Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'מפיון מוטורס שוב דופקים את הצרכנים - הפתרון תביעה ?!

שימו לב! השרשור הזה בן 4764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי 3 שנים הם יגיעו למגרש ירצו לעשות טרייד אין לרכב אחר ואז יצטרכו להוסיף מכיסם עוד מאה אלף שקל .

למה ?? בגלל שצמפיון החליטו השבוע להוריד את הרכב במאה אלף שקל .

לא הבנתי את החישוב שלך. אם מחיר החדש ירד ב-100 אלף ואתה רוצה לשדרג, אז אתה מוכר את שלך בהפסד של 100 וקונה את החדש בחיסכון של מאה. בקיצור אותו מצב כמו קודם, לא?

אם כבר מי שבאמת נפגע זה מי שלא התכוון לשדרג, וערך הרכב שלו ירד מבלי שהוא מרוויח משהו כי הוא לא קונה חדש כרגע במחיר נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הבנתי את החישוב שלך. אם מחיר החדש ירד ב-100 אלף ואתה רוצה לשדרג, אז אתה מוכר את שלך בהפסד של 100 וקונה את החדש בחיסכון של מאה. בקיצור אותו מצב כמו קודם, לא?

אם כבר מי שבאמת נפגע זה מי שלא התכוון לשדרג, וערך הרכב שלו ירד מבלי שהוא מרוויח משהו כי הוא לא קונה חדש כרגע במחיר נמוך יותר.

זה בדיוק מה שאני אמרתי בתגובה הקודמת.

לגבי בעיית ה"איכות" של צ'מפיון אתה לא מרוצה תקנה רכב אחר, אני מרוצה ומאוד!

אני כלכך מרוצה שאני מחזיק בבית פולקסווגן פסאסט, גולף, שירוקו וסיאט לאון.

אני לא זוכר מתי פעם אחרונה ניגשתי למוסך לסדר איזשהי תקלה כי אין לרכבים האילו תקלות, ואם לך מר ברנע יש כלכך הרבה בעיות תסתכל למטה על רגל ימין ותשאל אותה למה אתה במוסך (בדק בית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני אגיד? הייתי בעלים בעבר של אופנוע שהחברה החליטה שלא משתלם לה יותר לייצר אותו כי כמות המכירות לא מצדיקות את עלויות הייצור. מה קרה למחירון של האופנוע? צלל קרוב ל50 אחוזים מערכו ההתחלתי.

יוסאנג?

לא הפסיקו לייצר אלה הפסיקו לייבא.

אגב בזמן הקרוב הייבוא יתחדש.

יוסאנג – בדרך ליבוא מוסדר

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דיון מטומטם.

זכותה של חנות (לצורך העניין) להוריד מחירים. זה שמישהו קנה פעם את אותו מוצר במחיר יקר יותר, ועכשיו אם הוא ירצה למכור אותו ביד שניה אז הוא יוכל לבקש הרבה פחות ממה שהוא היה יכול לבקש אם המחיר היה נשאר גבוה - זאת בעיה שלו.

כל טענה נגד הורדת המחירים שאותה "חנות" שנקראת צ'מפיון מוטורס החליטה לעשות, היא פשוט הזויה, דבילית, ומעוותת לגמרי מהיסוד.

אני לתומי חשבתי שהורדת מחירים בחנויות זה דבר מבורך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסאנג?

לא הפסיקו לייצר אלה הפסיקו לייבא.

אגב בזמן הקרוב הייבוא יתחדש.

יוסאנג – בדרך ליבוא מוסדר

Suzuki sv 1000 k6 נקנה חדש ב $7,000 היום לא מקבלים על אופנועים כאלה אפילו $4,000 לאופנועים במצב טוב.

אותו דבר קרה לבעלי ה TL למי שזוכר.

כנ"ל לכל בעלי הקטאנה 600 שהיצור שלו הופסק ב 2006 והוחלף על ידי הקאטנה 650 שהוא בעצם הבנדיט 650 בתוספת פיירינגים. השוק של הקטאנה 600 הושפע רבות מהמהלך.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חברה יש את הסטיגמה שלה וכמו שאתה קיבלת רכב שהוא כבשה שחורה יש את זה בכל חברה, גם על הצרפתיות אומרים ככה וככה וגם הורי שקנו יונדאי טראקאן חדש מהחברה בילו כל שבועיים במוסך עם תקלות שהמוסך לא ידע אפילו מאיפה להתחיל לבדוק את הרכב.

אבל להגיד שכל הרכבים של הקונצרן מתפרקים ולא מחזיקים יומיים זאת פשוט שטות, מישהו אמר באיזה שירשור עם וויכוח דומה שכולם יסתכלו על הרכבים שהכי מתעללים בהם (שהם מוניות ולימוד נהיגה) 4 מתוך 5 הם רכבים של VAG אז זה ממש טיפשי לצאת בהצהרות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חברה יש את הסטיגמה שלה וכמו שאתה קיבלת רכב שהוא כבשה שחורה יש את זה בכל חברה, גם על הצרפתיות אומרים ככה וככה וגם הורי שקנו יונדאי טראקאן חדש מהחברה בילו כל שבועיים במוסך עם תקלות שהמוסך לא ידע אפילו מאיפה להתחיל לבדוק את הרכב.

אבל להגיד שכל הרכבים של הקונצרן מתפרקים ולא מחזיקים יומיים זאת פשוט שטות, מישהו אמר באיזה שירשור עם וויכוח דומה שכולם יסתכלו על הרכבים שהכי מתעללים בהם (שהם מוניות ולימוד נהיגה) 4 מתוך 5 הם רכבים של VAG אז זה ממש טיפשי לצאת בהצהרות כאלה.

