Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב מבעלים בחו"ל, מסוכן ?

Miraz
שימו לב! השרשור הזה בן 3418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעלים הרשום של הרכב גר בחו"ל וההורים מוכרים בשבילו. בשביל העברת בעלות נדרש טופס יפויי כוח, שאין להורים בעייה למצוא חתימה שלו לדוגמא ולזייף , ות.ז שלו , שסביר שתהיה אצל ההורים אם הוא בחו"ל.

יש אפשרות שהבעלים טוען שהרכב לא נמכר בידיעתו, ויכול לדרוש אותו חזרה ?

איך מתנהלים במקרה כזה ? מדובר בקנייה של רכב ספורטיבי נדיר במצב מעולה כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הסיפור, אבל הרכב נמצא בארץ והעסקה היא מול ההורים, בארץ.

אם העסקה תתבצע היא תהיה במזומן והעברת בעלות במקום, השאלה אם אחרי העברת הבעלות הבעלים יכול לדרוש את הרכב חזרה בטענה שהוא לא ייפה כוח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים בחו"ל? לזייף יפוי כוח? נשמע יותר מידי מפוקפק. למה להכניס ראש בריא למיטה חולה?

וכן, יש אפשרות שהוא ידרוש את הרכב. ויש אפשרות שיקחו את הרכב כי הוא לכאורה "גנוב", ולך ישאר רק לתבוע את ה"הורים".

סביר להניח שהם כבר יעלמו בדרך פלא..

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לפסול על הסף ולבדוק כל מקרה לגופו ובמידת הצורך לבקש לדבר עם בעל הרכב השוהה בחו״ל.

בזמנו כשעברתי להתגורר בחו״ל כל המעבר קרה מאוד מהר ולכן השארתי את הטיפול במכירת הרכב שלי בידי אבא שלי.

זה בסדר גמור שנדלקות נורות אדומות אבל לא לפסול על הסף, פשוט לבדוק הכל כמו שצריך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיכנס להיסטריה, אנשים נוסעים לחו"ל ומותירים רכוש מאחור שמנוהל ע"י בני משפחתם.

נסה ליצור קשר עם הבן, דובב אותו טלפונית אודות הרכב, אם ידע לספר עליו כנראה שהוא אכן הבעלים האמיתים.

כמו כן תוכל לערוך חוזה בינכם על המכירת הרכב, הוא יכול להזדהות ולחתום בפני הקונסול במקום מגוריו וכך תדע שהוא אכן הבעלים והוא אכן מוכר את הרכב.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי פעמיים (אחי וחבר קרוב) מכוניות שהבעלים היו בחו"ל.

מכרתי דירה שהבעלים שלה היו בחו"ל.

קניתי מגרש שהבעלים שלו היו בחו"ל.

הכל עם יפויי כח מתאימים, כשתעודות הזהות של המוכרים והקונים נמצאות אצלי.

חליק. אם זה ההורים, ואתה יכול לאמת את הקשר ולדבר עם הבעלים, אין בעיה. תעשה זכרון דברים שאומר שאם מתעוררת בעיה והמכירה אינה בהוראת הבעלים אתה דורש שיפוי מהמוכר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כמה חוסר ידע או רשלנות לפעמים, מביא אנשים לכתוב שטויות. כמו למשל הכותב שצרף את הלינק. מה רלבנטי מה שצרפת? קראת את השאלה?

אני מכרתי לאחי שנסע לחו"ל באופן קבוע שני רכבים. כמובן עם יפוי כוח ותעודת זהות

הרכב כאן, כל המסמכים כאן, ספר הרכב כאן, אני מראה תעודת זהות שלי ושל אחי. מה הסיפור

שקרנים יש יותר בארץ ותרגילי זיוף בהעברת בעלות נפוצים יותר בארץ

פשוט לבדוק את המסמכים היטב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העקיצה לכאורה היא כשמדובר על זה שהרכב נקנה בארץ ולקחו אותו לחו"ל אבל בגלל שההגה בשמאל הוא לא מתאים וכו' סיפורים. מעבירים את הכסף ויותר לא רואים ולא שומעים מהמוכר או מהכסף. כאן זה מקרה שהרכב הוא בארץ והבעלים בחו"ל. לא רואה בעיה אם יש ייפוי כוח. חשוב לערוך זכרון דברים מסודר ושיפוי הכוח שמגיע מחו"ל יהיה חתום על ידי הקונסול באותה מדינה. צריך לזכור שאם העסקה נעשתה בתום לב על ידי הקונה, קשה מאוד לבטל אותה.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה.. צריך להיות טופס ייפוי כוח, ואתה צריך לראות צילום ת.ז. שלו. משרד הרישוי יהיה זה שאחראי על כך שכל הדרישות להעברת בעלות ממולאות (מיופה הכוח מגיע עם ת.ז. מקורית וטופס חתום), וזהו. אני לא רואה איך לאחר העברת בעלות שמתבצעת ע"י משרד הרישוי, בא אדם ותובע אותך.

לי זה נשמע בסדר גמור, תוודא שאתה רואה ת.ז. של בעל הרכב ותשווה מול ת.ז. של ההורים שלו, וכמובן לא להעביר כסף לפני שהסחורה בידך.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים בחו"ל? לזייף יפוי כוח? נשמע יותר מידי מפוקפק. למה להכניס ראש בריא למיטה חולה?

וכן, יש אפשרות שהוא ידרוש את הרכב. ויש אפשרות שיקחו את הרכב כי הוא לכאורה "גנוב", ולך ישאר רק לתבוע את ה"הורים".

סביר להניח שהם כבר יעלמו בדרך פלא..

אלוהים כמה פרנויה?? מה השטויות האלו?

המקרה שנתת כדוגמה (הלינק לשרשור אחר..), זו דוגמה רעה מאוד. אין שום קשר בין המקרים.

למה סתם לדבר שטויות? למה סתם להלחיץ? למה לקפוץ למסקנות בלי שום בסיס??

הבן אדם הסביר שהרכב בארץ, שהוא מתנהל מול ההורים של בעל הרכב. מה לעזאזל גרם לך לחשוב שמדובר על המקרה ההוא מהשרשור???

פשוט לא מובן, עד כדי מכעיס.

ולעניין, ממש אין לשלול רכב שיכול להיות מצוין, בגלל הדברים האלו.

לא חסרים מקרים כאלו.

לי בעצמי יש חבר טוב שנסע לחו"ל לפני כ- 7 חודשים, חשב שהוא יהיה שם בסה"כ חודש, אבל הסתדר על עבודה טובה.

ברגע שהוא הבין שהוא יישאר שם לתקופה לא מבוטלת, ביקש מההורים והאח שיעזרו לו במכירת הרכב.

הבן אדם עד היום בחו"ל, הרכב נמכר לפני כ- 3/4 חודשים.

יש לציין שזה מקרה שני שאני מכיר, אחרי שלפני כ- 7/8 שנים, עוד חבר מכר רכב בצורה הזו כאשר היה בחו"ל ונעזר באבא שלו במכירה.

כמובן שגם לא צריך להגיד אמן על כל דבר או פרט שאתה שומע בנושא, אבל ממש אין סיבה לשלול רק מהסיבה שבעל הרכב בחו"ל!

פשוט צריך לבדוק הכל טוב טוב, זה הכל.

אני לא מנסה חלילה לזלזל, אבל פשוט חבל שאנשים לא חושבים עד הסוף לפני שכותבים את דעתם.

אם לא בטוחים במשהו, אולי עדיף לא להגיב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...