Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה אלטרנטיבה של שמן גיר CVT תתאים לפיאט פונטו 2006 במקום TUTELA CVT N.G המקורי שלא קיים בארץ?

shay2828
שימו לב! השרשור הזה בן 2734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוכל להעלות חשבונית שנוכל לבדוק מק"טים של השמן ששמו והמחיר שלו ?

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנייה לאחר שקיבלתי את החשבונית כבר זרקתי אותה.

בכל אופן אני כנראה אבצע הזמנה של שמן גיר מכאן: http://www.ricambio.co.uk/2361-automatic-gearbox-oil-tutela-cvt-n-g-1ltr-

התחלתי כבר בתהליך ההזמנה,אבל הם אמורים לשלוח לי הצעות מחיר לישראל אחרי שכבר אבצע את הרכישה דרך פייפל.משהו הזוי.התכתבתי עם נציג המכירות שלהם וזה מה שהוא כתב לי:

Hi

If you don't complete the order then we do not receive it. You need to complete it by going through the payment process, then once we have your order we pack it and give you the shipping quote. If agreed we then invoice you separately

שאלתי אותו לאחר מכן כמה זמן המשלוח,זה מה שהוא השיב:

We can offer economy shipping or express, you will get a quote for both if required.

יש גם את האתר הזה שמחיר השמן גיר יותר זול מהאתר הקודם.צריך רק לברר את מחירי המשלוחים ולבחור את ההצעה המשתלמת: https://www.shop4parts.co.uk/?name=store&op=ShowCart&cart=14150828&result=4&stockalert=NO&returnurl=%2F%3Fname%3Dstore%26op%3DShowCart%26cart%3D14150828%26result%3D5%26stockalert%3DNO%26returnurl%3D%252F%253Fname%253Dstore%2526op%253DShowCart%2526returnurl%253D%25252F%25253Fname%25253Dstore%252526op%25253DOrderForm

עריכה אחרונה על ידי shay2828
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

גם אני עכשיו באותו מצב ולא יודע מה לעשות

באתי היום להחליף שמן גיר רציף ופילטר (שהבאתי בעצמי) (מוסך מורשה) במחסן אמרו לי שיש להם עכשיו רק שמן דקסרון 3 של אגיפ וגם זה במיכלים של 4 ליטר וזה מה ששמים לגיר-הרציף. אמרו שאין משהו אחר ואם אני מתעקש על השמן "המקורי" כביכול אז לנסות אולי יש עדיין במלאי במוסך המורשה לשעבר*.

במוסך השני נתנו לי מיכל פלסטיק 2 ליטר שמגיע ישירות מסמל"ת תחת המק"ט המוכר של "שמן גיר אוטומט ספייס" ועל המיכל כתוב" AGIP Dexron 3". אמרתי להם שאני ידעתי שאסור לשים את זה בגיר הרציף בספייס והם אמרו שזה מה שמגיע מהיבואן וזה גם מה שהם שמים. אמר שלדעתו זה מה שהיה מאז ותמיד ורק המדבקה השתנתה.

20150619_095349.jpg

אני תמיד ידעתי כמעט בוודאות שבארץ מקבלים חביות 20 ליטר של שמן tutel CVT ואותן מחלקים למיכלי ה- 2 ליטר.

חשבתי לכתוב למחלקה הטכנית של סמל"ת בשאלה בעניין. ננסה.

כרגע כמובן שלא החלפתי. הבעיה שלא מתלהב להזמין 3 ליטר שמן "מקורי" מחו"ל במחיר של 410 ש"ח כולל משלוח עם כל הבעיות שכרוכות בהזמנת שמן ומחיר המוצרים.

*בתהליך גיליתי ששוב בירושלים יש רק מוסך אחד מורשה של פיאט. השני הפסיק להיות לאחרונה. סוג של זלזול בלקוחות פיאט.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב הלב לשמוע את זה. אם זה מה שקורה במוסך מורשה, אבדה כל תקווה לאנושות.

מצורף ה-PDF של AGIP DEXRON IIIH, אין שום קשר בין דקסרון לשמן שמיועד ל CVT:

http://agipoil.co.id/admin/product_PDS/AGIP%20ATF%20DEXRON%20IIIH.pdf

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...