+1 לגמרי.

אני מאמין שתשאל כל בעל מונית שמבלה על האוקטביה/פאסאט/טולדו שלו שעובדות 20 שעות ביום! האם הם מרוצים מהרכב או לא.

רכבים שכל אחד מהם מנשק את החצי מיליון ק"מ מלמטה בלי למצמץ בכלל מבלי להחליף מנוע ו/או גיר.

מר ברנע היקר, לדעתי עצם הורדת המחירון במקרה שלך זה רק ברכה.

מאחר ואתה כל-כך לא מרוצה מהרכב הנוכחי, תוכלל לעשות טרייד אין ברכב חדש דנדש מבלי להוסיף כמות אסטרונומית של כסף.

(יש לך 3 רכבים שכל אחד מהם זה רבע מיליון ש"ח בערך)

אמנם הפסדת מהמחירון, אבל גם הרכב החדש לא עולה כל-כך הרבה עכשיו, תחשוב על זה. שניהם ירדו בערך במידה שווה.

והרי אתה עושה טרייד-אין כל הזמן אז כמה כבר תפסיד ב-3 שנים? אני מאמין שהרבה-הרבה פחות מ-100 אלף ש"ח בהפרש הכולל.

SEAT Ibiza 2001 Stella, Automatic. :cry: נמכרה בצער רב :cry:

Toyota Yaris Hybrid 2014 Active, Automatic. :-Dהבייבי החדשה :-D

אני לא גזען, אני שונא את כולם במידה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שניתן לסכם את השירשור במשפט פשוט אם אתה לא רוצה להפסיד כסף אל תקנה רכב תקנה אדמה כי "אלוהים כבר מזמן הפסיק לייצר אותה".

הורדת מחירים מבורכת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב,

שוב מגיעים פה למסקנות הזויות.

מי אמר שארצה לקנות את הדגם החדש ואז כביכול זה יתקזז לי במחיר ?!

אני לא אקנה טוארג חדשה גם לא בחצי מחיר.

וכל מי שמשווה בין הוזלת דגם ב30 אחוז לבין הוזלה או מבצע בחנות בגדים כנראה מחזיק בבית מונית לשעבר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני מכיר יותר מידי אנשים שקנו טוארג, אבל בנוגע לסופרב שאתה מאוכזב אז אני שמעתי רק מחמאות מהמורה שלי לנהיגה שנהגה על אוקטביה 2006 במשך 5 שנים והשתדרגה לא מזמן לסופרב והיא פשוט נהינית מכל רגע על הכביש.

איזה בדיוק בעיות היו לך בסופרב? אני הייתי מאוד רוצה לשמוע חוות דעת על הרכב הנ"ל.

SEAT Ibiza 2001 Stella, Automatic. :cry: נמכרה בצער רב :cry:

Toyota Yaris Hybrid 2014 Active, Automatic. :-Dהבייבי החדשה :-D

אני לא גזען, אני שונא את כולם במידה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב,

שוב מגיעים פה למסקנות הזויות.

מי אמר שארצה לקנות את הדגם החדש ואז כביכול זה יתקזז לי במחיר ?!

אני לא אקנה טוארג חדשה גם לא בחצי מחיר.

וכל מי שמשווה בין הוזלת דגם ב30 אחוז לבין הוזלה או מבצע בחנות בגדים כנראה מחזיק בבית מונית לשעבר .

היחידי פה שהגיע למסקנות הזויות הוא אתה, מי שלא רוצה להפסיד כסף לא קונה רכב.

כל הוזלת מחירים לא משנה איפה מבורכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחידי פה שהגיע למסקנות הזויות הוא אתה, מי שלא רוצה להפסיד כסף לא קונה רכב.

כל הוזלת מחירים לא משנה איפה מבורכת.

עכשיו הכל מובן .

מאחל לך שכל מוצר שתקנה בחייך (רכב, תכשיט, גאד'ט, או דירה ) למחרת יורידו את מחירה בחצי .

ואז תזמזם חרש לעצמך את המשפט ' כל הוזלת מחירים לא משנה איפה מבורכת' ..

------------

לגבי הסופרב , היה לי אותה שנתיים וחצי . הפלסטיקה של האוטו הפסיקה לתפקד אחרי 70 אלף קילומטר .

כל לחצני הפנים התקלפו נשלפו ולא עבדו . נזילות מזגן כסאות חשמליים שלא עובדים וחלונות חשמל שלא זזים

היו דברים שבשיגרה . חלקים כמו ידית גיר ודשבורד היו צריכים להחלפה כשהאוטו בן שנתיים !

אני לא נהג מונית, ואין לי ילדים . התקלות ברכבי פרימיום זה משהו שרק צ'מפיון מרשה לעצמה .

ידעתם שכל מי שקנה Q5 סובל מבריחה מטורפת של שמן ?! אנשים רכשו רכב ב350 אלף שח

ומקבלים רכב זולל שמן . עשו להם הפגנות מול המשרדים אבל שום דבר לא עוזר גם לא שהרכבים באחריות.

צמפיון לאחרונה הודיעה כי בדגמים החדשים של הQ5 זה לא יקרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מה אתה רוצה מהם

אחרי שנה להיות כבולים למחיר שמחרו לך ?!?!

ממש ממש לא סביר.

ממש כאן בפורום כתב בחור על I10 שלחצו עליו לשלם מראש במזומן בכדי לא לאפשר לו להנות ממבצע קרוב.

אבל אתה אחרי שנה ?!?!

עוד רגע תתבע אותם שהם מחליפים דגם וזה מוריד את ערך הדגם שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...