Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס רועד לסירוגין בעת שחרור הקלאץ'

jacklawi
שימו לב! השרשור הזה בן 4154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה שמתי לב לבעיה מוזרה ביונדאי גטס (שנת 2005 ידנית) שלי.

לפעמים בעת שחרור הקלאץ' האוטו כולו רועד, כמו כן מרגישים רעידות חזקות בדוושה עצמה. מה שמוזר זה שהבעיה מפסיקה אחרי קצת נסיעה ואז מתחדשת שוב באקראי.

ראוי לציין שמלפני כמה חודשים גיליתי שיש לי בעיה במיסב לחץ שגורם למנוע לעשות רעשים של חריקה כאשר אני לוחץ על הקלאץ', אך נאמר לי שלא משתלם להחליפו כי העלות של פירוק המנוע היא גבוה ולא ייגרם לאוטו נזק נוסף במצב הנוכחי.

כמו-כן אני נוהג כבר הרבה זמן על רכב ידני ואני יודע להבדיל מתי שחררתי מהר מידי את הקלאץ' ומתי האוטו לא מתנהג כפי שאמור.

אני מקווה שתיארתי את הבעיה בצורה ברורה. אני אשמח לכל עזרה שתתקבל!

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אני חושב שלא הבנת את כוונת המוסך אשר התכוון למיסב לחץ בגיר.

אין הרבה מה לעשות חוץ מלפרק את הגיר ולבדוק את תקינות הקלאץ או להמשיך לחיות עם הבעיה.

מאיזה אזור אתה? אשמח להמליץ לך על בעל מקצוע לאבחון התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מב״ש. העניין עם המיסב לחץ זה אבא שלי אמר. ואני אדייק. הוא אמר שבשביל להחליף את מיסב הלחץ צריך לפרק את המנוע שהעלות של כזה דבר גבוהה. מקסימום יכול ללכת הקלאץ׳ כתוצאה מזה ואז מחליפים כבר את שניהם ביחד.

הבעיה שיש לי עכשיו לא בהכרח קשורה למה שהיה קודם פשוט ציינתי את זההכי אולי מישהו מכיר קשר כזה.

ממה שקראתי כאן בפוסטים קודמים רעידות מאיזור המנוע זה דבר שצריך לטפל בו מיידית כי אחרת חלקים אחרים יכולים גם להיפגם מזה.

אשמח אם תמליץ לי על איש מקצוע אמין בב״ש. תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בשביל להגיע למיסב לחץ לא צריך לפרק את המנוע אלא לפרק את הגיר.

בנוסף אני ממליץ לבדוק את תקינות תושבות המנוע/גיר לפני שמחליטים לפרק את הגיר.

אתה מוזמן לפנות אל אלי עשור, הבעלים של מוסך מרכז רכב דרום.

כאשר תגיע למוסך תגיד לו שהגעת מהפורום, תעשה לו סיבוב ברכב ותציג בפניו את התקלה ואני בטוח שהוא יוכל לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בכיף, תמיד פה בשבילך.

תחזור לעדכן אותנו עם חוות דעת על המוסך שבו בחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...