Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני מצטרף לסטטיסטיקה, נגנב הרכב- יונדאי I10 + שיחה מוזרה מהמשטרה

RON23
שימו לב! השרשור הזה בן 3399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גנבי הרכב שנתפסו נהגו לקחת את המפתחות מהבית ולברוח עם הרכב.

עד כמה שאני יודע ביטוח לא מכסה גניבה כשאין לך את המפתח של הרכב, אני לא חושב שהם קשורים לגניבה שלו.

ברור שביטוח מכסה גם שאין מפתחות.

ביטוח לא מכסה כאשר השארת את המפתחות ברכב והלכת.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נשמע לי כמו פירצה לחברת הביטוח שיכולה לטעון שהמפתחות פשוט היו ברכב ולך תוכיח שאין לך אחות.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדי למשטרה להתעסק עם זה כי ממילא אחרי כמה חודשים אותו אחד יוצא החוצה וחוזר לאותו "מקצוע". עד שלחברות הביטוח יהיה נמאס לשלם על רכבים ואז יזוז פה משהו.

לא יימאס אף פעם. פשוט יעלו את הפרמיה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל למה לגנוב רכב כזה? במיוחד שהוא הדגם החדש. לרוב גונבים בגלל הזמנה אבל זה נחשב רכב אמין.

נפוץ בליסינג שאוהבים לטפל בזול -> צריך חלפים בזול -> אין יותר זול ממשהו שגונבים ממישהו אחר

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי רכב שעשה תאונה ו"הזמינו" עבורו חלקים מסוימים.

מה יותר פשוט מ"להזמין" רכב זהה לרכב שנפגע ולפרק ממנו את החלקים הנחוצים?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי איך זה הגיוני שגנבו את הרכב שיש מיגוו של כספת למחשב הרכב? הגיוני שפשוט ניסרו את הכספת בחניון כל כך גדול ומלא בתנועה יחסית? אני ממש לא מבין את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

******עידכון*******

הרכב נמצא , אכן בסוף מסתבר שנמצא בגלגוליה , פירקו את הלוח שעונים ואת הסוויץ.. שברו חלון קטן ועוד קצת שיפשופים בטמבון , הרכב הועבר למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? האוטו חדש בן 4 חודשים המחירון הוא 10 אלף פחות ממה ששילמתי עליו, בנוסף , היה גם הולך לי הפוליסה מה שאומר שזה עוד 3-4 אלף אז במקום נזק של 13-14 יצאתי בנזק של השתתפות עצמית של 900 שקל , אין תאונה לרכב רק יחליפו חלקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

******עידכון*******

הרכב נמצא , אכן בסוף מסתבר שנמצא בגלגוליה , פירקו את הלוח שעונים ואת הסוויץ.. שברו חלון קטן ועוד קצת שיפשופים בטמבון , הרכב הועבר למוסך.

עד כמה שידוע לי בכל רכב שרוצים לגנוב היום צריכים להביא לוח שעונים, סוויץ' ומחשב. זה מעין קיט גניבה של רכבים.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנזק לרכב לא מהותי, וזה אכן לוח שעונים וסוויץ', ואין פגיעות שלדה או פחחות רצינית, אז טוב שמצאו את הרכב.

כמו שהוא ציין, הרכב ירד במחירון מהקניה, ויש בטח גם חפצים ואביזרים שהיו ברכב. גם סכום הפוליסה הוא לא מבוטל,

כך שבסה"כ טוב שהרכב נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...