Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Pioneer SPH-DA100 - זקוק לעזרת המומחים

FunkyP
שימו לב! השרשור הזה בן 3788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם חברי פורום אודיו,

אני לא מרבה לבלות בפורום הזה, ואני לא ה"אודיופיל" הסטנדרטי שבא לבקש פה עזרה, אז סלחו לי מראש.

אני רוכש רכב רכב, ומעוניין במערכת "מולטימדיה". כמו שכבר אמרתי אין לי סנטימנטים ייחודיים למוזיקה, וגם מוזיקה "סבירה" תעבוד.

הדרישות שלי כן כוללות את הדברים הבאים:

1) Double Din

2) דיבורית BT מובנת במערכת

3) חיבור למצלמה אחורית (בכ"ז יש אישה, בכ"ז צריך לעזור לה)

4) עדיפות גדולה מאד לאינטגרציה עם המכשיר אנדרואיד שלי ובייחוד waze ע"ג המכשיר.

בחנתי את כל האופציות (כולל חיפוש מקיף פה בפורום) ומצאתי שלושה "ז'אנרים" של מוצרים שיכולים לעבוד:

1) מערכת Double Din עם אנדרואיד - ממה שראיתי הכל סיני, ואמינות מטרידה אותי (יש שיקולי עלות תועלת אבל עדיין). מה גם שמערכות האלו לא כוללות מסך capacitive והממשק שלהם נראה כאילו יצא היישר ממשחק המריו שהיה לי כשהייתי ילד.

2) CarPC - חביב לגמרי ויכול לעבוד, הבעיה היא העלות של המימוש של משהו כזה.

3) מערכת כדוגמאת SPH-DA100 של פיוניר - מערכת ייעודית לחיבור לסמארט-פון (בעיקרון לאייפון, אפשרי לאנדרואיד עם תוספת).

הבעיה היא הרדיו במערכת הספציפית SPH-DA100. אני יודע שאי אפשר (או מאד קשה ומאד יקר) להמיר את התחנות של המערכות מארה"ב להתאמה לאירופה. העניין הוא, שהמערכת הזו, שנמכרת באירופה, גם קיבלה את אותו הסימול בדיוק (SPH-DA100), ואני לא מצאתי במדריכים של המוצר של התייחסות לתדרי רדיו (לא Area, לא European ולא שמעטס אחר).

האם יכול להיות שהמכשיר תומך בכל סוגי תדרי הרדיו והוא יעבוד טוב גם בארץ? הבדלי המחירים בין אנגליה לארה"ב ענקיים (יותר מ-200$).

גם כן,

אם מישהו מכיר מערכת שיכולה לענות על הדרישות שלי, אני אשמח לשמוע. אני מחפש מערכת כזו בנרות (בתקציב של כ-2500-3000 ש"ח).

תודה מראש,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך שני דברים:

א. חפש בגרמניה (מניסיון אישי שלי שם יותר זול מבריטניה, ויותר קרוב למחירים בארה"ב).

ב. אם אתה יכול חכה חודש וחצי לקריסמס, יש יופי של מבצעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני "זומם" על הדגם הזה, ועוד לא הזמנתי רק בגלל שאלת ההתאמה לתדרים בישראל.

במיפרט הטכני של המכשיר מופיע :

Frequency Range: 87.9 MHZ to 107.9 MHZ

האם ניתן ללמוד מהנתון הזה על התאימות לארץ?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייק תודה,

גם בגרמניה המחיר גבוה ב-100$ מארה"ב אבל יש סיכוי טוב שעל זה אני אלך

עוד דעות מאנשי המקצוע בבקשה?

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

נאור שלום,

האם הלכת על המכשיר לבסוף?

מחפש גם כן פתרון למכשיר שמציג אנדרואיד ונוסע לגרמניה בעוד חודש.

אשמח לשמוע רשמים אם אכן רכשת.

תודה מראש,

עוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
נאור שלום,

האם הלכת על המכשיר לבסוף?

מחפש גם כן פתרון למכשיר שמציג אנדרואיד ונוסע לגרמניה בעוד חודש.

אשמח לשמוע רשמים אם אכן רכשת.

תודה מראש,

עוז

מקפיץ, מעוניין במידע נוסף לגבי המוצר. האם מישהו רכש אותו?

כמו כן, אני לא מצליח למצוא פירוט של המימדים שלו כדי לדעת האם מתאים לרכב שלי. כל מה שאני מוצא עליו זה שהוא דאבלדין (2din).

האם 2din זה תקן קבוע שמתאים לכל רכב? ובאופן יותר ספציפי, יש לי פראדו 2002, ולאדם נוסף שרוצה לרכוש איתי כזה גם כן יש לנדקרוזר 2004. האם יתאים?

תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...