המון ביקורת לפני ותגובות וקצת חששתי אבל לבסוף אני מאושר מהבחירה. מעולה למי שאין לו בעיה עם רכב ידני.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיתחדש אבל בלי תמונות זה לא ניחשב :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הרכב לפני יומיים. לכל המקטרגים למינהם הרכב נוסע מצוין, יש בידוד רעשים טוב והמושבים סופר נוחים. במחיר של הרמת גימור הכי מפוארת קונים סופר מיני ממוצעת. קראתי המון ביקורת לפני ותגובות וקצת חששתי אבל לבסוף אני מאושר מהבחירה. מעולה למי שאין לו בעיה עם רכב ידני.

קודם כל, תתחדש! אשמח אם תגיד איזה מנוע בחרת ואיזה רמת גימור. אודה גם אם תתייחס לשאלה שלי לגבי מראות צד (אם לא קטנות מידיי ואם מספקים ראות טובה).

סע בדרכים טובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנזין 1.2 טורבו 4X2. רמת גימור פרסטיג', הכי גבוהה. המראות בסדר גמור והראות טובה מאוד במיוחד מהחלון האחורי.

תמונות יעלו בקרוב :-)

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנזין 1.2 טורבו 4X2. רמת גימור פרסטיג', הכי גבוהה. המראות בסדר גמור והראות טובה מאוד במיוחד מהחלון האחורי.

תמונות יעלו בקרוב :-)

תודה, חבר!

מחכים לתמונות! אגב, למה לא הלכת על דיזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני משער שאתה כותב את זה מתוך ניסיון רב שנים על רכבים עם מנוע של 1.5 dci ידני אל מול 1.2 טורבו בנזין?

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע 1.5 דיזל הזה היה במחיצתי עם גיר ידני על 2 רכבים שונים ואלפי קילומטר בחול(מרצדס a קלאס וניסאן גוק) והמנוע הזה מנוע שנותן מומנט מעולה בכל הילוך כמעט והנהיגה עליו מאוד נוחה כמעט שלא צריך לשחק עם ההילוכים אבל הוא נותן רעש ותחושה כבדה יחסית.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...