Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנורות איכותיות לרכב - רנו קליאו 2012

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 3343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמאס לי להחליף נורות באור הדרך,

כל כמה חודשים אני מוצא את עצמי עם מנורה שרופה באחד הפנסים ומשלם 50₪ לאיזה חשמלאי שיחליף את הנורה.

זקוק להמלצה למנורות דרך קדמיות לרנו קליאו 2012, כאלו איכותיות שיחזיקו הרבה זמן ולא ידרשו ממני להחליף כל יומיים.

תודה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס לי להחליף נורות באור הדרך,

כל כמה חודשים אני מוצא את עצמי עם מנורה שרופה באחד הפנסים ומשלם 50₪ לאיזה חשמלאי שיחליף את הנורה.

זקוק להמלצה למנורות דרך קדמיות לרנו קליאו 2012, כאלו איכותיות שיחזיקו הרבה זמן ולא ידרשו ממני להחליף כל יומיים.

תודה.

ממליץ על הפיליפס הפשוטות בסביבות ה40 שח,מצויינות ללא שם מפוצץ.

האם קיימת אצלך אופציית כיבוי אורות מאוחר או הדלקת אורות בפתיחת הדלתות?

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לאורות שנשארים חצי דקה אחרי כיבוי הרכב - יש אבל לא משתמש.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כל הזמן לכולם נשרפות מנורות? אצלי ברכב 2 מנורות אחוריות P27 עדיין מקוריות שהגיעו עם הרב בשנת 99 ולא נשרפו (האור כן נחלש ובקרוב אחליף בלי קשר)

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר ההחלפה הבאה הייתי מציע ליישם שני דברים:

1. מדליקים אורות אחרי שהרכב מונע, מכבים אורות לפני שמדממים את האוטו.

2. יש לבדוק שהקונקטורים תקינים ומהודקים לרגלי הנורות.

חוץ מזה לי יש נסיון חיובי עם נורות של HELLA ו OSRAM, בניגוד לנורות סיניות זולות (NOVA למשל) שנשרפות כל יומיים וחצי.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לשלם לחשמלאי עדיף תשלם על נורה איכותית ותתקין לבד.

שים לה שכאשר אתה מתקין את הנורה לא לגעת בשום אופן בזכוכית של הנורה, זה מקצר את חייה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לאורות שנשארים חצי דקה אחרי כיבוי הרכב - יש אבל לא משתמש.

חשבתי שאתה משתמש באחת האופציות,מניסיון בשלושה רכבים שונים, הפונקציות האלו מקצרות חיים לנורות.

מחזק את דבריו של איתמר בנוסף

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כל הזמן לכולם נשרפות מנורות? אצלי ברכב 2 מנורות אחוריות P27 עדיין מקוריות שהגיעו עם הרב בשנת 99 ולא נשרפו (האור כן נחלש ובקרוב אחליף בלי קשר)

רכב שנוסע בשנתיים וחצי 47 אלף ק"מ בעיקר בינעירוני, נוסע עם אורות גם כשהחוק לא מחייב.

לאחר ההחלפה הבאה הייתי מציע ליישם שני דברים:

1. מדליקים אורות אחרי שהרכב מונע, מכבים אורות לפני שמדממים את האוטו.

2. יש לבדוק שהקונקטורים תקינים ומהודקים לרגלי הנורות.

חוץ מזה לי יש נסיון חיובי עם נורות של HELLA ו OSRAM, בניגוד לנורות סיניות זולות (NOVA למשל) שנשרפות כל יומיים וחצי.

איתמר

1. זה מה שאני עושה.

2. איך לוודא?

במקום לשלם לחשמלאי עדיף תשלם על נורה איכותית ותתקין לבד.

שים לה שכאשר אתה מתקין את הנורה לא לגעת בשום אופן בזכוכית של הנורה, זה מקצר את חייה.

אני קונה נורה והחשמלאי שלי יתקין אותה, לא יודע איך להרכיב, הצרפתים עושים כל דבר מסובך כמו לא יודע מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין Nightbreaker של Osram.

80 שקל לזוג מאיביי, ואם תשמע לעצה של איתמר, במקרה הכי גרוע תחליף פעם בשנתיים..

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה זה שעכשיו המנורה שרופה, אני נוסע מחוץ לעיר ובשעות הערב ולא רוצה לקבל על זה דו"ח או משהו וחבל לי להשקיע פעמיים כסף ולהחליף פעמיים את המנורות.

אין מנורות כאלו בארץ?

להחליף פעם בשנתיים? כלומר עכשיו ופעם הבאה תהיה כבר אצל הבעלים הבאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לערוך אז אוסיף מידע שראיתי - בספר רכב רשום שצריך נורות H7 55W נגד UV. זה דורש דגם מיוחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...