Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספוילר לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם צריך לאשר ספוילר לרכב?

בבדיקה של המשטרה אמר לי השוטר שספוילר צריך להיות רשום ברשיון של הרכב .שוטר אחר אמר לי שמדבקת הקרבון שעל המכסה מנוע לא חוקי. אני לא יודע מה הולך עם השוטרים או שהם לא מכירים האת החוקים ומנסים להפחיד אותי או שהם פשוט לא מבינים כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה ספויילר ואיזה מדבקה.

אם הספויילר קטן ולא חוסם שדה ראיה לא אמורה להיות בעיה.

אם המדבקה קטנה אין בעיה אם היא משנה את גוון המכסה יש בעיה.

דרך אגב תוריד את המדבקה שרשום טורבו.

אם לא יבא שוטר ויוריד לך את הרכב מהכביש.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הספויילר הוא מהגדולים והמנופחים האלו אז בין עשרות הסעיפים יש אחד שנותן דו"ח לכזה.

תנסה לשים וילון קבוע או מדבקת רשת על החלון האחורי ושוטר שמחפש אותך יתן לך דו"ח בודאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לספויילר יש מנורה, חייב להיות לו תקן.

אם אין תקן, הוא לא חוקי.

אם אין מנורה, או אם יש מנורה ותקן, אפשר להגיד שזה שינוי מרכב הרכב, אלא אם תוכיח שהוא מקורי או בא על הרכבים הללו במקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה סרט יומיומי של בעלי האימפרזות.

לצערנו הידע שואף לאפס במדינה הזו - לצערי גם אני נתקלתי בפוץ אחד, שביקש שאני יפתח מכסה מנוע בראלי וטען שיש לי טורבו שם?!?!?! חחח

בקיצור צריך הרבה סבלנות - שיהיה לך בהצלחה!@#

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...